Podložky pod silentblok zadního tlumiče

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Super , jasně , že jde o světla a tímto prosím Palixe , pokud se sem dostane , hoď mi info , jestli se můžu stavit na seřízení . Dík .

A co nato říkáte , mě se to teda líbí moc .... :oops:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Je to dobré...též mám něco podobného v plánu, ale chci to zvednout celé, i vpředu...každopádně to vypadá dobře... -i
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kdyby si zvednul i předek a dal větší kola, tak by to vypadalo ještě mnohem lépe ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Kdyby si zvednul i předek a dal větší kola, tak by to vypadalo ještě mnohem lépe ;)
jako ofrout :lol:

Ale ted to je good, uz tam nikde tu lod nevidim :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomac
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 07, 2007 15:45
Bydliště: Praha 3 - Zizkov

Příspěvek od Tomac »

Fakt dobry!

A je vubec nutny rozdelavat celou sestavu tlumic-pero a riskovat jizvu v obliceji? Me prijde, ze ne... nebo se pletu?

Dik, Tom
NUBIRA Wagon 1.6 SX; r.v. 1999
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No rozdělávat se to musí , alespoň mě se nepodařil najít jiný způsob , jak tam dát delší šrouby , ty původní v silentbloku jsou jen asi 20 mm , a jen podložku mám 22 , pak ještě karoserie a podložka a matice , takže teď tam mám 50mm šrouby . Podívej se na fotky a pochopíš to .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomac
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 07, 2007 15:45
Bydliště: Praha 3 - Zizkov

Příspěvek od Tomac »

Jasne chapu. Asi zkusim z delsiho sroubu odriznout hlavu, prostrcit a misto hlavy nandat 2 matky. Do toho pera se mi mic nechce.
NUBIRA Wagon 1.6 SX; r.v. 1999
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jo , vidíš , to je taky řešení , ale já bych tam teda dal jen jednu matku a zakápnul bych to svářečkou , jinak se ti to bude protáčet při případné další demontáži .
Jinak pro informaci : ty puvodní šrouby jdou lehce vyrazit , nic vařeného tam není , ale to jsem právě krásně udělal na svěráku díky tomu , že to bylo vyndané .

Koukám , žižkováku , mohli by jsme se někdy někde scuknout , já jsem původem taky žižkovák , do 7 let jsem bydlel v Malešický u nákladovýho nádraží a tětství jsem problbnul na židovských pecích..... ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomac
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 07, 2007 15:45
Bydliště: Praha 3 - Zizkov

Příspěvek od Tomac »

Ahoj, to ja zase kdysi blbnul v Pardubicich, na Zizkov jsem se imlpantoval az ted po skole. Rikal jsem si, ze na pristi sraz pojedu, jinak kdyz potkam cervenyho wagona, budu blikat ;-]

Uz se mi ty podlozky vyrabej, tak do zimni sezony doufam vyjedu jako "ofrout".
NUBIRA Wagon 1.6 SX; r.v. 1999
Uživatelský avatar
Tomac
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 07, 2007 15:45
Bydliště: Praha 3 - Zizkov

Příspěvek od Tomac »

Tak to dopadlo, mam to tam taky. Chtel jsem si to udelat v garage sam ale nebyl jsem schopnej povolit zarezly srouby na kostich stabliku. Nakonec jsem si to nechal naimplantovat u profiku.

Myslim, ze tech 22mm podlozky je tak optimum. Kdyz by chtel nekdo vic, mel by uz lepsi novy tuzsi pera.

V pristi sezone montuju 4x4 (to spravi zas nejaka podlozka, ne?), Nubca rada do prirody ;-]

Tom
NUBIRA Wagon 1.6 SX; r.v. 1999
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Tomac píše:Tak to dopadlo, mam to tam taky. Chtel jsem si to udelat v garage sam ale nebyl jsem schopnej povolit zarezly srouby na kostich stabliku. Tomac
Jo jo, origo kosti se přidržujou při povolování imbusem přímo v tom šroubu :roll: :roll: Normálně se po používání nedaj povolit :!: Chce to statečně upálit rozbruškou a dát nový, ty už se proti protáčení drží zezadu normálním klíčem, tuším 14 nebo 15 a ty by měly jít povolit :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tomac píše:Tak to dopadlo, mam to tam taky. Chtel jsem si to udelat v garage sam ale nebyl jsem schopnej povolit zarezly srouby na kostich stabliku. Nakonec jsem si to nechal naimplantovat u profiku.

Myslim, ze tech 22mm podlozky je tak optimum. Kdyz by chtel nekdo vic, mel by uz lepsi novy tuzsi pera.

V pristi sezone montuju 4x4 (to spravi zas nejaka podlozka, ne?), Nubca rada do prirody ;-]

Tom
A kde jsi ty kluku jeden blbnul u nás? Jinak hoď nějaký fotky! Strašně by mě zajímalo, jak Nubi vypadá zvednutá.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no neni to zas tak strasny .myslel jsem ze to bude vyraznejsi.fotku jsem chtel vyrobit ale nejak jsem to nestihl.
a musim si to vyrobit taky jelikoz ja to mam jak ponorku a to je strasny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No vida , tak podložky se chytly , jen tak dál a koukám , že už je montuje i autorizovaný servis..... :lol: :lol:
Pro Ivoše - výsledek bude asi podobný jako na mých fotkách , ale rád bych taky viděl jinou .... když už tam mám know how .... ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já jsem právě pochopil, že to má Tomac i na předku...a to by mě strašně zajímalo, jak by to vypadalo ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“