MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
stambik
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 10, 2013 15:43

Re: MyLink

Příspěvek od stambik »

Ahoj, dostal jsem zvací dopis na přehrání softu pro My link - aplikace BrinkGo,Tuneln,Stitcher prý pak budou fungovat - BS auto Motol ,kupoval jsem ho před 6 týdny , vypadá to, že alespoň něco funguje
Reklama
 

AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

stambik píše:Ahoj, dostal jsem zvací dopis na přehrání softu pro My link - aplikace BrinkGo,Tuneln,Stitcher prý pak budou fungovat - BS auto Motol ,kupoval jsem ho před 6 týdny , vypadá to, že alespoň něco funguje
Ten dopis Ti poslali sami od sebe, nebo ses jim ohledně MyLinku někdy už sám ozýval?
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
stambik
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 10, 2013 15:43

Re: MyLink

Příspěvek od stambik »

Ozvali se sami ,jsem objednaný na příští pondělí
goffix
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 06, 2013 19:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: MyLink

Příspěvek od goffix »

Zdravím pánové,

tak od středy jsem konečně také hrdým majitelem Cruze a mohu potvrdit a shrnout dosavadní zkušenosti s aktualizovaným MyLinkem a funkční navigací BringGo na Androidu.

Pro začátek zkušenost s navigací v telefonu. Třeba to někomu pomůže.

BringGo jsem si na svůj Galaxy Nexus (oficiálně podporovaný telefon) stáhl den před tím než jsem jel pro auto a samozřejmě jak jsem se obával, tak jsem se problémům nevyhnul. Po založení účtu v navigaci mi nejprve nedorazil potvrzovací e-mail (stává se hodně lidem). Tak jsem psal na support (sami vývojáři píší, aby se jim každý v případě tohoto problému ozval) a příští ráno e-mail dorazil (i když možná ne kvůli mému popíchnutí).

Potvrdil jsem tedy registraci, stáhl požadované mapy a když jsem chtěl připravenou navigaci spustit, tak okamžitě po startu spadla. Následoval opět e-mail na support. Odpověděli již po pár hodinách (z Ameriky), ale naprosto ignorovali co jsem jim psal a poradili naprosté nesmysly. Mezitím jsem zkusil pár úprav v nastavení telefonu a hurá, povedlo se navigaci spustit.

Pokud někomu tedy padá navigace hned po startu, tak zkuste vypnout volbu "Vykreslování pomocí GPU" v sekci nastavení "Pro vývojáře". Nejsem si teď jist, jestli tato sekce není pouze na telefonech přímo od Googlu. Ale u mě to problém vyřešilo.

Nyní k vozu a systému MyLink. Spárování proběhlo bez problému a ikony BringGo i TuneIn se zvýraznili. Oboje funguje bezvadně, ale ovládání navigace mi přijde trošku zmatené. První den kdy jsem jel autem domu se mi ani nepodařilo spustit "navigování". Druhý den jsem to rozchodil, ale bohužel se mi za celou cestu nechytla GPSka :-/. Na potřetí se už zadařilo, a možná pomohlo, že jsem dal telefon do přihrádky na MyLinkem. Jak píši, tak celá navigace má podle mě ještě na konkurenci minimálně v intuitivnosti co dohánět. Možná to nějak souvisí i s MyLinkem, ale to už je problém vývojářů.

Zatím jsem si s tím hrál jen tak okrajově, ale mé negativní zkušenosti jsou následující:

1) Když si naplánuji trasu na telefonu, tak mi dá na výběr ze tří možných tras. Když to samé udělám na MyLinku, tak mi to jednu rovnou vybere a úpřímně - mám pocit, že tu nejhorší. Nepřišel jsem zatím na to, jak si zvolit jinou.
2) Pokud se netrefíte na určitou ikonu na display MyLinku (při jízdě se to bohužel stává), tak se vám to přepne do nějakého režimu prohlížení mapy a přestane sledovat automobil. Než jsem našel to správné tlačítko jak se vrátit do klasického 3D režimu, tak jsem byl skoro v cíli.
3) Český hlas čte minimálně čísla silnic vyloženě jak robot ("zahněte na pět čtyři").
4) U stejného kruhového objezdu tady u nás mi to při výjezdu rovně i doleva (4 výjezdy do kříže) řekne pokaždé "vjeďte na kruhový objezd" a pak "jeďte rovně" nebo něco v tom smyslu :-(.
5) Nefunguje hustota provozu, ale mám pocit, že jsem někde zahlédl, že to je až v placené verzi. Ovšem v popisu aplikace píší, že máme 30-denní přístup k Premiovým funkcím, takže to je očicidně dost zavádějící.
6) Zatím jezdím víceméně pouze tady u nás ve městě, ale ještě jsem nedostal radu o správném výběru pruhu. Možná až pojedu po dálnici - uvidíme.
7) Když si uložím adresu domů a do práce na telefonu, tak v automobilu to po mě chce vyplnit znovu (jako by to nebylo propojené).

