Denní svícení

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Denní svícení

Příspěvek od Scorpion.11 »

"Matsonic" tak s tým tunelem úplný souhlas, protože pochybuji, že si někdo vzpomene(asi včetně mě) a přepne na normální světla -i to si člověk vůbec neuvědomí, ale osobně jakmile je zhoršena viditelnost hned zapínám světla ať je mě vidět, takže fakt záleží na každém člověku jak se k tomu postaví. Taktéž jedu a někdy kroutím hlavou, že je mlha čí chumelenice a jezdí jen s denním :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Denní svícení

Příspěvek od chrudoš »

Moje rec, diody jen a pouze z vyroby, ty umi prepnout na normalni predni i zadni svetla, anebo kdyz uz domontovane, tak hodne svedomitosti, jako napr Scorpion :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Denní svícení

Příspěvek od jamal89 »

preto netreba kupovat cinu ale homologizovane day lighty, tie svietia viacej ako normalne parabolove svetlo. vidim to na mojom aute
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: Denní svícení

Příspěvek od fatrc »

Najprv si nastudujte toto http://www.denne-svietenie.sk/denne_pre ... etidla.pdf
a potom montujte tie mačkažaky čo vam to svieti širinou :o)
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: Denní svícení

Příspěvek od jamal89 »

presne tak, pokial svetla nemaju RL a E homologizacne znaky, tak to ani nedavajte na auto, boli by s tym len problemy.
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Denní svícení

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak snad nikdo nekoupí v dnešní době bez homologizace :lol: Jinak já koupil tyto a jsem na výsost spokojen -i
http://www.ledvyrobky.cz/autolekarna/es ... LED-12-24V
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Denní svícení

Příspěvek od ladinek »

ty jsou suprový a nejsou ani drahý, ale mě se to rozsvicuje samo, ak tohle tam dát nemůžu :roll:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Dannik91 »

Nevíte někdo jak vyměnit přední mlhovky? Nebo jestli to už někdo řešil tak mě tam kdyžtak odkažte. Díky.. A kdyby někdo věděl i jak se dostat k zadní mlhovce a zpátečce u hatchbacka vubec bych se nezlobil :D
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Denní svícení

Příspěvek od SERGEJ_3 »

pedni mlhovky uplne jednoduse, sudat pod autek kryt motoru, staci jen cast kde budes menit mlhovku, no a potom uz mas zespod pristup k mlhovce a pootocenim ji vytahnes a vymenis, zadni mlhovky vim ale jen u sedana tak to musis probrat s nekym jinym -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Dannik91 »

Díky za odpověď.. takže nějak zepředu páčit to nemá cenu jo? .. no tak já si to hodim někde na rampu a zkusim něco odšroubovat.. snad nic neupadne. :D řikáš, že je to lehké jo? .. a náhodou typ žárovek nevíš co tam je? .. jinak u sedanu je to i v manuálu, u hatche je napsáno nechce vyměnit v odborném servisu :D noo to určitě :D
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Denní svícení

Příspěvek od Scorpion.11 »

No nevím jaký máte přístup u Cruze, ale u Avea jediný způsob je sundat celý přední nárazník. Jinak tam přístup vůbez žádný není :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Denní svícení

Příspěvek od SERGEJ_3 »

pokud chces typ zarovky tak je tam H8 patice, ja tam prvne daval 18LED diodove a ted tam mam xenony, a to se dela presne podle postupu jak sem psal, nemusis sundavat naraznik, staci jen zespoda par sroubku at se dostanes k mlhovce, ale pokud ji chces jakoze celou vymenit tak to uz jsem nedelal, ja jen menil zarovky...

jinak vzadu u sedana se dostava pomoci 2 sroubu ktere jsou ukryty pod vyklapecima krytkama po ptevreni kufru, a hatch back nemam takze nemam jak to zkusit, ale urcite na to prijdes, ja na tohle taky necetl zadny manual, proste zkusis a uvidis... -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Dannik91 »

To máš pravdu.. co si sám nezkusíš to nemáš, protože v servisu mi nebyli schopni ani říct typ žárovky v SPZ :DDD .. jinak zkusím se na to zítra podívat jestli se tam dostanu normálně bez zvedání.. a chci vyměnit jen žárovku, mohlo by to vypadat fakt dost dobře.. hlavně u nás to mužeš zapnout nezávisle na zadní (třeba škodovky to nemaj), takže jen tak ze srandy bych to zkusil.. a ty tam máš jako jak ty xenony? .. jak vypadala ta ledka?
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Denní svícení

Příspěvek od SERGEJ_3 »

LEDka byla pekna opticky, krasne svetlo ale svitivost uz nic moc, ted tam mam normalni xenon HID sadu a je to uplne nejlepsi co muzes asi sehnat, kupuju vse na www.hadex.cz

jinak u sedana mame v osvetleni SPZ normalni parkovacku, teda patici co mas v prednich svetlech jako parkovacku, taky uz jsem menil
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Dannik91 »

.. to byl jen příklad toho jak schopní lidé pracují v servisu :D .. já už to mám dávno vyměněné (SPZ, interiér, parkovačky) - musel jsem si na to přijít sám..

Jinak jsem teda pořádně prohlížel jaký existujou žárovky s paticí H8 a žádná sláva výběru teda.. myslel jsem, že seženu nějakou barevnou LEDku ale zatim teda nic.. nejspíš tam dám teda tu klasickou studenou bílou (jak si měl dřív) s tim xenonem co máš teď si nějak nevim rady co bych na to všechno potřeboval atd. Moc tomu nerozumim :(
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“