Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Slam píše:
V.Brousek píše: Ty jsi ale .......Pleteš tu dohromady hrušky s jablky.Jsi úplně mimo mísu.
To co děláš ty,že vystřihuješ jednotlivé věty s kontextu, to jsou praktiky totáče. Tak ty zase pozdravuj ty svoje soudruhy, kteří tě to naučili.
Aneb kdyz dojdou argumenty, prichazeji na radu soudruzi... Dik, zes mi to potvrdil. :D
Ve skutečnosti jsou soudruzi všude - včetně ODS :D
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

K tomu pojištění - je to skutečně nelogické kontrolavat jen doklad o uzavření pojistky. Kdysi jsem ho někam založil (asi do palubky) a ukazoval policajtům doklad o zaplacení, který jsem měl v peněžence. A oni na to, že to je nezajímá a kde že mám doklad o uzavření smlouvy. Jinak si myslím, že by i u nás měli uznávat jen zelenou kartu - je na ní totiž rozmezí platnosti.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Jo, tak zelená karta byla první věc, kterou jim ukázal, aby je přesvědčil, že na letošek je povinné ručení zaplacené. Jenže páni od MP mu na to řekli, že zalená karta mu přijde poštou dřív než zaplatí pojistné.
Pokutu nedostal, ale diskuze z MP ohledně povinného ručení trvala asi 15 minut.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

A ve kterém měste to bylo?
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Česká Lípa. Auto je služební, takže těžko lze vozit doklad o zaplacení. Firemní bankovní výpis (i když kopie) prostě do ruky nikomu nedám.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

No já bych rozhodně neřešil, jestli bych dal potvrzení o bankovním převodu z ruky. Zákon jasně říká:

(8) Řidič motorového vozidla musí mít při řízení u sebe
a) řidičský průkaz,
b) osvědčení o registraci vozidla podle zvláštního právního předpisu,2)
c) doklad prokazující pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem
vozidla podle zvláštního právního předpisu,9)
d) osvědčení profesní způsobilosti řidiče, pokud jde o řidiče, který je
povinen účastnit se zdokonalování odborné způsobilosti podle zvláštního
předpisu,2a)
e) doklad o zdravotní způsobilosti, pokud jde o řidiče podle § 87 odst. 3.
(9) Na výzvu policisty je řidič motorového vozidla povinen předložit
doklady podle odstavce 8 policistovi ke kontrole. Na výzvu strážníka obecní policie ve stejnokroji nebo celníka9b) ve stejnokroji je řidič motorového vozidla povinen předložit strážníkovi ve stejnokroji nebo celníkovi9b) ve
stejnokroji ke kontrole doklady podle odst. 8 písm. a) a b).
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Slam píše:
V.Brousek píše: Ty jsi ale .......Pleteš tu dohromady hrušky s jablky.Jsi úplně mimo mísu.
To co děláš ty,že vystřihuješ jednotlivé věty s kontextu, to jsou praktiky totáče. Tak ty zase pozdravuj ty svoje soudruhy, kteří tě to naučili.
Aneb kdyz dojdou argumenty, prichazeji na radu soudruzi... Dik, zes mi to potvrdil. :D
Tak tu čtu, že se s tebou nemá vůbec cenu bavit. Mám takový dojem, že docházejí argumenty tobě a píšeš tu nesmyslné blbosti. Asi se ti po nich tak stýská, že tu pořád meleš jedno a to samé.Jednou Husák,podruhé soudruzi. Máš ani nějaký komplex. Co ?
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

V.Brousek píše:
Oněgin píše:
Slam píše: Aneb kdyz dojdou argumenty, prichazeji na radu soudruzi... Dik, zes mi to potvrdil. :D
Ve skutečnosti jsou soudruzi všude - včetně ODS :D
To je jisté, že jsou všude, ale nechápu proč to sem "Slam" píše, když se bavíme o dodržování zákonů. A hlavně mě osočuje, že mám , nebo měl něco s nimi společného. Já fandím ODS a s komančy nemám a nikdy jsem neměl nic společného !!!!!!!!
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Koukam, ze ses do toho nepekne zamotal, protoze o soudruzich jsi tu zacal mluvit a osocovat druhe jenom a pouze Ty, tak se ted neohanej ODS, tim to stejne moc nevylepsis. Radeji si precti, cos na zacatku napsal, nez se zase zacnes zbytecne rozcilovat...

