Malé upravy na mé Nexii. Max

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

petrm píše:Já došel na inspektorát a za dvacet minut sem vycházel s rozměrem 6,5 x 15 " Et 42 zapsaným v techničáku kolek mě stál 10 Kč jen sem musel přinést tu knížku co mi přišla k elektronum kde bylo napsaný že sou na lanose :lol:
AKU KNIZKU???? Ja som ziadnu knizku nedostal a pochybujem, ze niekto dostava este knizky :lol: :roll: A kde si mozem zaobstarat lebo by som to mal rad tiez vybavene 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

predajca by ti mal dat minimalne listinu o homologizacii
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ano,tak ako pise PetrM sa to da. Ja mam znackove disky (AEZ),ale dovozca mi nedal ziadnu knizku v slovencine a potvrdenie o homologizacii je iba od nemeckeho TUV a je v nemcine. To na inspektorate neuznaju. Mozno ak uradne prelozene,ale kolko to stoji?!
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Mě uznali tu německou a vůbec to nezkoumali já kldyž mi přišly ty disky tak v krabici byla přibalená taková knížečka 5x10 cm asi dvacet stránek a tam bylo napsaný na jaký všechny auta je to schválený právě od Tüv a tam sem si našel stránku kde byl lanos tu sem ukázal policajtovi a bylo :) :) :) tuhle knížku by ti měli dát u prodejce těch kol cos je koupil ale mělo by to být automatický já ji po nikom nechtěl a měl sem ji prostě přibalenou stejně jako ve všech jinejch kolech co sme kdy objednali 8)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

OK, Maxi. Sprint platí! To je jasná věc. Budu dělat komplet sportovní výfuk, tak se těš! :D

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“