NEW SPARK je v ČR

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Což je si myslím lepší.. iPod by mě taky potěšil, ale ta nabídka, kterou budeme mít my, mi vyhovuje více..
Ivoš píše:Navíc teď k novému Sparku nedávají už iPod, ale příčníky na střechu (ty s úchyty bez nutnosti hagusů), síťku na sedadlo spolujezdce zezadu a roletková stínítka na zadní okna ;)
PeterF, chci se zeptat, na tvé dojmy po dalších ujetých kilometrech?
A ještě prosím o vaše názory na "zajetí" nového auta, děkuji.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

čo sa týka zábehu,s Daewroletmi nemám skusenosti,ale zabehával som ich bratranca ,HYUNDAI GETZ. prvých 1000 km šlo všetko ztuha,radenie asi ako na Š 1203,aj spotreba ako na Š 100 :lol: :lol: ,po najazdení prvých 1000 km to bolo lepšie a po najazdení 2 000 super,ľahučké radenie aj spotreba ako na Matizkovi 5,1 na 100km
Přílohy
veľrybáááááááák.jpg
veľrybáááááááák.jpg (210.97 KiB) Zobrazeno 2516 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivo R. »

CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivo R. »

CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ahoj Jakuska tak gratulujem som rad ze vam to dobre dopadlo :)
Mam nabehane zatial len 500 km takze este stale tazko hodnotit ale zatial som spokojny aj ked medzi ludmi pocuvam coraz castejsie reakcie typu take male za tolko penazi a tak cim na niektory pomerne nasier...ju.
Auticko si veselo jazdi a uz som par krat aj potlacil plynovy pedal ku podlahe a bol som milo prekvapeny auto sa sprava aj pri vacsich rychlostiach stabilne a predvidavo teda az na jeden kamion v protismere co so mnou celkom pekne zamaval :D
V sobotu ma caka cesta na zraz do BB cez jeden mensi horsky prichod tak som zvedavy ako sa bude spravat.Poznam tam kazdy kamienok tak pravdepodobne dostane Sparky mierne na frak potom napisem dojmy.
A budem pravdepodobne riesit malu reklamaciu a to na parkovacie senzory ktore asi nefunguju ako maju lebo pistia ako o zivot aj ked vzadu ziadna prekazka nieje uz som musel neraz vystupit a kontrolovat a pripadal som si ako blbec.
Ak sa to nebude dat spravit tak ich dam odpojit myslim ze na sparkysovi su zbytocne alebo ich premiestnim dopredu tam by sa hodili viac.
A este jedna vec uz ste niekedy videli aby sa od vyroby na pekne elektrony davali klasicke zavazia?Dnes som bol dat kolesa prevazit nemohol som sa na to pozerat :D
Tak sa tesim na vase prve dojmy a prajem vela spokojnych km na paradnom afticku.
Ozaj a co poviete na toto stale spekulujem ako odlahcit bok auta a ten bocny polep na sport mode sa mi celkom paci tie pasy na kapote samozrejme nie.Kuk link.
http://www.chevrolet.co.uk/offers-finan ... -sets.html
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Peter, děkuji za tvé dojmy..
Chci se zeptat, jestli tam máš taky pneu 155/70 R14? Koukala jsem na netu a byly k dispozici jen jedny a to Continental.. Já určitě zadní parkovací senzor nepotřebuji, tak jsme to neobjednávali..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ahoj ten rozmer pneu sedi mam take iste su to continental premiumcontact 2 su paradne akurat som pozeral aktualny test a dopadli velmi dobre.Snazil som sa objednat auto a zimnych gumach a poslali ma prec vraj sa to neda len co sa mi uspesne podari zodrat tie ktore tam mam teraz planujem 185/50 R15 vraj by sa to malo dat aj dopisat do technicaku.
Ja som tie senzory nescel ale ked tam boli nech tam su len keby aspon fungovali tak ako maju alebo nefungovali tak by to bolo super zhodou okolnosti sa mi den pred preberanim auta podarilo buchnut pozicaneho peugeota 3008.Tiez mal senzory a nepomohlo :shock: :D
Aj tak sa mi zda ze v Cechach funguje predaj trosku inak ako u nas.Akurat som sa bol vcera pytat na ten ipod ked som bol zaniest technicak a vraj este stale niesu a blabla asi si budem musiet trochu dupnut uz ma aj tak mrzi naradie ktore mi pajzli ked mi tam davali tu rezervu za chvilu asi budem zly :(( :D
Aj ja chcem neskor kupit stresny nosic som zvedavy ako to bude na sparkysovi vyzerat.Dufam ze date potom foto :roll:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Ty máš hagusy, ne? My jsme dostali místo iPodu právě střešní příčníky, myslím, že to bude vypadat pěkně..
PeterF píše:Ahoj ten rozmer pneu sedi mam take iste su to continental premiumcontact 2 su paradne akurat som pozeral aktualny test a dopadli velmi dobre.Snazil som sa objednat auto a zimnych gumach a poslali ma prec vraj sa to neda len co sa mi uspesne podari zodrat tie ktore tam mam teraz planujem 185/50 R15 vraj by sa to malo dat aj dopisat do technicaku.
Ja som tie senzory nescel ale ked tam boli nech tam su len keby aspon fungovali tak ako maju alebo nefungovali tak by to bolo super zhodou okolnosti sa mi den pred preberanim auta podarilo buchnut pozicaneho peugeota 3008.Tiez mal senzory a nepomohlo :shock: :D
Aj tak sa mi zda ze v Cechach funguje predaj trosku inak ako u nas.Akurat som sa bol vcera pytat na ten ipod ked som bol zaniest technicak a vraj este stale niesu a blabla asi si budem musiet trochu dupnut uz ma aj tak mrzi naradie ktore mi pajzli ked mi tam davali tu rezervu za chvilu asi budem zly :(( :D
Aj ja chcem neskor kupit stresny nosic som zvedavy ako to bude na sparkysovi vyzerat.Dufam ze date potom foto :roll:
Naposledy upravil(a) Jajuska95 dne sob bře 27, 2010 10:26, celkem upraveno 1 x.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Ivoš píše:Navíc teď k novému Sparku nedávají už iPod, ale příčníky na střechu (ty s úchyty bez nutnosti hagusů), síťku na sedadlo spolujezdce zezadu a roletková stínítka na zadní okna ;)
---------------------
Taktéž držím palce a gratuluji ... ahojky " Vazoun " :lol:
clap_anim.gif
clap_anim.gif (5.96 KiB) Zobrazeno 2465 x
Vojta

