Čirá přední optika na Nexii

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Zamčeno

Máte zájem o čirou optiku na Nexii?

ne
11
19%
Ano
48
81%
 
Celkem hlasů: 59

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Mam taky dojem, ze ich ma aj nejaky clovek z bulharska (alebo odtial niekde). Ivan, mna by len zaujimalo, ci mas na tych svojich svetlach ovladanie sklonu ako to bolo na tych povodnych, alebo si to musel vypustit.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

milosh píše:
Franta P. píše:Nevim proč nám Ivan neřekne kde přesně zakoupil tu jeho.
Franto, ty jsi nikdy na aute nechtel mit neco co nikdo jiny nema (zatim)? ... :)
Mě je celkem jedno jestli mám na autě něco co jiný nemá. Já hlavně vim že na pelhřimovskym okrese sem jeden ze strašně mála kdo má nexii. A jsem jediný kdo má nexii sedana vínové barvy + malinko doplňků navíc. Takže 8)
A myslel sem si že si tady máme v různých věcech pomáhat. Tak ať si to Ivan nechá.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Franto, tak tys to fakt nepochopil, to nemusis mit nexii ale treba skodovku protoze tu ma kazdej druhej a na ni sezenes vse kdyz ti nevadi ze soused bude mit uplne stejny auto :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Franta P. píše:
milosh píše:
Franta P. píše:Nevim proč nám Ivan neřekne kde přesně zakoupil tu jeho.
Franto, ty jsi nikdy na aute nechtel mit neco co nikdo jiny nema (zatim)? ... :)
Mě je celkem jedno jestli mám na autě něco co jiný nemá. Já hlavně vim že na pelhřimovskym okrese sem jeden ze strašně mála kdo má nexii. A jsem jediný kdo má nexii sedana vínové barvy + malinko doplňků navíc. Takže 8)
A myslel sem si že si tady máme v různých věcech pomáhat. Tak ať si to Ivan nechá.
Franto, já vím, kde je sehnat (teda asi to nejsou přesně stejný jako má Ivan, ale bohužel bychom museli objednat 100 ks...je to z Číny...netuším jestli jsou se vším všudy jak mají být, ale jsem s nimi v jednání...potřebuju je jen dokopat k tomu, abych nemusel objednávat min. 100 ks od každého druhu světla...bohužel se mi to zatím nedaří.
Můžem mít buď tyhle Crystal
Obrázek
nebo takováhle světla:
Obrázek
nebo takováhle:
Obrázek

Doufám, že se mi s nima povede udělat deal....zatím to bohužel moc nevypadá, protože komunikace s nima je dost obtížná....představujou si to tak, že jim napíšeš kód zboží, množství min. 100 ks a oni to pošlou....uvidíme ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Super. Mě by se líbili ty druhý. s těma čočkama. Jestli je to od Kopáčka, tak sem jim psal zkrze čiré zadní, které mají v e-shopu, jestli je mají na skladě tak mi taky neodepsali.
Pro Miloshe. Právě že na nexii je obtížné něco sehnat tak si myslim že by sme si tu měli vzájemně pomoct. A myslim si že by nevadilo že dvě nexie, teda má a Ivanova, které jsou od sebe někakejch cca 100km mají stejné světla. Ale jestli jde jen o princip, Tak sorry.
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Ivosi, ja som mal kontakt na niekoho co dokazal tieto svetla doviezt aj v mensom pocte, avsak je tam problem s tym naklapanim. Inak sa mi zda, ze niesu z Ciny, ale Taiwanu. Ten clovek dokaze zohnat svetla aj na take auta ako je napr. Nissan Maxima atd. a cena je tiez celkom zaujimava, s postovnym to bolo asi 190 USD.
Naposledy upravil(a) ferino28 dne ned dub 06, 2008 21:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tohle je vyloženě firma z Číny....nějaká oblast nebo město Zhongyang :lol: ...snad budu vědět už zítra co a jak, takže si nechám poslat testovací vzorek na naší Nubiru a uvidíme. A když to neklapne a s tou firmou se nedomluvím, tak nebude nic...zatím :lol: :twisted:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Franta P. píše:Super. Mě by se líbili ty druhý. s těma čočkama. Jestli je to od Kopáčka, tak sem jim psal zkrze čiré zadní, které mají v e-shopu, jestli je mají na skladě tak mi taky neodepsali.
Pro Miloshe. Právě že na nexii je obtížné něco sehnat tak si myslim že by sme si tu měli vzájemně pomoct. A myslim si že by nevadilo že dvě nexie, teda má a Ivanova, které jsou od sebe někakejch cca 100km mají stejné světla. Ale jestli jde jen o princip, Tak sorry.
Franto, koukám, že se Tě to nějak dotklo. Myslím, že jsem za těch 7 let existence Daewoo clubu udělal pro klub hodně, tak mi prosím dovol si nějakou informaci ponechat jen sám pro sebe. Díky za pochopení.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Franta P. píše:Super. Mě by se líbili ty druhý. s těma čočkama. Jestli je to od Kopáčka, tak sem jim psal zkrze čiré zadní, které mají v e-shopu, jestli je mají na skladě tak mi taky neodepsali.
Pro Miloshe. Právě že na nexii je obtížné něco sehnat tak si myslim že by sme si tu měli vzájemně pomoct. A myslim si že by nevadilo že dvě nexie, teda má a Ivanova, které jsou od sebe někakejch cca 100km mají stejné světla. Ale jestli jde jen o princip, Tak sorry.
To se divím,protože jsem s Kopáčkem komunikoval a ozval se vždy,neboj určitě ti dají vědět a kdyby ne tak mrkni na www.re5pect.cz nebo vydrž a já se ti optám,mám je za barákem.Ivane,ale mohl jsi prozradit,kde jsi tu optiku sehnal. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Příspěvek od cukrar »

Ivan: no ale kontakt by si dát mohl :lol:
;)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To chce klidek stejne to neni auto na jezdeni normal,je to jen drc kara na rychle projeti kolem komina jinak utrpeni na normal cestovani,jen jako druhe auto na zabavu.. ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Ivoš, sorry :oops: .
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Šmarjá za co? :lol: Vždyť jsi nic špatnýho nenapsal ;) Já budu moc rád, když by to klaplo...moc se mi tam líběj světla na Nubiru...černý světla ;) 8)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Příspěvek od cukrar »

Hanzy píše:To chce klidek stejne to neni auto na jezdeni normal,je to jen drc kara na rychle projeti kolem komina jinak utrpeni na normal cestovani,jen jako druhe auto na zabavu.. ;)
Jj to je pravda, :-)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Hanzy píše:To chce klidek stejne to neni auto na jezdeni normal,je to jen drc kara na rychle projeti kolem komina jinak utrpeni na normal cestovani,jen jako druhe auto na zabavu.. ;)
Náhodou Já na nexii nemůžu říct půl slova. používám jí každý den a co se týče pohodlí je mnohem dál než mnohem dražší auta např. made in germany a cz. kolikrát dovezla naší rodinu k moři bez jakéhokoliv problému a pohodlně. a už má chuděra 265.000km odtočíno a pořád bych jí nevyměnil. Asi k ní mám nějakej citovej vztah :lol: :lol: :lol:
Ivane v pohodě. nijak se mě to nedotklo. Jen mi to přijde nefér ukázat zde něco co jiný nemá aby všichni jen ,,tiše záviděli,, a neporadit lidem, kteří by tu věc taky chtěli. Jinak ti fandim ve tvých plánech a NIC VE ZLÉM.
Zamčeno

Zpět na „NEXIA“