Formule 1

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Komu fandite v serialu F1???

McLaren Mercedes
31
40%
Ferrari
30
39%
BMW Sauber
7
9%
Renault
5
6%
Toyota
0
Žádná hlasování
Red Bull Racing
1
1%
Honda
2
3%
Williams Toyota
0
Žádná hlasování
Super Aguri
0
Žádná hlasování
Scuderia Toro Rosso
1
1%
 
Celkem hlasů: 77

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1

Příspěvek od Ivo R. »

-peha- píše:Já si myslím že fakt by bolo lepšie keby sa FOTA dala do kopy a urobila svoje závoda ako VRC ;) Ale ako tak pozerám tak Ivoško už sa spojil asi na tvrdo a je vidieť kdo je doma pánom :lol: :lol: :lol: Jo teda hlavne že naše fórum je všeobecné a krom aut spojuje aj ludí no a daktorých dosť na pevno a to nehovorím len o I + J ale aj o iných že .....(zúčastený vedia :twisted: )
Daewooclub je lepší , než Facebook :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1

Příspěvek od -peha- »

No jasne len to je dobré že F1 sa rozpadá ale Daewoo je super 1 :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1

Příspěvek od Ivoš »

Peháčku, pánem jsem tu já :lol: :lol: :lol: :lol: Jen se mi včera nechtělo přehlašovat ;) ;) Každopádně Dewoo rulezzzzzzzzzzzz :lol: :o)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Formule 1

Příspěvek od Serpico »

...a tak se podívejme dnes ( už se těším poprvé to dnes uvidím v MPEG 4 - HD na nově pozemní TV vysílání DBV - T...), kdo ví co bude dál - třeba to bude FOTA, je tam však " haci fůra financí " a ty nejspíš rozhodnou...
to Ivo " Facebook " na nás nemá, my jsme prostě jiný " sdružení " nebo spolek ( vyberte si... ), kde si pomaháme a o tom je...

A tak se mějme fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1

Příspěvek od J.Bad »

Naskytl se mi 1ks lístku i s letenkou na VC Španělska - odlet v pátek 7.5 10.40.Cena nákupní všeho okolo 30 000 - prodej za 15 000!!
V ceně letenka Praha - Madrid - vstupenka na tribunu (cena vstupenky 482€) pátek trénink,sobota kvalifikace a neděle závod.Ubytování hotel 1 lůžkový na 3 noci - přílet pondělí 10.5 16.10 letiště Ruzyně.Prodej spěchá....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Odpovědět

Zpět na „POKEC“