To je asi vše na co si vzpomínám. Sice jsem tomu zatím tolik moc nedal, ale nepovažuji se za takového laika, abych se s tím musel takto trápit. Navigovat se podle toho asi dá, ale prozatím mě to o placené verzi opravdu nepřesvědčilo. Osobně doufám, že se dočkáme podpory i od ostatních vývojářů navigací a brzy se v MyLinku objeví jejich podpora ;-).

Omlouvám se za delší shrnutí ;-). Pokud máte nějaké dotazy a nebo víte něco co já ne, tak piště. Díky.
Chevy Cruze SW 1.8 LTZ (Velvet Red)
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

..díky za postřehy. Já čekám na upgarde MyLinku...v telefónu mám nainstalováno, tak uvidíme ;)
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

Dnes mi volali z prodejny kde jsem kupoval ( IM-EXPO - Plzeň) že se mám dostavit na aktualizaci MyLinku -P - už jsem objednán!
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

v pátek provedena aktualizace a je to tam!
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
spout
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 30, 2013 18:47

Re: MyLink

Příspěvek od spout »

uspesna aktualizacia vcera v Bratislave
narychlo som stihol odtestovat Stitcher, Tunelin aj Bringgo Est.EU a bez vaznejsich problemov komunikuje so Samsungom S2 (aj ked vypisalo, ze na S2 nebola aplikacia testovana)
hlasove pokyny v navigacii ale vypnem, lebo je to roboticky hlas, nie velmi pohotovy napr. na kruhovom objazde mozete zmeskat vyjazd a vkuse ztisuje radio, ked sa chysta nieco povedat, pricom hovori toho pomerne vela :) myslim, ze sa s touto navigaciou bude dat zit...
Chevy Cruze SW 1.4 Turbo LTZ
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

mate nekdo na mylink pripojenej zesilovac a subwoofer? zajima mne jestli to ma naky cinch vystupy?
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Jacknikol »

Zadal jsem do servisu otázku ,zda se dá dodatečně dosadit Mylink do nového avea 2011 a kolik by za to chtěli . V sestavení vozu jsem toto našel za 8 100 kč ,teď otázka kolik by to vyšlo celkem .Doposud mi ještě nikdo neodpověděl .. :?
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: MyLink

Příspěvek od pejee »

Ani pořádně nevím, co to umí..ale ta ty prachy bys mohl rovnou sehnat nějaké kvalitní dotykové 2DIN autorádio se vším možným a nainstalovat :)
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Jacknikol »

pejee píše:Ani pořádně nevím, co to umí..ale ta ty prachy bys mohl rovnou sehnat nějaké kvalitní dotykové 2DIN autorádio se vším možným a nainstalovat :)
Víš jak zvědavost ..
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
Uživatelský avatar
Jacknikol
Příspěvky: 126
Registrován: čtv led 19, 2012 12:46
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Jacknikol »

Jacknikol píše:
pejee píše:Ani pořádně nevím, co to umí..ale ta ty prachy bys mohl rovnou sehnat nějaké kvalitní dotykové 2DIN autorádio se vším možným a nainstalovat :)
Víš jak zvědavost ..
Asi jinak mas pravdu .. vyjde to i levneji :)
http://www.autoradiaeonon.cz/eonon/esho ... S-navigace
Aveo 9 / 2011
1,2 LT+/63 kw
Barva: Modrošedá Lake

Aveo sedan 2006-2011
Ford Siera
Skoda 120
Opel Manta 2.0
Dacia
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: MyLink

Příspěvek od pejee »

No já si myslím a vzhledově se mi MyLink vůbec nelíbí, i kdyby uměl nevím co, vypadá to jako nějaký tablet z číny na palubovce
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

po vikendovem updatu Androidu v mem novem HTC One V uz se mi pres bluetooth ukazuje jako Smartphone. predtim to neslo ani pres USB kabel - nezname zarizeni. Mamm v Mylinku jen ikoy TuneIn a BringGo E+W. TuneIn funguje, BringGo bohuzel nejde stahnout z Google PlayStore, pise mi to ze aplikace neni kompatibilni s mojim telefonem. Nejaky napada jak to obejit? Treba naka instalacka mimo Google Play?
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“