Nexia 1.5 DOHC benzin '96

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tohle je tezky ale pokud motor ridici jednotka(RJ) nevidi otacky motoru hodne tezko muze otevrit vstriky.pokud to chciplo za jizdy a neni to palivem (nedal jsi presvedcivou odpoved ze tam opravdu palivo je)a menili jste i civku rozdelovace a kontrolovali rozvody napadaji me 3 veci.kostra motoru a ridici jednotky respektive vsecky kostry,napajeni rj tedy 12 v vsude tam kde maji byt,a modul rozdelovace(nevim jestli jste ho tam dali novy nebo aspon vyzkouseny stary)no a pripadne cely rozdelovac odchazi v nem ty magnety a pak se nenabudi otacky.
ovsem snizovani vykonu postupne by mohlo byt cerpadlo(je ale divne ze i po vymene za jine to nebezi)
takze zmerit jestli jde 12 na vstriky a jestli pri startovani na druhem dratu lehce problikava kostra.
snad se to da nejak pochopit co jsem chtel rict
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Urcite by mal skusit druhu bateriu (alebo poriadne dobit) a zmerat ten tlak na tej vstrikovacej liste (to, ze cerpadlo ide, neznamena, ze je dobre, nemusi mat tlak). Aspon by clovek vedel ktorym smerom sa ubrat, ci smerom k nadrzi, alebo do tej osemetnej elektroniky a elektriky.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...jo palikx magnety v rozdělovači - no o tom vím své díky tobě, nikdy jsem nepochopil jak můžou odejít...no a když se sečte víc závad najednou, tak to už je jenom pro pár vyvolených a tedy schopných a zdaleka nejsou a "neumějí" ani v autorizovaných servisech viz SRBA...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Serpico »

...to Matyáš nevím odkud jsi - ale v Krči to můzeš zkusit - prošlo mi to tam, zaplatil jsem snímač polohy klapky a nic se nezměnilo a tak mi ho vzali zpátky...príma je majitelka vedoucí ( má černýho medvěda a stojí vždy první za barákem ) to proto, aby si věděl, kdy tam je ( malá světlovlasá starší a korpulentní ), s rozdělovačem si označ " rýhou " polohu a nezapomeň na pořadí zapalování 1 - 3 - 4 - 2 ve směru hodinových ručiček a 1 máš první zleva...hodně štěstí a cena je asi 5 litrů

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“