Zraz v TRENCINE - 26-27.8.2005

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Akri píše:
eMKa Slovensko píše:nezvladla zakrutu, to bol slalom a nevybrala to a vletela medzi ludi, mazesk to videl on vam to vsetko zreferuje
Tak kurva kdyz neumim drzet volant nejezdim autem :evil:
a este zevraj si pomylila brzdu s plynom takze ked ich isla zrazit este aj pridala :( :(
Naposledy upravil(a) eMKa Slovensko dne sob srp 27, 2005 22:35, celkem upraveno 1 x.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Akri píše:Jinak se Vam vydarolo pocasi kluci, auta se vam lesknou a svete div se i Rebrovi :lol: :lol:
sak ho lestil jak blazen, dokonca mi vylestil aj koncovku na vyfuku - inak mal som tam najspinavsie auto z nas.

najviac sa mi pacilo co povedal jeden maly chalan tatkovi:

aha oci tu su take dve iste auta ale to druhe je nizsie (zbadal kasove a firemanove auto), a aha tu su dalsie takze su styri (moj Lanos bolo zrazu Nexia :lol: ) ale to posledne (moje) to je obycajne :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Takze navic bylo jeste veselo :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no takze....toto je sprava overena....usporiadatel je mrtvy a ta mlada baba ho asi bude nasledovat...zalezi od operacie.....misska zrusila 6 ludi....za co by som ju do basy posadil...ale to ja moj nazor....k ostatnemu sa nevyjadrujem....isti ludia si to nezelali.... :arrow:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Anonymous píše:no takze....toto je sprava overena....usporiadatel je mrtvy a ta mlada baba ho asi bude nasledovat...zalezi od operacie.....misska zrusila 6 ludi....za co by som ju do basy posadil...ale to ja moj nazor....k ostatnemu sa nevyjadrujem....isti ludia si to nezelali.... :arrow:
to bol usporiadatel :shock:

a kua to je zle, to sa nemalo stat, skoda ze na akcii kde sa isli ludia bavit pride niekto o zivot :(
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

No ja uz som doma ale neviem co je s Firemanom :? Podla poslednych sprav sa mu pokazilo auto na ceste domov :( :( .A POCASIE NAM VYSLO ;) ;) Hned si pozriem co som natocil.
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

zdar, vonku 15,8 *C, prsi ako s krhle

a ty woe, tak predsa len ten dym naznacoval ze sa nieco deje :shock:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

eMKa Slovensko píše:
Akri píše:
eMKa Slovensko píše:nezvladla zakrutu, to bol slalom a nevybrala to a vletela medzi ludi, mazesk to videl on vam to vsetko zreferuje
Tak kurva kdyz neumim drzet volant nejezdim autem :evil:
a este zevraj si pomylila brzdu s plynom takze ked ich isla zrazit este aj pridala :( :(
Není mi moc jasný proč někdo kdo si plete pedály jezdí slalom. :( Navíc bych řek že každej člověk s normálníma reflexama pokud se lekne a uvidí před sebou překážku, tak šlápne na spojku i brzdu naráz........a pak by těžko mohla ještě přidat :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no to hej, ale ze vraj ona sedela po absolvovani vodicaku za volantompo prvy raz a amylsim ze aj na dost dlhu dobu aj naposledy
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

som doma :P kolega Rebro cakal pri Trencine na pripadny odtah az kym som nedosiel do Trnavy za co mu patri velka vdaka a na 5 zastavok som dosiel :cry: vyzera to tak ze mi nedobija baterku.Nastastie prestalo prsat tak som mohol vsetko vypnut po 10 min pauzy normal nastartujem a prejdem 20 km potom sa to chova ako bez stavy.Ten dym bolo moc oleja ale to uz je ok.viac ma sere ze mi na palubke nesvieti ani AIRbag ABS rucna motor a nejde ani otackomer teplota vody a benzin :cry: nevie niekto co sa mohlo stat??? :cry:
inak na zraze super :P :P :P az na ten lejak dnes v noci a poruchy mojej Nessi
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

!!!ZAVRIET JU K**U JEDNU AZ ZCERNA!!!

Vzdy, ked sa stane na zraze podobny incident neda sa hovorit ze sa zraz vydaril!! Jak sa moze nieco vydarit, ked tam zomru skoro 2 ludia pre boha??? :x
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

eMKa Slovensko píše:no to hej, ale ze vraj ona sedela po absolvovani vodicaku za volantompo prvy raz a amylsim ze aj na dost dlhu dobu aj naposledy
Hm, tak to je taky super. Já když dostal papíry tak jsem se bál jet s autem i do města :oops: .......a ani ve snu by mě nenapadlo jezdit nějakej slalom když neumím pořádně jezdit :x
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

vzdy ked sa mi dostane do ruk auto na ktorom som predtym nejazdil, tak sa snazim s nim nejako zzit a to rozbiehanim, brzdenim, aby som si zvykol kde je ktory pedal a ako reaguje a nejdem hned s nim zavodit. pizda. na to nezabudne, dufam.

slecna dostala vodicak asi zo sympatii. v autoskole asi ledva zvladala jazdu po meste pri 40km/h. vraj sa to stalo v zakrute. na skodovke by som do zakruty rychlo nikdy nesiel. na 120 sa mi stalo ze som tocil volantom a auto islo rovno a to som siel mozno 50km/h. favorit sa zase docela naklana a akoby chcel odskakovat - filcka asi to iste.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od Alda »

:lol: ahojky tak už jsem taky doma bylo to na slovensku pěkné navíc jsem si dovezl pohár za 2,místo v hudbě s 1, woofrem takžě mazec jen je škoda co se stalo v průběhu sobotního dne. Alda
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

tak to gratulujem, pekne zviditelnenie Daewoo cars na zraze, a samozrejme som rad z sme sa stretli aj osobne aj ked iba na chviluu, skoda ze si neprisiel za nami, mohli sme pokecat
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Odpovědět

Zpět na „Srazy“