Kúpiť Lacetti od AAA

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

...odporucam dobre vyskusat, prezriet aj na zdvihaku, kludne si pytaj meracku laku, nech ho premeraju, takmer na kazdej pobocke ho vykupcovia maju, pozorne citaj zmluvy a hlavne sa zameraj na predavaci protokol a do ktorej kategorie zaradia auto. Bude tam napisane napr. vola v riadeni ano/nie a zaciarknute bude ano.Odovodnuju to tym, ze uz tam urcite nejaka vola je oproti novemu autu, ale ak nahodou zistis nejaku zavadu, tak ti to ukazu a povedia ze si o tom vedel a podpisal si to... znamemu predali auto s tym, ze je v dobrom stave a zaradili ho do kategorie D, kde takto auta su nepojazdne a vhodne na nahradne diely... pytaj servisnu knizku, a ked ju budu mat na inej pobocke, tak ne ju odfaxuju, nedaj sa odbit... pytaj zlavu za kazdy skrabanec, pytaj 10 tisic a pod 7 nezlez, ked ju nebudu chciet dat, tak sa zvrtni a odid, budu utekat za tebou aby ti to predali...pripocitaju ti k cene auta poplatky(a nie male), rezolutne ich odmietni a nepovol, predaju ti to aj bez nich, ziadaj gumy(letne/zimne) a ak nahodou nejake budu mat, tak ti ich daju(nie vsade maju, ale ak maju, chod si ich vybrat sam)... pozri sa na tu cedulu co bude vyberat predajca z auta a bude si na zadnu stranu pisat tvoje udaje... cim viac je to popisane, tym viac bolo pokusov predat to auto... vsimni si ci je na celnom skle v hornom rohu nalepeny nejaky farebny kruzok(prevazne zlaty)... ak je tam, tak auto maju uz dlhsie ako 3 mesiace v bazare...jedna dolezita vec: never predajcovi co ti povie... vo vseobecnych podmienkach sa bazar zbavuje zodpovednosti za vsetky vyroky zamestnancov... takisto certifikat o povode a pravnej cistote nieje az tak koser.. je tam jedna velmi zaujimava veta, ze v pripade nejakeho problemu ti vratia plnu kupnu cenu auta oproti autu... ked ti ho policajti zhabu, tak ti nevratia peniaze, lebo ty im nevies dat auto... samozrejme, ze ak budes kupovat auto na splatky tak sa ta budu snazit neskutocne osklbat... je vyhodnejsie zobrat uver z banky a vobec neuvazovat o financovani cez AAA...
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Vrelá vdaka nio, to su fakt detaily ktoré pomôžu. ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Ještě jsem si vzpomněl...vzhledem k tomu, že jejich sesterská společnost Auto Diskont falšuje servisní knihy, očekávám, že AAA to dělají taky...takže je třeba si vyžádat záznamy v servise kam to mělo jezdit na prohlídky a ověřit si, jestli to tam skutečně jezdilo...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Je jeden sukromny bazar v menšom okresnom meste,odkiaľ chodí majiteľ do blavy skupovať autá,vyrabuje ich,vyberie rádio a rezervu a nadstrelí na cene,nuž a hlúpy kupec kúpi. Jeden kolega vravel,že ponúkať auto v bazáre bez rezervy a s dierou po rádiu pokiaľ nemá NOTÁRSKY OVERENÉ vyhlásenie majiteľa,že rádio vymontoval a teda predáva auto bez neho, či policajný záznam o tom,že bolo rádio ukradnuté,by malo byť trestný čin :twisted: , Ale ono je v prvom rade na nás kupcoch,múdry zváži a hlúpy kúpi..... :P :P :P :P
P.S. Ja som dostal origoš návod aj servisnú knižku z Luxemburgska,vo francúzštine,ťažko by na nej niekto niečo sfalšoval,naopak,pri predaji mi tvrdili,že tam asi nie je ani návod,ani serviska,dali mi náhradnu, a vraj tú srvisku mi pošlú z Blavy,lebo odtiaľ tam bol Maťo prevezený do Nitry,ale našiel som ju na druhý deň po kúpe, ešte zvlášť bol aj kód od rádia,takže určite má aj poctivý pôvod,lebo zlodejom nezvyknú majitelia darovávať a kódove karty od rádii :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „POKEC“