Nehody, aneb jezděte opatrně...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od alvin »

ja tiež sa na tom bavím a nesnažím sa opáť predbehnúť,dokonca sa raz značkový kolega na Tacume urazil,že ho predbehol matizek, amusel mi to stoj čo stoj ukázať ,že má ON rychlejšie auto,ale ja som si šiel svojich 115 (hovoríme o diaľnici) a nebrzdíš,tak buď si predomnou,ak áno,tak pápa synáčku,lae nemusím za každú cenu predbehnúť,ani ma neurazí,keby ma predbehol rovno trabant,no keď na to má cíti sa prečo nie 8) 8) 8) 8) 8) a to aj ke´d som jazdil povedzme na Opli Astra presne takom istom aj rovnako starom,ako som včera vyfotil vedľa pekného matízka
opel+ sunkovec2.JPG
opel+ sunkovec2.JPG (183.35 KiB) Zobrazeno 2484 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od rudla »

Několikrát jsem Nitru navštívil. Bydlela tam moje teta. Ten kopec na fotu je Zobor?
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od alvin »

Presne tak,Rudlo,vidno tam ja vysielač na Pyramíde,aj lanovku ktorá od r.1992 nefunguje a nevie sa čo bude s ňou,ale inak nádherny pohľad,bývam neďaleko toho miesta,tak táký výhľad mám z okna spálne
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od Hanzy »

Jezdete opatrne tady snad nikdo od nas...
http://www.novinky.cz/krimi/166264-jizd ... -smrt.html
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od milosh »

Taky na to ted koukam na Prime - 4U7 0850 :shock:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od FoXo »

Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Když to člověk prohlíží tak až mrazí :!:
trochu to odlehčím toto byo u nás.Jdu do hospody zjistit kterej mladej kolik se takhle nalil a ještě jel.

http://www.novinky.cz/krimi/166694-ridi ... ousku.html
Nám ať jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od Serpico »

...to Topole co naděláme...osobně jsem pro 0,5 °% prostě do jednoho piva, to u nás ovšem nejde, a tak máme nulovou toleranci a ta je diskutabilní, policista naměří 0,25 °% a jde se na krev - lékaři zjistí 0,2 °% a napíší bez zjištěného alkohoholu! , přirozená možná hladina alkoholu k vzhledem k různým anomáliím a ještě jedno, pokud někdo vypije opravdu jedno pivo má asi 0,3 °% a než se dostane na krev může mít klidně po půl hodině až hodině opět 0,2 °% a to je dle lékařů bez alkoholu, toto ale není obhajoba chlastu ale jenom našich specifických jídel alá vepřo - knedlo - zelo, já vím je PITO o minimálním množství alkoholu...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Deyw
Příspěvky: 48
Registrován: čtv led 15, 2009 08:19

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od Deyw »

řeknu vám ty lidi jezdí dneska jako hovda ale co my stím naděláme :roll:
Bohužel nic :shock: :shock: :roll:
Daewoo Nexia 1.5i 8v
Simson S51...


Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od bastet »

Deyw píše:řeknu vám ty lidi jezdí dneska jako hovda ale co my stím naděláme :roll:
Bohužel nic :shock: :shock: :roll:
Zlata slova -i ,do kamene tesat. A pak to odnesou nevinni ridici jako ja a moje Nubira :(
http://www.policie.cz/clanek/motocyklis ... nenim.aspx
A to se vam stane jako naschval 200km od domova par dnu pred srazem v Jedovnicich (10km od Olsovce)!!!!! Fotky a blizsi popis v nejblizsich dnech.Ted se jen modlim,aby llikvidator pojistovny z toho neudelal "totalku" a ja neprisel o auto :cry:
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od bastet »

Tak aspon zatim jedna fotka :cry:
Obrázek
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od bastet »

[quote="bastet"]Tak aspon zatim jedna fotka :cry: http://klasika.ukazto.com/?img=4259376~P1110046.jpg
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od alvin »

No veru,to máš smolu,nezávidím,ten magor na tej motorke,že to tak musím povedať kruto,sa potrestal sám,ale,ale ja to do parazenia,ked kvôli nemu máš problémy. Totálka to,snáď nebude,neviem ako teraz,keď šli ceny áut podstatne dole,ale pred 3 rokmi celý zdevastovaný predok a poškodenú pred nápravu-škoda za 140 000 Sk nedali,našťastie,za totálku.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Ten pozdrav pochopitelně i pro tebe ! Buď rád,že jste z toho vyvázli ve zdraví -i
Když jsem to viděl tak mě napadl příměr který se používá .
Osel je nebezpečný zepředu,kůň zezadu ale nejhorší je srážka s blbcem !
Jak píše alvin,potrestal se sám ale ty z toho máš taky starosti.
Tak ať nemáme žádné srážky s blbcem a ať nám jezdí ma nezlobí -i
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Re: Nehody, aneb jezděte opatrně...

Příspěvek od bastet »

Takze pridavam strucny popis me nehody: uplna klasika - motorkar predjizdi auto v neprehledne zatacce a uz to nestihl se vratit na svou stranu. Uvidel jsem ho na posledni chvili a pak naraz. Jestli proletela pod autem jen motorka nebo i s pilotem nevim,jen to nadskocilo. :( Nevim kolik jel, ale asi to nebylo malo,ja jel tak 60kou,stalo se to totiz asi 100m za koncem obce.Jeste ze mi neproletel pres predni sklo, to bych se samou radosti neudrzel ..... :x Motorka zustala lezet hned za autem, "kaskader" stenal vedle ni s polamanyma nohama(otevrena zlomenina kotniku a kdovi co jeste),byl pri vedomi.Zastavil u neho jeho kolega ktery jel za nim a hned volal rychlou. Nastesti bylo dost ochotnych lidi kteri se o neho starali,ridili provoz a pomahali.Pak nasledovala "klasika" : sanitka, hasici to uklidili a odtahli nas na vedlejsi cestu, policie to zmerila,nafotila a sepsala.Za dve hodiny jsem sedel v servisu v Brne kde me odtahli a hledal si odjezd vlaku do Ostravy.Zatim cekam na policejni protokol, doufam ze nebude vinnik delat problemy,taky uz mohl mit ve svych rokach rozum, bez auta jsem jak bez ruky :roll:
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“