Diagnostika

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

jsem ochoten zaplatit za diagnostiku auta

ano do 100
45
14%
ano do 200
86
28%
ano i vice jak 200
158
51%
ne
22
7%
 
Celkem hlasů: 311

Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: Diagnostika

Příspěvek od Stanley »

Taky bych měl zájem o kontrolu diagnostiky u Palikxe.Koupil jsem i samolepky s rámečky pro vyleptání VIN kódu na všechny okna.Má to fungovat jako odrazaní pro zloděje. :o) :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

tak decka jsem tu a jen pro upresneni byl jsem v italii-chorvatsko nemam rad-
cena je 200 a pokud prijedete neni zadny problem.v lete ale pojedu urcite smerem usti takze pokud to vydrzis jeste cca mesic tak prijedu sam.
a jinak vas rad uvidim.
ahoj
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: Diagnostika

Příspěvek od Stanley »

Pro Palikxe,bylo by to i lepší,protože nerad jezdím přes Prahu,Na ceně nezáleží,rád poznám nové známé,místo teček musím psát čárky,protože nefungujou tečky,Mrzí mě,že mě nevyšel sraz,ale už se těším na další,kde už bych nechtěl chybět,zatím děkuji :lol: :P
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

domluvime az se priblizi muj vylet na sever.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
ominina
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 10, 2009 18:55

Re: Diagnostika

Příspěvek od ominina »

Ahoj přátelé. Tyto stránky sleduju už delší dobu a nemáte to tu vůbec špatný. S tou diagnostikou bych taky přispěl. Máme doma Matize II 2003 a diagnostikuju ho pomocí AutoEnginuity's ScanTool a notebooku nebo pomocí ručního přístroje OBD II memo scaner. Jinak pokud máte zájem, provádíme diagnostiku většiny evropských i asijských vozů a sídlíme v Teplicích. [b]Cena diagnostiky je 300,- Kč :P . [/b]Takže pokud máte zájem, písněte. Ahoj Ondra.
1994 BMW 318iS coupe 103KW, alu 16"/225...
2003 Matiz II klima, alu 14"/185, servo, abs, el.okna, kónický filtr...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

zajimavy prispevek.co vseko umite s daewoo?airbagy taky?live data to ukazuje?
co stoji soft a co kabel?
diky
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Vazoun »

palikx píše:zajimavy prispevek.co vseko umite s daewoo?airbagy taky?live data to ukazuje?
co stoji soft a co kabel?
diky
---------------------
No vidíš,do Teplic je to blíže jak do Prahy - že jo kolego " Palikxi " alespon pro nás Severočechy -i vyzkoušíme a dáme vědět.
Zdraví všechny " Vazoun " :lol:
ominina
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 10, 2009 18:55

Re: Diagnostika

Příspěvek od ominina »

Vidím že diagnostika vás zajímá. Ruční přístroj OBD II scaner i USB to OBDII kabel do notebooku umí live data. Něco je k užitku, ale něco je jen na ,,pokoukání". Programů s USB kabelem funguje docela dost. Scantool.net, obdII scaner, OBD SPY, Pro Scan, AutoEnginuity's ScanTool atd. Jen pár je ale skutečně k něčemu. Pokud se do diagnostiky pustíte, tak ze začátku budete dost laborovat. Ale předem řikám, že šetřit se nevyplatí. S tímto: Obrázek toho opravdu moc nezdiagnostikujete. Mějte se Ondra.
1994 BMW 318iS coupe 103KW, alu 16"/225...
2003 Matiz II klima, alu 14"/185, servo, abs, el.okna, kónický filtr...
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Vazoun »

ominina píše:Vidím že diagnostika vás zajímá. Ruční přístroj OBD II scaner i USB to OBDII kabel do notebooku umí live data. Něco je k užitku, ale něco je jen na ,,pokoukání". Programů s USB kabelem funguje docela dost. Scantool.net, obdII scaner, OBD SPY, Pro Scan, AutoEnginuity's ScanTool atd. Jen pár je ale skutečně k něčemu. Pokud se do diagnostiky pustíte, tak ze začátku budete dost laborovat. Ale předem řikám, že šetřit se nevyplatí. S tímto: Obrázek toho opravdu moc nezdiagnostikujete. Mějte se Ondra.
-------------------------------------
Zdravim Ondru alias " ominina " nebud kolego na omylu - Palikx je zkušený fachman a to nejen na vozy zn. Daewoo a podobně.
Vybaven je solidními diagnostickými přístroji a doposud nám diagnostiku dělal na srazech zadara / alespon v mém případě / také jej tímto zdravím a přeji všem hezký den. :lol: " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Diagnostika

