Polsko nové autodíly+vrakovište

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hele auto máš tak makej jako zásilková služba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hanzy píše:Az tak ja ted nevim ale jeste nekdo to chtel uz kua ani nevim kdo na Evandu a ze ti to hodi ale jestli tak spechas na to tak co mam z tebou delat a poslu to ale nevim jestli hned v pondeli nebo tolik prace to nak zabalit a posilat uf at se neunavim... :D
Hanzyku,ty tlamo jedna :lol: :lol: :lol: ,za kolik by se tam dal sehnat nárazník na Nexii?Myslím tím z vrakárny. Kdyby vyšel na mín jak 700kč,tak bych ho bral.Je možnost,aby si se poptal?
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja uz jsem z toho vseho zoufalej,uz to tesneni potrebuju jako sul...jeste poradne nevim jakej pohled me ceka az sundam viko...no snad to nebude tak zly... ;) Jinak nevadi kdy ho posles...jen mi dej pak vedet konecnou cenu v kc...ne v zl ju...dikes... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jo uz vim kdo chtel taky to tesneni na Evandu PEZ to byl tak nevim jak se domluvit jestli tak spechas nebo zalezi jak se ozve tak kdy bude mit cestu a domluvime se... ;)
Na Nexii to spis vrakac tady kukni a kdyz tak zavolej jim a kdyz tak bych to stahnul www.auto-van.com.pl nebo jak tam pojedu se zeptam ale nevim kdy to je az o 30km dal ty vrakace...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Goose píše:No ja uz jsem z toho vseho zoufalej,uz to tesneni potrebuju jako sul...jeste poradne nevim jakej pohled me ceka az sundam viko...no snad to nebude tak zly... ;) Jinak nevadi kdy ho posles...jen mi dej pak vedet konecnou cenu v kc...ne v zl ju...dikes... :lol:

Kurz presny prave taky nevim nebo jsem to platil kartou a to az se mi to objevi na uctu tak budu vedet a pisnu presnou cenu...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hanzy píše:Jo uz vim kdo chtel taky to tesneni na Evandu PEZ to byl tak nevim jak se domluvit jestli tak spechas nebo zalezi jak se ozve tak kdy bude mit cestu a domluvime se... ;)
Na Nexii to spis vrakac tady kukni a kdyz tak zavolej jim a kdyz tak bych to stahnul www.auto-van.com.pl nebo jak tam pojedu se zeptam ale nevim kdy to je az o 30km dal ty vrakace...
Vzhledem k tomu,že polsky neumím,tak jsem asi v ..... . Kdyby jsi měl cestu,tak se poptej. Docela by mi to bodlo. Čéče na těch jejich stránkách mají samí "kurniki". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hele at se vyjadri jeste teda PEZ...nerad bych ho nejak predbyhal...chtel bych to mit sice uz z krku a nemuzu se dockat jak to poslape s novym tesnenim a svickama,ale pokud ho PEZ potrebuje tak ja ten tyden klido jeste pockam,jsem clovek se kterym se da domluvit... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Petr Soukup píše:
Hanzy píše:Jo uz vim kdo chtel taky to tesneni na Evandu PEZ to byl tak nevim jak se domluvit jestli tak spechas nebo zalezi jak se ozve tak kdy bude mit cestu a domluvime se... ;)
Na Nexii to spis vrakac tady kukni a kdyz tak zavolej jim a kdyz tak bych to stahnul www.auto-van.com.pl nebo jak tam pojedu se zeptam ale nevim kdy to je az o 30km dal ty vrakace...
Vzhledem k tomu,že polsky neumím,tak jsem asi v ..... . Kdyby jsi měl cestu,tak se poptej. Docela by mi to bodlo. Čéče na těch jejich stránkách mají samí "kurniki". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No na těch stránkách musíš "šukat"....jinak nic nebudeš mít :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:
Petr Soukup píše:
Hanzy píše:Jo uz vim kdo chtel taky to tesneni na Evandu PEZ to byl tak nevim jak se domluvit jestli tak spechas nebo zalezi jak se ozve tak kdy bude mit cestu a domluvime se... ;)
Na Nexii to spis vrakac tady kukni a kdyz tak zavolej jim a kdyz tak bych to stahnul www.auto-van.com.pl nebo jak tam pojedu se zeptam ale nevim kdy to je az o 30km dal ty vrakace...
Vzhledem k tomu,že polsky neumím,tak jsem asi v ..... . Kdyby jsi měl cestu,tak se poptej. Docela by mi to bodlo. Čéče na těch jejich stránkách mají samí "kurniki". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No na těch stránkách musíš "šukat"....jinak nic nebudeš mít :lol: :lol: :lol:
To sem taky dělal,ale jediné kam jsem se dostal,byla aukce alegro,obdoba našeho aukra. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak asi nesukas spravne Peto...zkus sukat poradne...a uvidis,ze dosahnes pozadovaneho vysledku... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Příspěvek od PEZ »

Goose píše:No hele at se vyjadri jeste teda PEZ...nerad bych ho nejak predbyhal...chtel bych to mit sice uz z krku a nemuzu se dockat jak to poslape s novym tesnenim a svickama,ale pokud ho PEZ potrebuje tak ja ten tyden klido jeste pockam,jsem clovek se kterym se da domluvit... :lol:
to goose, škoda že neměli obě takhle se mi tam nevyplatí jet musel bych dvakrát :cry: mám to nějakých 70km
Tak ti to nechám na uvahu bud počkej až Hanzy sežene druhý a pak sjedu pro obě a dovezu ti ho. Nebo si nech tohle od Hanzyho poslat. a já si vezmu až tam zas Hanzy někdy pojede.
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hele jelikoz bych to chtel mit z krku pokud to vyjde do pristiho vikendu,tak si ho asi necham poslat,ono pak jedu do tech Pardubic a na sraz v Brandyse aby to uz bylo hotovy...takze jestli se nebudes zlobit kdyz si ho necham od Hanzyho poslat... ;) Sejit se v Praze muzeme tak jako tak...i bez tesneni... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Příspěvek od PEZ »

Goose píše:No hele jelikoz bych to chtel mit z krku pokud to vyjde do pristiho vikendu,tak si ho asi necham poslat,ono pak jedu do tech Pardubic a na sraz v Brandyse aby to uz bylo hotovy...takze jestli se nebudes zlobit kdyz si ho necham od Hanzyho poslat... ;) Sejit se v Praze muzeme tak jako tak...i bez tesneni... ;)
v poho, já to mám přetěsněný s tmelem ale drží to tak ještě vydržím :lol: :lol:
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Nevíte někdo o prodejně v Polsku na Daewoo přístupnou někde Krkonoš či od německých hranic např. Žitava, Zhořelec, nebo Jelení gora ???? Hanzy, nezeptal by ses tam na konkurenci v téhle oblasti Polska? Dík předem. Tam často jezdím a kdyby někdo něco potřeboval, můžeme se dohodnout.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Richarde myslim ze nejlepsi bys mel si udelat vylet a poptat se,ja ted jak jsem byl jsem taky narazil na autoservis a ptal jsem se mechose na autosklo nebo potrebuju vymenit a pak napisu cenu a rikali mi dopredu na nase 3500kc vcetne prace na Leganzu coz je opravdu oproti cenam u nas smesne.Nejlip se poptat.... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „POKEC“