MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Zdravím všechny bojovníky s navigací bringgo a chci se zeptat jestli již někdo kupoval plnou verzi za lidových 1798kč když mu skončila 30ti denní zkušební verze.Já to udělal z telefonu kde mi napsali že platba proběhla ale dál mi nic nepřišlo ani na mail a navigace píše stejnou hlášku ať si jdu koupit licenci.Vždy to bylo blbuvzdorný a najednou nemám ani prachy ani funkční navi.Poradí někdo? Dík
Reklama
 

Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: MyLink

Příspěvek od Bedas »

Podle toho, co píšeš, máš problém s aplikací ve founu...což nemá s Mylinkem nic společný.
Takže jediný, co ti poradím já i kdokoliv jiný...jdi s tím na jejich podporu. Nic jinýho ti stejně nezbyde a na to opravdu není žádnej kouzelnickej trik :)
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

To jsem samozřejmě udělal ale bohužel mi nikdo neodpověděl aní přímo na Bringu ani na EnGIS Technologies,Inc.Už mě ta navigace stála dost protože jsem si musel koupit nový tel a s Mylinkem vidím dost velkou spojitost protože ti navigace na Mylinku nepujde.Mě by zajímalo jestli si to někdo už taky koupil( Licenci ne zkušební verzi na 30 dní) a jak to rozchodil. :D
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: MyLink

Příspěvek od Damek »

Po aktualizacii mi navigacia funguje. Co je divne, ze hlasovy sprievodca ide len vo vychodnej europe, v zapadnej je ticho. Uplna blbost je, ze z ciech do nemecka, alebo zo slovenska do rakuska sa neda nastavit trasu -P

Objavil sa mi este jeden problem. Po aktualizacii mi par sekund po odomknuti auta alebo otvoreni kufra zapne cca na 5 sekund radio (len zvuk, display je cierny). Predtym to urcite nerobilo :evil: . Robi to este niekomu?
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

to mi nedela :D
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

Ciernygepard píše:Po aktualizacii mi navigacia funguje. Co je divne, ze hlasovy sprievodca ide len vo vychodnej europe, v zapadnej je ticho. Uplna blbost je, ze z ciech do nemecka, alebo zo slovenska do rakuska sa neda nastavit trasu -P

Objavil sa mi este jeden problem. Po aktualizacii mi par sekund po odomknuti auta alebo otvoreni kufra zapne cca na 5 sekund radio (len zvuk, display je cierny). Predtym to urcite nerobilo :evil: . Robi to este niekomu?
Taky už mám tu aktualizaci a dělá mi to. Rádio se na pár sekund zapne cca po minutě od otevření auta. Ani nevím, jestli to udělá vždy nebo jen občas. A taky, jestli to takto náhodou nespíná i u zamčeného auta – to by to pak mohlo snadno vybít baterku, po delším odstavení...

Jinak SW v MyLinku už je ok, TuneIn a Stitcher fungují skvěle (zkoušeno s iPhone). Navigaci nebudu kupovat, mám Waze. Příští rok prý snad bude další velký update, kdy na MyLinku půjde zobrazit mnohem více věcí z telefonu, např. ty mapy atd.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: MyLink

Příspěvek od Damek »

Presne to mi robi starosti, ci to nespina i pri zamknutom aute. Ked to robi aj tebe, tak je jasne, ze to bude nejakou chybou v aktualizacii.
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

Ciernygepard píše:Presne to mi robi starosti, ci to nespina i pri zamknutom aute. Ked to robi aj tebe, tak je jasne, ze to bude nejakou chybou v aktualizacii.
Hm napadlo mně jak to zkusit – nechám pootevřené okýnko a budu poslouchat. Ale snad to vypne – mám pocit že po 15 min od zamknutí auta se vypne komplet elektrika, i v zásuvkách atd.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: MyLink

Příspěvek od Damek »

Tak som to uz skusal. Nechal som otvorene okna a zamkol auto. Vydrzal som tam stat 20 minut a nic sa neozvalo, ale i tak som si neni uplne isty. Neviem v tom totiz najst nejaky presny system. Z 5 odomknuti mi to 4x spravilo a 1x nie
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

mne zas moj mylink uplne zamrzol. ked ho zapnem tak je vidiet len slabo nadpis mylink a to je vsetko. vobec nereaguje. uz som bol s nim v servise ale bezuspesne. uz sa hadam riesi vymena cez garanciu. stavim sa, ze sa nacakam pekne dlho. mal z vas nekto podobny problem?
cruze hb 1.8 white MY 2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

ano, cekal jsem 2 a pul mesice az udelaj v korei novou verzi. ty uz snad budes mit stesti a budou mit naky nahradni v meziskladu. a tusim jsme tu asi 3 uz co reklamovali se stejnym problemem
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

neviete nahodou ake vstupy ma mylink vzadu? niekde som videl aj foto ale uz to nemozem najst. mam totiz v mylinku uz novy soft aj na cuvaciu kameru tak by som ju tam chcel dokupit. uz ste si to niekto daval namontovat? a aku kameru? vdaka
cruze hb 1.8 white MY 2013
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

:?: :cry: :cry:
cruze hb 1.8 white MY 2013
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: MyLink

Příspěvek od 357 »

Jak to tady čtu, tak je ten krám spíše jen pro zlost. Když jsem ho viděl poprvé, tak se mi celkem líbil, protože s ním ten interiér prostě vypadá dobře, ale mít v autě cokoliv s windousama mi nahání husinu... Škoda že to není na Androidu...
Kamarád uvažuje o Traxu (není ještě zaregistrovanej a tak píšu za něj), a zvažuje výbavu, protože v těch dvou vyšších je právě tahle věc. Protože tyhle věci dost žerou (podobný tablet vydrží na jedno nabití okolo čtyř hodin), tak se ptal prodejce, jaký to má odběr, aby se mu třeba nestalo, že si pustí pár písniček s vypnutým motorem a už nenastartuje, protože mu to vyšťaví baterku, ale ten to nevěděl... Neví to tu někdo...??
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

jo kdyz si pusti par pisnicek s vypnutym motorem tak se mu to po 15minutach vypne :D
ja vyhravam i dost hodin pred garazi a nemel sem problem
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“