Příspěvek od Serpico »

...inu ominima, já Tě vítám na našich stránkách, dobrý marketingový tah...a teď k Tvé konkurenci - palikx, používá profesionální diagnostiku Scanner 11 stejnou jako například u Srby a k tomu dává svoje zkušenosti praxi a dobře víš, že ani ta nejlepší diagnostika ti neurčí přesně závadu, to je o zkušenostech, za palikxem je toho hodně ( opravených aut ) a začnu u sebe po " sponzorování " Srbů, mi opravil auto palikx, tak jako mnoha jiným. Palikx je rádce a to zcela zdarma pro celý náš nett a mnoho jiných nám radí např.: JRDmLaren, ad., nebo si radíme i vzájemně, opravdu Tě tady vítám, každá zkušenost je dobrá...třeba budou mít příležitost Tě otestovat naši severní kamarádi, jak píše Vazoun

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Diagnostika

Příspěvek od Topol »

palikx píše:domluvime az se priblizi muj vylet na sever.
Pěkný den :D
Pavle když by ti to nevadilo tak dej vědět třeba jen na kafe u benzinky ;)
Ať nám jezdí a nezlobí -i
ominina
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 10, 2009 18:55

Re: Diagnostika

Příspěvek od ominina »

Zdravím všechny. Máte pravdu - taky se mi stalo že BOSCH KTS 540 mi Matize nenačetl a pomocí OBD2 kabelu to šlo dobře takže někdy méně znamená více. Jinak s diagnostikou dělám jen chvíli ale doufám že se bude dařit ;) . Každý někdy začínal. Tak se mějte. O.
1994 BMW 318iS coupe 103KW, alu 16"/225...
2003 Matiz II klima, alu 14"/185, servo, abs, el.okna, kónický filtr...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

v pohode
ja vim ze nektere diagnostiky umi daewoo ale snad vsecky jen motor proto jsem se ptal
ja porad jeste nemam 100 procentni uspech s mym kabelem chybi mi ale snad jen automaticka prevodovka.se vsim jsem se uz spojil.
zitra to ale rozcisnu jednou pro vzdy,budu mit moznost zmerit original kabel vcetne koncovek a tak uz snad nebude nikdy problem a vse uz bude chodit perfektne.
Vlado -topole-samozrejme ze se stavim.mam jen maly problem ztratil jsem telefon a tak nemam na tebe a na vetsinu z vas kontakt tak mi ho nejak posli-poslete-diky
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

zdravim opet
kabel uz mam funkcni na 100% tak uz bude vse ok.
jinak tento vikend jedu konecne na sever cech.vezmu to přes usti v sobotu rano.stanley pokud mas zajem tak se sejdem.nekde u pumpy.vim o jedne co ma i lpg a tam by to slo.
topole a vaclave a jini kdo by mel zajem tak v nedeli opoledne u panske skaly nebo i jinde bychom se mohli potkat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
32jaja
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:08
Bydliště: Horní Jelení

Re: Diagnostika

Příspěvek od 32jaja »

Zdravím všechny majitelé Matýzků, potřeboval bych poradit, byl jsem v pondělí na diagnostice,a vyjelo to 4 chyby: kod 0110obvod teploty nas.vzduchu, 0105 absolutní tlak sacího potrubí, 0120 funkční porucha obvodu TPS a 1500 VZD/ODPAR funk.por.termistoru. A v srvisu mě řekli,že je zřejmě špatná váha vzduchu nebo-li krokový motorek?? Jenže kontrolka s názvem Check-porucha motoru mě nesvítila, ale motor měl strašný kolísavý volnoběh!! Měl někdo z Vás podobnou poruchu?? Díky všem za radu.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“