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vojta »

Kdo přijede na Olšovec, tak nového Sparka uvidí na vlastní oči (budou tam nějaké převáděcí vozy Chevrolet -i )
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Vojta píše:Kdo přijede na Olšovec, tak nového Sparka uvidí na vlastní oči (budou tam nějaké převáděcí vozy Chevrolet -i )
--------------------
Tak to bude zase " Vojto " parádně zařízené jako v loni :o) :lol: zdraví " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

A třeba taky přijede PeterF se svým Sparkem.. Vazounku my se uvidíme v Seleticích, jestli dorazíte i s Aničkou ;) a ráda vás i povozím ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivo R. »

PeterF píše:A este jedna vec uz ste niekedy videli aby sa od vyroby na pekne elektrony davali klasicke zavazia?Dnes som bol dat kolesa prevazit nemohol som sa na to pozerat :D
Já mám na Nubi elektrony a mě tam dávají lepené závaží, prakticky to není vidět.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Ivo R. píše:
PeterF píše:A este jedna vec uz ste niekedy videli aby sa od vyroby na pekne elektrony davali klasicke zavazia?Dnes som bol dat kolesa prevazit nemohol som sa na to pozerat :D
Já mám na Nubi elektrony a mě tam dávají lepené závaží, prakticky to není vidět.
-----------------------
Zdravim " Ivo R. " náš pneuservis mi v loni také dával lepené na elektrony a údajně jde o normální vyvažování těchto disků,tímto způsobem - ahoj " Vazoun " :o)
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) to: " Jajuš95 " -i na to svezeníčko v novém autí se s babí docela těšíme,třebas to babí naladí a bude jej chtít také :lol: :lol: ahojky v Seleticích - Vazoun :lol:
-----------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
010.GIF
010.GIF (12.34 KiB) Zobrazeno 2425 x
Odpovědět

Zpět na „SPARK“