Počasí !!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od conpet »

No sever čech je na tom moc špatně, kluci ze severu jak jste na tom ?? Slávek ? Vazoun ? n3oklan ? Topol ? a určitě i další , dejte vědět , doufám že Vaše dejwátka někde neplavou a jste v pořádku -i
Naposledy upravil(a) conpet dne ned srp 08, 2010 21:54, celkem upraveno 1 x.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od n3oklan »

n3oklan ani Jesterka neplavou, nastesti bydlim na kopci, ale skrz mesto kolem ricky se to prohnalo hrozne - rano mela Mandava jeste 23cm a prutok 0.421 m3/s a vecer pri kulminaci 304cm a prutok 44.9 m3/s.... takze si to dokazete predstavit -P :cry: :oops:
nastesti to vicemene jen vyplavilo par zahradek a sklepu, nevim o nicem vaznejsim
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Počasí !!

Příspěvek od xsoftx »

Brácha bydlí ve Frýdlantě. Konečně jsem se mu dnes dovolal. Je to hodně špatný. To co vidíte v televizi je jen špička všeho, obrovskou část uzemí ani neukazují. Všechny okolní vesnice a města jsou postiženy. Asfalt vytrhaný, koleje zasypané. Jednotky zasahují, to ano, ale jen na těch nejhůř postižených místech (Chrastava, Mníšek), všude jinde lidi byli vydáni na pospas vodě. To co se rozvodnilo jsou většinou malé lokální potůčky z kterých se během hodin staly horské řeky. Nikdo to nečekal. Bohužel mám část rodiny na Frýdlansku a další na Benešovsku kde dnes začala evakuace. Nemůžete tam ani zajet.....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Počasí !!

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Po delší odmlce se ozývám,nebyl jsem doma.
Jinak já jsem v pohodě,bydlím asi 100m od potoka a tady žádný problém.Jinak většinu míst která ukazují dobře znám tak si to dovedu trochu představit.Nepatřím k těm "povodňovým turistům!" takže nemohu sloužit s vlastním pohledem.Ani tento typ lidí nemám rád,kteří jezdí jen se dívat na neštěstí druhých!!! Nechci to nějak rozebírat ale lidi celkově si za to mohou i sami.Když si uvědomíte co přibylo zaasvaltovaných ploch/silnice,parkoviště ap/dále potom zastavěné plochy,kdy pochopitelně je střecha a z té to jen odteče a není žádný vsak do půdy a dneska ještě já říkám,že staví paneláky naležato.Nic jiného to není,když staví ty satelitní městečka :( Dále třeba i u nás /bude to pravděpodobně i jinde/debilové vyložili i strouhy v lese betonovýma korytama.Jak říkám dřív jsem uznával rčení Maxima Gorkého "Člověk to zní hrdě!" dnes o tom silně někdy pochybuji!!!!!
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od palikx »

kluci taky doufam ze jste v poradku ted o vikendu se jedu podivat za tetou do ceske kamenice tak jsem zvedavy jestli se tam dostanu.
no a co kroupy v praze a okoli?taky hnusny a kdyz jsem videl tu spoust u nas v praci tak si rikam ze polovina prahy musi byt na strome obesenych jelikoz vetsinou jsou ty auta a strechy domu na vyhozeni.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Počasí !!

Příspěvek od Richard »

Přes Kamenici jsem sice po hlavní silnici jel dva dny poté a úplně bez problémů, samo je tam něco spláchnuté, ale asi se tam bez problémů dostaneš, nevím kde tvá teta v Kamenici bydlí, ale já se řídím jedním dle mě moc důležitým poznatkem: Věřím v boha, ale barák stavím na kopci......
No a kroupy je Břevnovu a okolí úplně vyhnuly........ naštěstí
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Počasí !!

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Kurňa teď když to čtu tak jsem si uvědomil,že do Kamenice do palírny vozím jablka na kalvádos.A ty maj adresu Benátky 15 a jsou přímo u potoka :? Tak to by byla katastrofa :!:
To mi připomělo vtip:Ptá se učiteka žáků jestli vědí co je katastrfa?Přihlásí se pochopitelně Pepíček a že katastrofa je když by jim pochcípali všechny králíci. Učitelka odpoví:Ne Pepíčku to by byla velká škoda ale ne katastrofa.Katastrofa by byla,kdyby třeba naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili.Tak Pepíčku zopakuj! Pepíček:Katastrofa by byla,kdyby naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili ale škoda by to nebyla,škoda by byla kdyby nám pochcípali všechny králíci :(
No a nám hlavně ať jezdí a nezlobí a ať je palírna v přádku -i :PP:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od alvin »

Dúfam,že toto nepostihlo nikoho z Vás :( :( :(
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/video-to ... chach.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Počasí !!