Ja jen zopakuji, ze me proste (a myslim, ze nebudu sam) prijde nevhodne, to co je popisovano hned v prvnim odstavci napr. tadyhle:

http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... ticle=9305

..a pokud Tobe se to stale zda jako OK, tak zkus svuj nazor vyjadrit bez nesmyslnych politickych narazek a zbytecne nervozity...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

To není jen tak

Příspěvek od Vazoun »

Chlapci, já vím že to není jen tak, ale takhle se vzájemně osočovat také není
užitečné.Raději se vratme k tematu. Z vlastní zkušenosti vím, že všade se
přestupky posuzují tak, jak se zřejmě příslušník vyspal, zda mu mamina
vyhověla a podobně, ale jsou to taky jenom lidé.
Zdravím všechny na foru a přeji nervy na uzdě ..... " Vazoun " :lol

-----------------------

Člen MATIZ clubu inv.čís. 20
Matiz SE r.v. 07/2002 světlezelená matla U 38 / STK + emise do 07/2008 :P
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Slame: s politikou jsi začal ty:" Mám prý pozdravovat strejdu Husáka." Tak si ty po sobě přečti co píšeš a potom tu reaguj na můj příspěvěk. Jinak si za svým názorem stojím. Musíme dodržovat to co je stanoveno ať se nám to líbí nebo ne.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Slam píše:Koukam, ze ses do toho nepekne zamotal, protoze o soudruzich jsi tu zacal mluvit a osocovat druhe jenom a pouze Ty, tak se ted neohanej ODS, tim to stejne moc nevylepsis. Radeji si precti, cos na zacatku napsal, nez se zase zacnes zbytecne rozcilovat...

Ja jen zopakuji, ze me proste (a myslim, ze nebudu sam) prijde nevhodne, to co je popisovano hned v prvnim odstavci napr. tadyhle:

http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... ticle=9305

..a pokud Tobe se to stale zda jako OK, tak zkus svuj nazor vyjadrit bez nesmyslnych politickych narazek a zbytecne nervozity...
Nyní tě již ale vůbec nechápu. Tohle to co tu uvádíš jako příklad, jsem přece neobhajoval. Je vidět že máš velmi bohatou fantazii při čtení mých příspěvků. Protože tato diskuze s tebou nikam nevede, končím a přestávám na tebe reagovat. Přeji ti mnoho štastných km
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: To není jen tak

Příspěvek od V.Brousek »

Vazoun píše:Chlapci, já vím že to není jen tak, ale takhle se vzájemně osočovat také není
užitečné.Raději se vratme k tematu. Z vlastní zkušenosti vím, že všade se
přestupky posuzují tak, jak se zřejmě příslušník vyspal, zda mu mamina
vyhověla a podobně, ale jsou to taky jenom lidé.
Zdravím všechny na foru a přeji nervy na uzdě ..... " Vazoun " :lol

Brousek napsal:
Zde přeco nešlo o to jak kdo je posuzuje, ale jestli jsi přestupek udělal, třeba rychlou jízdou. Jenže spousta řidičů chce být chytřejší jak papež sám a hledá chyby v tom druhém. Né již na sobě.

-----------------------

Člen MATIZ clubu inv.čís. 20
Matiz SE r.v. 07/2002 světlezelená matla U 38 / STK + emise do 07/2008 :P
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Oněgin píše:
Docent píše:Se jenom snažím Krtkovi vysvětlit, že dneska nejsou pošťáci, ba ani učitelé, státní zaměstnanci... Takže, stejně jako za bolševika, akorát fízlové a dneska k tomu přibyli kašpárci z NBÚ a podobných institucí...
To jsem pochopil :)

Podívejte se na http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronik ... l?id=24121
Myslím, že v západních zemích by nejspíše sám podal demisi, ale u nás se tam drží zuby nechty!!! :evil: :twisted:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

V.Brousek píše:Slame: s politikou jsi začal ty:" Mám prý pozdravovat strejdu Husáka." Tak si ty po sobě přečti co píšeš a potom tu reaguj na můj příspěvěk. Jinak si za svým názorem stojím.
Dekuji za nahravku na smec. Znovu opakuji, politiku (resp. komunisty) sem tahas pouze Ty, nebot skutecne nechapu, co maji mit dopravni prohresky policejniho prezidenta Vladislava Husaka, resp. predstavitel instituce, ktera represivni formou vynucuje neco, co sama porusuje, spolecneho s komunisty? :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“