Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Sraz 2014

Příspěvek od 18lukin18 »

Sandruš já se nedivím že se do toho motáme když nám někdo uráží kamarády,tobě by se to také nelíbilo
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od sandruš »

18lukin18 píše:Sandruš já se nedivím že se do toho motáme když nám někdo uráží kamarády,tobě by se to také nelíbilo


No tone.Ale měse nepáčí ani tohle -P
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

Ani mne sa nepáči keď niekto anonymne ma nazýva zlodejom a človekom ktorý chce zarobiť na kamarátoch. Tak že milá sandruš jazdi si na ďalej na sraz a užívaj si to . Nech je Vás na Frenštátu so starej party čo najviac. Ale ja snima nechcem mať po dnešku nič spoločne. Není nič horšieho ako falošný priateľ.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

Pánové,čtěte prosim vás co píšu,nebo to mám extra psát do avea,aby jste to dokázali přečíst? Orlandáci nic nezpůsobili ,jen jsem konstatoval co udělali podle vzoru avea. Lomgi, o tobě nikdo nevěděl dokud jsi měl nexii,ale co máš aveo,tak se sereš do všeho. A protože se vždy najde jeden koho potom poslouchaj všichni,tak to pak takhle dopadá! :evil: Ty moc dobře víš,že mě na značce auta nikdy nezáleželo a bavim se s každým,ale tohle už vážně nemá obdoby!!!! Zkurvili jste sraz a ještě tady urážíte lidi dokola. Hanzy je možná vůl,ale je takovej,že každýmu řekne vše od plic a kdyby tady bylo takových lidí,jako je Hanzy víc,tak budu jedině rád!!! To že ti někdo (lomgi) posílá nějaké emaily to nevím kdo je,já pokud chci někoho někam poslat,udělám to veřejně,ale je mi fakt nablití,když se tady píše,jak se to dá opět do hromady a to dost veřejně a pak Scorpion opět začne s Olšovcem a plácá ,že nikde nikdo nic,kurva to neumíš číst????????????? Minulý rok,jste se do toho pustili schválně,aby to už nikdo nemohl změnit a pak jste dělali mrtvý brouky a nikdy jste to nepřiznali!!!! Proto vznikl Frenštát a vaše rádoby párty,kdy jste ve 12 v sobotu pomalu nevěděli co budete dělat,opravdu nikoho z pamětníku starých dobrých srazů nenadchla. Pamatuju si,jak mi Milosh říkal před prvním srazem,at se neleknu,že je to spíš sraz důchodců,ale prožil jsem super sraz,se všemi věkovými kategoriemi. Nikdo se nehádal,byla sranda,udělala se spanilka a prostě byla prdel. Večer se sedělo,kecalo a pařilo. Ale byla to spíš hurá akce a to na tom bylo to skvělé. Tímto končím,nebudu sem už k tomuto tématu nic psát a pokud někdo něco,tak pište veřejně a ne do e-mailu,nebo s.z!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Petr.S: Pánové já fakt žadnu,ale shrnu to asi takhle. Surpane ty nikoho neznáš,ale už urážíš,a vy chlapci z aveama si konečně sáhněte do svědomí!!! Díky vašemu parazitování na foru ,se vám podařilo celej klub narvat dio sekce aveo,to samé pak učinily cruzaci a už i orlandáci. Děte do p..ele,protože jste dokázali za 1 rok zkurvit to co,se tady za x let dalo do hromady a fungovalo to skvěle.
Je to tu zas a opět. Petře nevím co pořád na tým nechápeš a stále dokola tu používáš tu vaší starou dokola omílanou frázi -P

Tak ještě jednou, po založení klubu Aveo co jsme byli tři zakladatelé "Lomngi, Fero a já" jsme si navrhli naši sekci Aveo dle našich požadavků a uprav pro lepší koordinaci a hlavně v přehlednosti sekce. Toto se nám podařilo prosadit u Miloše, který nám to vytvořil dle našich návrhů -i Nic víc a nic míň.
Další úpravy v ostatních sekcí včetně Petře i vašich a další kroky co si udělal majitel webu Miloš byla jen jeho volba a v jeho pravomoci. Takže pokud Daewáci měli a mají nějaký problém měli si to vyřešit někde jinde a s někým jiným, ale ono je lehčí si najít obětního beránka a svést to na nás Aveaky jako hlavní výmluvu, že my za všechno můžeme -P Ono je to nejjednodušší, že?

