Víko zadního kufru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
netSo
Příspěvky: 47
Registrován: ned led 02, 2011 15:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od netSo »

no teraz je to uz 3 tyzden co som bol v MAH na Panonskej , kde mi mali objednat ten spinac a vymenit do tyzdna .

dnes som im tam volal a nemaju ma ani v systeme , chlapik ze preveri a da mi este vediet ...

"kvalitka" servis ...
Cruze 1.6 16v LS+ silver
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Iacobus »

netSo píše:no teraz je to uz 3 tyzden co som bol v MAH na Panonskej , kde mi mali objednat ten spinac a vymenit do tyzdna .

dnes som im tam volal a nemaju ma ani v systeme , chlapik ze preveri a da mi este vediet ...

"kvalitka" servis ...
Slovensko. Krajina v srdci Európy.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od tomask »

netSo píše:no teraz je to uz 3 tyzden co som bol v MAH na Panonskej , kde mi mali objednat ten spinac a vymenit do tyzdna .

dnes som im tam volal a nemaju ma ani v systeme , chlapik ze preveri a da mi este vediet ...

"kvalitka" servis ...
Asi si mysleli že se to opraví samo (počasím), tak nemali důvod to objednat.
Jsem zvědav na co se ti vymluví -P
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

Tak akoze v MaH som si povodne chcel kupit auto, lebo byvam blizko. Bol som tam, zaujem som mal vsetko, ale ked som dosiel druhy krat, tak nemali vobec zistene veci co som chcel a tiez moju objednavku nemali v systeme, nemali vobec vypracovane financivanie, no proste nic. A potom zadelil ze cakacka na to co chcem pol roka. Tak som povedal dovi dopo a isiel som do pi... Takze MaH u mna neexistuje -P -P -P
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

A moj spinac, co som pisal, ze mi uz hapruje? Tak uz nefunguje vobec. :lol: Ale neriesim zatial, otvaram dialkovym... Hlavne sa mi nechce trtat do servisu...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
netSo
Příspěvky: 47
Registrován: ned led 02, 2011 15:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od netSo »

no tak vcera neboli ani taki ochotni aby mi po "prevereni" zavolali ..tak tam pojdem osobne dnes po praci ... hlavne ze mi nanutili garancku a na toto sa vyjebali asi ich pekne poslem do pice ... kurwa "autorizovany" servis ...
Cruze 1.6 16v LS+ silver
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Scorpion.11 »

...plať a drž hubu to je jich logo :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

netSo píše:no tak vcera neboli ani taki ochotni aby mi po "prevereni" zavolali ..tak tam pojdem osobne dnes po praci ... hlavne ze mi nanutili garancku a na toto sa vyjebali asi ich pekne poslem do pice ... kurwa "autorizovany" servis ...
Objednaj si ho inde a ser na nich. Ked ti zavolaju a ty uz budes mat novy spinac, tak ich vyfuckuj a hotovo.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Iacobus »

V TT som ho mal za štyri dni.
netSo
Příspěvky: 47
Registrován: ned led 02, 2011 15:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od netSo »

no vcera som tam bol a ze ho nemali na centralnom sklade v "budapesti" ale objednavka je zadana a cakaju kym to pride ..
cize asi by to bolo jedno ci by som siel do fancaru .. teda ak neojebaval typek ...

a to je podla mna len banalnost som zvedavy co bude pri "vacsom" probleme , ale tuk tuk dufam ze nebude ..
Cruze 1.6 16v LS+ silver
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od schnappi »

koukám že moto zákazník náš pán nefunguje všude stejně :D
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak jak se to vezme ;) Za pár korun se ti nikdo nepřetrhne, ale pokud to bude pěkný balík peněz tak to už je o něčem jiné :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od Kjub »

netSo píše:no vcera som tam bol a ze ho nemali na centralnom sklade v "budapesti" ale objednavka je zadana a cakaju kym to pride ..
cize asi by to bolo jedno ci by som siel do fancaru .. teda ak neojebaval typek ...

a to je podla mna len banalnost som zvedavy co bude pri "vacsom" probleme , ale tuk tuk dufam ze nebude ..
Na tvojom mieste by som uz len z principu sral na nich, nech sa naucia ze ak chcu mat spokojneho zakaznika, musia preto aj nieco urobit. Pojdes do Fancaru a prinajhorsom budes cakat takisto... :mrgreen: Nemas co stratit :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od tomask »

Tak spínač mi vymenily už po druhé na záruku.
Jsem ted zvědavý kolik vydrží, budu ten kufr otevírat více kličem pokut to půjde, rozhodně nebudu kvůli tomu vypínat motor.
Myslel jsem že nejvečší problem Cruze bude plast v interieru ale vypadá to na spínač v liště kufru.
Carthell Prg
netSo
Příspěvky: 47
Registrován: ned led 02, 2011 15:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko zadního kufru

Příspěvek od netSo »

tak bol som vcera aj vo fancare a mi chlapik povedal ze oni uz cakaju na 5ks :shock: ..

cize sa "nedockam" tak isto dlho , kedze to je jeden dodavatel ..

kokos pekne sa ten spinac jebe ...

ale aspon ma objednali na 15 februara a namontuju mi tie svietiace kryty prahov , tak uvidime co stym vybastlia :)
Cruze 1.6 16v LS+ silver
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“