Příspěvek od rudla »

Dnes je na Moravě od rána jasno a slunečno. Tornáda nehrozí. Nádherné počasí na výlet do Beskyd :)
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Počasí !!

Příspěvek od Topol »

Topol píše:Pěkný den :D
Kurňa teď když to čtu tak jsem si uvědomil,že do Kamenice do palírny vozím jablka na kalvádos.A ty maj adresu Benátky 15 a jsou přímo u potoka :? Tak to by byla katastrofa :!:
To mi připomělo vtip:Ptá se učiteka žáků jestli vědí co je katastrfa?Přihlásí se pochopitelně Pepíček a že katastrofa je když by jim pochcípali všechny králíci. Učitelka odpoví:Ne Pepíčku to by byla velká škoda ale ne katastrofa.Katastrofa by byla,kdyby třeba naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili.Tak Pepíčku zopakuj! Pepíček:Katastrofa by byla,kdyby naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili ale škoda by to nebyla,škoda by byla kdyby nám pochcípali všechny králíci :(
No a nám hlavně ať jezdí a nezlobí a ať je palírna v přádku -i :PP:
Pěkný den :D
Do počasí to nepatří ale jak jsem psal výše tak oznamuji,že palírna je v pořádku aže v sobotu jsem tam odvezl 283kg jablek a bude z toho 24,5l 50% Kalvádosu :lol: Doufám,že už ze mě alkoholik nebude ale dám si každý večer velkýho frťana před spaním :PP: Jak říká jeden známý "Lepší je být opitý jak zabitý :lol: ;) Jinak hodně z vás ho vlastně taky ochutnala.Přivezl jsem lahvinku jak do Vřešťova tak i na Manín :PP:
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí a střízliví nás nedostanou :PP:

http://palirnabenatky.cz/
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Počasí !!

Příspěvek od PETO »

Topol píše:
Topol píše:Pěkný den :D
Kurňa teď když to čtu tak jsem si uvědomil,že do Kamenice do palírny vozím jablka na kalvádos.A ty maj adresu Benátky 15 a jsou přímo u potoka :? Tak to by byla katastrofa :!:
To mi připomělo vtip:Ptá se učiteka žáků jestli vědí co je katastrfa?Přihlásí se pochopitelně Pepíček a že katastrofa je když by jim pochcípali všechny králíci. Učitelka odpoví:Ne Pepíčku to by byla velká škoda ale ne katastrofa.Katastrofa by byla,kdyby třeba naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili.Tak Pepíčku zopakuj! Pepíček:Katastrofa by byla,kdyby naše vláda někam letěla a letadlo spadlo a všichni se zabili ale škoda by to nebyla,škoda by byla kdyby nám pochcípali všechny králíci :(
No a nám hlavně ať jezdí a nezlobí a ať je palírna v přádku -i :PP:
Pěkný den :D
Do počasí to nepatří ale jak jsem psal výše tak oznamuji,že palírna je v pořádku aže v sobotu jsem tam odvezl 283kg jablek a bude z toho 24,5l 50% Kalvádosu :lol: Doufám,že už ze mě alkoholik nebude ale dám si každý večer velkýho frťana před spaním :PP: Jak říká jeden známý "Lepší je být opitý jak zabitý :lol: ;) Jinak hodně z vás ho vlastně taky ochutnala.Přivezl jsem lahvinku jak do Vřešťova tak i na Manín :PP:
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí a střízliví nás nedostanou :PP:

http://palirnabenatky.cz/



-i -i JASAN -i :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od Docent II. »

PETO, můžeš mi, prosím, vysvětlit, proč cituješ při odpovědi předchozí příspěvek?
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí !!

Příspěvek od sandruš »

V Plumlově.Cca před hodinou byl jeden stupeň nad nulou.A Padal sních.. :roll: :roll:
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Vojta

Re: Počasí !!

Příspěvek od Vojta »

Ježov 12:50
+ 9,3°C, o sněchu ani stopa
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Počasí !!

Příspěvek od rudla »

Rožnov pod Radhoštěm - slunečno +7 stupňů ve stínu. Na Radhošti je bílo.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Odpovědět

Zpět na „POKEC“