Je to stále dokola obehraná písnička, ale pravda je úplně někde jinde :PP:
jak se to dá opět do hromady a to dost veřejně a pak Scorpion opět začne s Olšovcem a plácá ,že nikde nikdo nic,kurva to neumíš číst?????????????
Kde se o tom psalo? Možná v loni před srazama a od té doby ani hláska, takže neútoč zbytečně -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione tohle napsal Lomngi po loňskych hádkách co jste v místě do té doby obvyklém a datumu obvyklém pro hlavní sraz ohlásili nějakou párty původně EU do té doby vše fungovalo v nějakých nepsaných pravidlech a nikdo si tohle nedovolil nebo měl nějakou úctu k zakladatelům tohodle fora a srazů.
Po hádkách co to vyvolalo vznikla tahle dohoda a myslím pro každého kdo uměl číst byla jasná:

Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.

Scorpione:- najdi kde si něco psal o srazu kdo porušil něco co bylo dohodnuto?
Když já jsem napsal do tématu hlavní sraz 8.1.2014 jak a co budeme řešit a do té doby nikde nic nebylo???
Buť to Scorpione objasni nebo jako vžy na nic neodpovíš a za týden napíšeš něco pořád dokola bez jediného
argumentu nesmysly výmysly?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

surpan píše:
Hanzy píše:
tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Surpane pro tebe je ta posledni veta slozita na pochopeni?
Hanzy ty jsi fakt kokot :!: Už mi došla slušná slova na tebe...
Jsem ti nadal někdy?
Co mám s tebou dělat POLOtraxi?
Nadávat ti taky od klávesnice ňákemu virtuálu jako velký machr?
Nebo si to vyříkáme osobně jako chlapi?
Budu se těšit osobně -i :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Hanzy ty jsi fakt kokot :!: Už mi došla slušná slova na tebe...[/quote]
Jsem ti nadal někdy?
Co mám s tebou dělat POLOtraxi?
Nadávat ti taky od klávesnice ňákemu virtuálu jako velký machr?
Nebo si to vyříkáme osobně jako chlapi?
Budu se těšit osobně -i :PP:[/quote]

Opět došly rozumné argumenty, že ses uchýlil k výhružkám? Nabídl jsem řešení usmíření, načež jsi reagoval povýšeneckým jednáním, jak to máš ve zvyku. Jak jsem již psal, nemám jakoukoliv chuť se s tebou o čemkoliv bavit či s tebou řešit. Stejně jako ty na ostatní lidi, jsem otevřeně sdělil svůj názor :D Nebo to je tu zakázáno?
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Argumenty došly tobě že na nic mimo to žes mi začal nadávat do kokotu si se nezmohl pokud jsem viděl dobře??
Přesně si to udělal jak si napsal jak ti dojdou argumenty začals nadávat bez argumentů.
Argumenty na vše jsem napsal jasné už po X té výš ke Scorpionovi do teď na nic z toho neodpověděl.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Hanzy píše:Argumenty došly tobě že na nic mimo to žes mi začal nadávat do kokotu si se nezmohl pokud jsem viděl dobře??
Přesně si to udělal jak si napsal jak ti dojdou argumenty začals nadávat bez argumentů.
Argumenty na vše jsem napsal jasné už po X té výš ke Scorpionovi do teď na nic z toho neodpověděl.
To je bohužel pravda, v té chvíli mi argumenty došly :D Klidně to přiznám i bez mučení, očekával jsem klidné ukončení sporu, což se ti nechtělo...
Scorpion se jistě vyjádří jak tu bude
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Najdi si to zpětně nikdy na přímé otázky neodpověděl.
Vše z něčeho vyplývá i mé reakce jsou takové nebo v sobě mají mezi řádky srazy zpětně několik let a vím proč tohle vše je jak je a jak to nevíš nemůžeš to objektivně soudit.
Já sem pohodář ale mám páteř a zásady a ctím dohody a ferové jednání a pokud někdo otočí a nedrží se dohody jako rovný chlap bohužel pak mi to přepne a bývá zle...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Hanzy píše:Najdi si to zpětně nikdy na přímé otázky neodpověděl.
Vše z něčeho vyplývá i mé reakce jsou takové nebo v sobě mají mezi řádky srazy zpětně několik let a vím proč tohle vše je jak je a jak to nevíš nemůžeš to objektivně soudit.
Já sem pohodář ale mám páteř a zásady a ctím dohody a ferové jednání a pokud někdo otočí a nedrží se dohody jako rovný chlap bohužel pak mi to přepne a bývá zle...
To je těžký, oba máte podporu lidí a svou skupinu. Ono to asi nikdy nepůjde už dát dohromady, protože se tu dost nadělo problémů okolo. Bylo by super mít sraz o 200 autech, jenže na to je to tu moc rozhádaný.
My dva jsme si taky nesedli, narovinu jsme si to řekli a jsem si jist, že se to ani nezmění :D A lidi co si nesednou se těžko shodnou třeba i na organizování jednoho srazu, tohle asi bude hlavní problém.
Chce to uklidnit situaci a sraz už ani neřešit
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.
No to bylo jen informativně před srazama na uklidnění situace a pokud umím číst jen návrh, ale od té doby což jak jsem psal po loňských srazech se nic nedělo a ani neudělalo natož tak nějaká zmínka co bude dál.
Ty ses ozval až teda asi jak píšeš až 8.1.2014 a já jsem dopsal taktéž hned nežli se to začne hádat a taktéž jsem tam napsal, že pokud se dohodnou lidi na společném ať dají vědět, že vše zruším. Žádné zprávy od lidí jsem nedostal, že mám sraz zrušit, že chtějí společný sraz, takže jak se potom později oznámil už nahotovo Olšovec přesně tak jako ty Frenštát a co bude příští rok kdo ví, ale zas lidi si rozhodnou co bude, ale ani já nebo ani ty Hanzy v tom figurovat nebudem.
Tak pořád nevím o čem se tu pořád dohadujeme :PP:
surpan:To je těžký, oba máte podporu lidí a svou skupinu. Ono to asi nikdy nepůjde už dát dohromady, protože se tu dost nadělo problémů okolo. Bylo by super mít sraz o 200 autech, jenže na to je to tu moc rozhádaný.
My dva jsme si taky nesedli, narovinu jsme si to řekli a jsem si jist, že se to ani nezmění :D A lidi co si nesednou se těžko shodnou třeba i na organizování jednoho srazu, tohle asi bude hlavní problém.
Chce to uklidnit situaci a sraz už ani neřešit
No k tomu co jsi napsal není co dodat a myslím, že to bude více lidí co to takhle cítí i bere -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione co si zase vymýšlíš?
Jak jsem to 8.1.2014 napsal že by jsme to měli řeši a domluvit se následně mi napsal Lomngi že se situace opakuje a opět chcete urvat termín pro první sraz a místo obvyklé pro poslední hlavní srazy.
Napsal ale rovněž že není to závazné a můžeme se dohodnout na společném srazu a řešili jsme to do doby kdy ty si napsal bez jakékoli diskuze že bude Olšovec termín a že je ti jedno jestli zas budou srazy dva tak buť tak laskav a pořád si nevymýšlej a nepřekrucuj FAKTA!
A moc by mě zajímalo kdo rozhoduje o tom kdo bude a co kde organizovat???To mě opravdu pobavilo :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

