rezonator narast hluku

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

:( Hynek to pomenovanie policajtom mi celkom pokazilo naladu :( celkom sa ma to dotklo :(
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od Goose »

simone píše::( Hynek to pomenovanie policajtom mi celkom pokazilo naladu :( celkom sa ma to dotklo :(

Kolega Hynek to myslel ironicky...urcite to nemyslel vazne... ;) Dal bych za to ruku do ohne...
;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

To Pokino: Kolik tě vyšlo to zvýšení výkonu na 85kw, a jak to teď jede?
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Po těhle úpravách jsi motor měřil na brzdě, nebo význam uvedených úprav odhaduješ?

No já že uvádíš 78@85 Kw, tak mě zajímá, jak jsi na to přišel?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: aaa

Příspěvek od Hynek »

simone píše::( Hynek to pomenovanie policajtom mi celkom pokazilo naladu :( celkom sa ma to dotklo :(


To simone : Opravdu to bylo myšleno ironicky a nemínil jsem někoho urážet. Já sám jsem spoluvlastníkem bezpečnostní agentůry a k práci policie mám velmi, velmi blízko.Není důvod, proč by ses měl cítit po mém vyjádření dotčen. :roll: ;) :roll: ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele ja tedy nejsem zadnej znalec ale myslel jsem ze koncovy dil vyfuku ti nic neprida pokud nechas zbytek seriovy...pokud by si mel komplet cely vyfuk "sportovni" tak jo ale koncova cast nevim...jestli placam kraviny staci napsat a dam si facku... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Ten chlapec je naivní a dokud si "nenabije" sám, nikdo mu nevysvětlí že to tak není.
To Goose: Děkuju, že ses mě zastal, opravdu to nebylo myšleno jak to vzal simone. Vytrhnul to z kontexu a už to bylo špatně. Snad to pochopí správně. :P :roll: ;)
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

cital som rozne clanky a pytal sa ludi a dozvedel som sa ze vyfuk prida priblizne 5HP autu, vzduchovy filter dobry prida 5-7HP v zavislosti od kvality jeho napojenia a tie sviecky pridaju tiez priblizne 5HP koli ich lepsiemu spalovaniu. nechcel som pridavat moc kW tak som pridal odhadom na 85 co tym upravam aj prinalezi. az dam auto nacipovat potom poviem presne kolko malo a kolko bude mat po uprave. ale to je len buducnost:). v kazdom pripade to bude na aute citit.

Kdysi dávno vycházel časopis " Urob si sám". Byly tam návody, jak upravit karburátor vrtulkou,leštění sacího potrubí a různé více či méně dobré nápady tyristorových nebo tranzistorových zapalování. Téměř každá úprava znamenala ušetřit na spotřebě skoro litr/100 km, jak tvrdil autor.Pokud bych na Škodu 120 namontoval ty čtyři základní úpravy, myslíte si, že by auto jezdilo za tři litry na 100 km?? Je to naprostá blbost stejně jako ty narůstající kw po úpravě výfukové koncovky atd. :roll: 8) :roll:Obrázek
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Jsi prostě Pinokio ! Taky ho čas vyléčil! Tak ať to dlouho netrvá! :lol: :D :cry: :cry: :cry: Pozdravují Tě Pat a Mat!!!
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jeeeee chlapy tak se nehadejte...tohle preci na daewoo forum nepatri...takhle at se hadaji skodovaci kdo si nasral na octavku vetsi kyc a podobne... ;) Tak a ruku na usmirenou... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

To není hádka, jen se snažím ušetřit kolegovi starosti a hlavně peníze. Ale pokud jich má dost, tak se snažím zbytečně. Má svoji hlavu a přání se stalo otcem myšlenky. :lol: :lol: :lol: :D :D :D Jistě je zkušený motorista a ví co dělá. Názory jiných jsou mu k smíchu. :roll: ;)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“