Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kriste Pane, nechte už toho. Nejdřív sem někdo vrazí téma politika a dohadujete se jak malí a pak spolitizujete téma pokut a bodů. Nakonec mě ještě někdo obviní, že jsem ODSák, protože mám modrý auto :( :( :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ak sa to tu neskludni bude LOCK, hadam sa nechcete vadit kvoli politike. Sme ghadam natolko rozumny ze nechame kazdemu svoj nech je akykolvek a nebudeme to riesit prave tu, na to si zalozte inu temu a tam sa vadte, robite tu s toho zbytocny bordel. mam teraz sto chuti vsetko co ma spolocne s politou v tejto teme vymazat :!:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no lidi nedostal sem bod ale dostal sem nejstupidnejsi pokutu, stal sem v jednosmerce a moje auto zabiralo vic vozovky nez je dovoleno, totiz nezustalo mezi mim autem a druhym autem naproti alespon jeden volny jizdni pruh, a to 3 metry namerili jen 2.70, smula asi si zitra pujdu a useknu 30 cm kufru :lol: :lol:
jo ta pokuta nakonec byle jen 100 kč, a byl sem upozornen at priste tam neparkuju protoze by se mohlo stat ze by se tam nevesla treba sanita atd....
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Slavek píše:no lidi nedostal sem bod ale dostal sem nejstupidnejsi pokutu, stal sem v jednosmerce a moje auto zabiralo vic vozovky nez je dovoleno, totiz nezustalo mezi mim autem a druhym autem naproti alespon jeden volny jizdni pruh, a to 3 metry namerili jen 2.70, smula asi si zitra pujdu a useknu 30 cm kufru :lol: :lol:
jo ta pokuta nakonec byle jen 100 kč, a byl sem upozornen at priste tam neparkuju protoze by se mohlo stat ze by se tam nevesla treba sanita atd....
To by musela být nějaká mega sanita :lol: jedině o hasičích by se dalo diskutovat ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no jo hadejse s polisajtama, kdyz ti dava pokutu jen 100 kc :lol: :D :D
ja sem nejdriv myslel ze si delaj pudel, a ono vubec ne brali to hrozne vazne :D
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

eMKa Slovensko píše:ak sa to tu neskludni bude LOCK, hadam sa nechcete vadit kvoli politike. Sme ghadam natolko rozumny ze nechame kazdemu svoj nech je akykolvek a nebudeme to riesit prave tu, na to si zalozte inu temu a tam sa vadte, robite tu s toho zbytocny bordel. mam teraz sto chuti vsetko co ma spolocne s politou v tejto teme vymazat :!:
Klidně to vymaž, Slam začne osočovat jinde.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

eMKa Slovensko píše:ak sa to tu neskludni bude LOCK, hadam sa nechcete vadit kvoli politike. Sme ghadam natolko rozumny ze nechame kazdemu svoj nech je akykolvek a nebudeme to riesit prave tu, na to si zalozte inu temu a tam sa vadte, robite tu s toho zbytocny bordel. mam teraz sto chuti vsetko co ma spolocne s politou v tejto teme vymazat :!:
OK, mas pravdu, omlouvam se, nema smysl regovat na trapne invektivy, radeji pridam dalsi pripad ze zivota o nesmyslnosti noveho silnicniho zakona a chovani jeho vymahatelu:

http://zpravy.idnes.cz/cyklista-se-vyma ... domaci_jan
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Slam píše:.... radeji pridam dalsi pripad ze zivota o nesmyslnosti noveho silnicniho zakona a chovani jeho vymahatelu:

http://zpravy.idnes.cz/cyklista-se-vyma ... domaci_jan
Tak to je teda vážně síla. Cyklista musí v takovém případě urychleně zahodit nebo schovat kolo a tvrdit, že normálně při chůzi upadl. Potom to snad nebude dopravní nehoda, i když účastníkem silničního provozu může být i chodec, tak nevím.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Kua no za chvili uz nebudes moct jit ani pesky navatej z hospody aby ti nesebrali papiry :lol:
Zacina to byt extrem :roll:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Omlouvám se všem,hlavně Slamovi.Znova jsem přečetl veškeré příspěvky a protože jsem dříve narozený zaměnil jsem jména ( Husák). Toho současného Husáka jsem neznal a reagoval jsem na příspěvky Slama neadekvátně.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Většina dopraváků je pěkná pakáž a není k tomu podtřeba ani nového zákona. To, že nedokáží adekvátně reagovat, dosvědčují nehody, které se dějí kousek od mého bydliště.
Představte si trojúhelní ABC. Na přeponě mezibody B a C dojde k nehodě. Příslušníky však nenapadne postavit do bodů B a C 2 lidi, kteří by dopravu směřovali přes bod A. Místo toho celá tlupa okouní u místa nehody a z obou stran se tvoří kolony, řidiči v těchto vedrech jsou na umření, otáčejí auta na nepřehledných místech atd. Jestli mi vyjde čas, zkusím se zastavit na okresním ředitelství a zeptat se, proč podobné situace neřeší selským rozumem.
Naposledy upravil(a) Oněgin dne ned črc 23, 2006 20:50, celkem upraveno 1 x.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já bych chtěl vědět, jak jel a co vyváděl. Ono když jsem včera potkal DEBILA kterej nasedal na kolo tak že se rozjel až ke sřední čáře nazpátek ke krajnici a kličkoval jak králík, tomu bych dal 50 litrů hned. A ani nebyl vožralej, páč to byl masařka v elasťákách.
Cyklista stejně jako já řidič musí přizpůsobit jízu povaze vozovky a svejm schopnostem taklže něco udělal blbě.
Další co by mně zajímalo když zavadil o obrubník na horskym kole tak jel asi někde ve městě, asi na silnici... pochybuju že měl na horákovi všechny odrazky, světla a blatníky. 90% kol co se u nás prodává nesmí na silnici.
A už vůbec nechápu proč volali po sanitce lopicajty.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Šéf dopravního inspektorátu boural opilý, dva zranění

Příspěvek od Slam »

Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Oněgin píše:Většina doptaváků je pěkná pakáž a není k tomu podtřeba ani nového zákona.
Když jsem bydlel v předchozím bydlišti, jezdil jsem do hospody též na kole (měl jsem to po rovině 2 km, takže proti pěší chůzi dost časová úspora). Byl jsem jedinej, spolustolovníci jezdili autama. Tak se stalo, že jeden z vidláků, který nepochopil zásadu, že k hospodě se couvá, aby se po požití odjíždělo po čumáku, po požití couval a naboural auto vedle... Přijeli to vyšetřit 2 příslušníci, pěkně to nafotili, sepsali a pak se sami v tý hospodě ožrali jak čuňata (končila jim služba) :evil: .
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Hoši máte v tom zmatky. Nehoda je dle zákona (zjednodušeně) událost, která se přihodí vozidlu na pozemní komunikaci, nebo tam započne. Tedy navalený chodec (i kdyby šel po silnici), který upadne a zraní se, nezpůsobí tímto dopravní nehodu, stejně tak cyklista na chodníku nebo v lese nezpůsobí dopravní nehodu. Defacto asi i když auto srazí na chodníku chodce, není to nehoda, tak to plyne ze zákona, ale poslední případ asi bude pro právníka.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „POKEC“