Daewoo / Chevrolet ZRAZ NA MORAVE

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Vojta

Příspěvek od Vojta »

nio píše:Tak ja to mam do Jedovnic najkratsou moznou cestou cca 250 KM

kde je ten olsovec????
To je ten velkej rybník, ten se minout nedá. A na kemp určitě jsou ukazatele. Ale nepředposírejme se, ještě není jisté, kde to bude.
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

BTW. kolko ludi sa zvykne zist na takomto zraze?

robite to v takom "rodinnom" style. ze tam je 60 ludi? alebo nieco na sposob slovenskych HUBIC, kde sa zide kopa ludi. a ked uz aj nikoho nepoznam, tak sa aspon pokocham autami(ich majitelkami:lol:) a pri troche stastia od ich majitelov aj nieco podozvedam?

od toho dost zalezi do akej vzdialenosti som ochotny ist :?

lebo ist 200km tam a 200 spat, stretnut 40 ludi na 15 autach z coho 30 je zhovorcivych len so svojimi znamimi, resp. z ludmi co dojdu na vytunenich autach sa mi nezda byt vhodne.

dufam, ze som sa nikoho nedotkol, nemal som to v umysle, a rad by som spoznal ludi, ktory sa vozia a vedia co to o aute ako mam aj ja.

a samozrejme aj teba AKRI by som rad spoznal :lol: :lol: :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja by som rád šiel, ale nikdy neviem tak dopredu,či môžem. :? Viem, takých ľudí nemajú radi, lebo nemôžu účasť potvrdiť ani vyvrátiť. :evil:

ak pôjdem,tak k bodu 3. Pôjdem sám, lebo priateľke stačí, keď sa autám venujem viac než jej a demonštrovať to ešte dôraznejšie nebudem.
K bodu 2. beriem seba a to je detinskosti až až, takźe už žiadne iné dieťa neberiem.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Ciernygepard píše:Ja by som rád šiel, ale nikdy neviem tak dopredu,či môžem. :? Viem, takých ľudí nemajú radi, lebo nemôžu účasť potvrdiť ani vyvrátiť. :evil:

ak pôjdem,tak k bodu 3. Pôjdem sám, lebo priateľke stačí, keď sa autám venujem viac než jej a demonštrovať to ešte dôraznejšie nebudem.
K bodu 2. beriem seba a to je detinskosti až až, takźe už žiadne iné dieťa neberiem.
je ty si moj clovek :lol: :lol: tiez ma nemaju radi ked im poviem ze svoj program poznam tak 3-5 dni dopredu(niekedy aj menej)

ale ti co su zamestnancami to tazko chapu :cry:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Topol píše:
Vojta píše:Takže datum máme - teď už jenom KDE?
Pěkný den :D Kurňa sněháňky jako blbec-1 :lol:
Jestli mohu v tomto místě jsem byl poprvé někdy před pětadvaceti lety pod stanem a asi před šesti lety v hotelu/i s bazénem/.Jenom chci říct,že je tam opravdu různá možnost ubytování a i stravování.Ale jinak je mi to celkem jedno když by to bylo jinde.S termínem souhlas už jsem si ho dal do diaře!
http://www.olsovec.cz/sluzby.html
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Dobré nad ránem :D Za 90-12 ;)
Ivane to vzniklo z tohoto příspěvku! Byl to jen návrh!Jestli máš něco lepšího prosím,tak dej vědět! Ale místo ale i ceny jsou tady docela dobrý!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak jestli jsem dobře počítal, tak zatím je nahlášených 20 aut. A to se zatím neohlásila spousta skalních (např. AKRI).
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Vojta píše:Tak jestli jsem dobře počítal, tak zatím je nahlášených 20 aut. A to se zatím neohlásila spousta skalních (např. AKRI).
Akriho zavreli do blázinca a nevedno, kedy ho pustia:-))))))))
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

on im ujde, ako vzdy doposial :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

V Jedovnicích, v kempu Olšovec pořádá srazy i Tuning Club Brno, takže se zúčastňuji a mohu jen potvrdit, že z hlediska financí je to tam opravdu dobré. Chatky jsou tuším pro čtyři a více lidí a jestli si dobře vzpomínám, jedna noc tam vyšla na 150,- Kč na osobu, takže to není vůbec zlý.

Jak už jsem psal, pokud nakonec opravdu zvítězí Jedovnice, přijedu na 100%, pokud však zvítězí jiné místo (které je o hodně dál), budu to muset ještě zvážit. ;)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Kluci, místo konání v oblasti Moravského Krasu je jisté, jen mám v jednání ještě jeden sympatický kemp, takže vydržte. Až vše vyjednám a obhlídnu, tak napíšu.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Super Ivane, už sa teším.

Ja ale este stale neviem ako sa dopravim, ja idem istotne aler zatial som nepisal radsej aby som tam nerobil zmatky. uvidim ak sa mi podari zohnat sofera pojdem na mojom a ak nie pojdem ako spolujazdec s Blue-om.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

emkasi, to je fuk, jak přijedeš, hlavně přijeď :-)

Navrhoval bych pro všechny ohlášené účastníky vyrobit (vytisknout) jmenovku, abychom hned věděli, kdo je kdo - co vy na to?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Vojta

Příspěvek od Vojta »

To vůbec není špatný nápad. Jsem jednoznačně pro.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Súhlasím.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Vojta píše:To vůbec není špatný nápad. Jsem jednoznačně pro.
...nebo použijeme tu naší z Matiz clubu , ale já budu muset na 100% jet Nubirou , do Matize se už moc nevejdem , jak si zvykneš na kufr .... , leda ho vezmu na střechu :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Zamčeno

Zpět na „Srazy“