Hanzy píše:Scorpione tohle napsal Lomngi po loňskych hádkách co jste v místě do té doby obvyklém a datumu obvyklém pro hlavní sraz ohlásili nějakou párty původně EU do té doby vše fungovalo v nějakých nepsaných pravidlech a nikdo si tohle nedovolil nebo měl nějakou úctu k zakladatelům tohodle fora a srazů.
Po hádkách co to vyvolalo vznikla tahle dohoda a myslím pro každého kdo uměl číst byla jasná:

Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.

Scorpione:- najdi kde si něco psal o srazu kdo porušil něco co bylo dohodnuto?
Když já jsem napsal do tématu hlavní sraz 8.1.2014 jak a co budeme řešit a do té doby nikde nic nebylo???
Buť to Scorpione objasni nebo jako vžy na nic neodpovíš a za týden napíšeš něco pořád dokola bez jediného
argumentu nesmysly výmysly?
Hanzy k našej dohode iba toľko!!!! mi dvaja sme sa dohodli a tá dohoda aj platí. Ale iba medzi mnou a medzi Tebou. Rad si s tebou dám zraz kedykoľvek keď budem vo Frýdku u rodiny. A keď ty pôjdeš okolo môžeš kedykoľvek sa ozvať. Ale bude to zraz iba Ty a ja. Bohužiaľ tú dohodu čo som navrhol nechcú lúdia ani s Frenštátu ani s Olšovce. Myslím tým tých ktorý idú na zraz. ruku na srdce že mám pravdu. A nechceli to už ani vlani ani na podzim keď sa robila Piesočná alebo Manín.Tak že ináč to ani nebude kým tu budu rozbroje a urážky. najlepšie bude keď si bude robiť každý to čo chce. Medzi starou partou aj ja mám pár dobrých priateľov. Ale už nemám chuť tu počúvať debilné reči o aveoklubu a podobné hovadiny .Tak že ja osobne som neublížil nikomu kým ma nezačal urážať Vojta.!!! a od tej doby za všetko môže aveoklub. Ja to beriem a som si toho vedomí!!!!! Ale na hlavu si srát nenechám od nikoho ... A mám ešte jednu prosbu... popros svojich priatelov s druhého fóra že nech láskavo ten kto mi posiela tie dementné anonymné mail-e nech sa aj podpíše.
Ale už pomalu tuším kto to je!!!! iba jeden človek koho poznám je schopmný takej pič...ny.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Srazy“