SERGEJ & CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od ladinek »

aha :lol: no vidíš už z té nafty špatně čtu :D Jsem tě přejmenoval skoro na Mattonku :D Tak se omlouvám za komolení jména, Lodinek :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ne deti nemam a nemyslim si ze bez DPF bude moje auto horsi nez nejake podelane felicie, takze uz se strasne tesim az aspon muj motor bude poradne "dychat"

jinak srry vsem zelenym :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od ladinek »

Mě to nenandáš já mám Favorita s EKO O :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Poky Ul »

Dokud budou jezdit staré Tatry,Avie ,Karosy a jiné podobné jebky tak ty to opravdu neohrozíš -i :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Joztar »

SERGEJ_3 píše:ne deti nemam a nemyslim si ze bez DPF bude moje auto horsi nez nejake podelane felicie, takze uz se strasne tesim az aspon muj motor bude poradne "dychat"

jinak srry vsem zelenym :lol:
Ahoj a aky mas motor? 120kw ? alebo ten slabsi ? co som pozeral po firmach na nete co robia odstranenie dpf tak tie novsie motory napriklad 120kw dizel tam nikto nemal neviem ci pasuje RJ z nejakeho ineho 2.0 dizla, lebo odstranenie dpf neje problem skor byva problem v upraveni RJ ... tot moja otazka .. lebo ja mam 120kw a v buducnosti tiez budem o tom uvazovat .. sice zatial nemam problemy ale tiez ma to neuveritelne sere a ludia co tu kecaju ze comon rail je rakovina tak si myslim ze to vypalovanie + zvysena spotreba nafty .. dalej uz len vyroba tych filtrov vyprodukuje take mnosztvo emisii a sadzi ze bez toho filtra to bude naozaj EKO motor -i
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ja mam ten slabsi motor a zadny problem mi nerekli, takze uvidime, pojedu tam nejspis pristi stredu,tak pak dam vedet jake jsou dojmy, a myslim ze kdyby te vypalovani chytlo pri mereni emisi tak te vyhodi a jeste zavrou :lol: nehorazne to auto smrdi kdyz se vypaluje a jeste dobu potom.

uz se na to strasne moc tesim, hlavne i na tu spotrebu kdyz nebudu muset vypalovat za 12L/100km, a taky na pravidelne vymeny oleje, ted sem 2x za ssebou musel menit olej po cca 8000km jelikoz byl plny nespalene nafty -P
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Matsonic »

Me bude jedine zajimat pruchod pres emise.
Tak jsem zvedav.
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

pokud je jinak auto v poradku tak tohle na emise vliv nema, dokonce nektere firmy poskytuji zaruku na emise, jinak tohle nastesti resit nemusim, ja bych na technicke stejne sam neprosel -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Matsonic »

Problem obejit stk neni problem.
Ale i tak bych to chtel mit ofiko.
Ty mas uz po zaruce auta?
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ne nemám ale to bych si tam nemohl dat nic kdybych se ohlizel na záruku
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Omlouvam se za delsi neaktivitu, ale mel sem strasne problemy s autem, ale nema cenu to tady rozepisovat, povapravim osobne na Olsovci -i :mrgreen:

jinak filtr DPF uspesne odstranen, z auta se stala najednou raketa, ale to je muj pocit protoze jsem delsi dobu jezdil s hodne ucpanym filtrem, spotrebu dlouhodobou mam zatim o 0.6L na 100km nizsi nez byla predtim, a to si myslim ze autu davam nalozit jeste vice :lol:

a prekvapeni ceka v dalsim prispevku -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Tak konecne to muzu napsat, doufam ze jsem prvni v CR/SK ....

mam na aute stavitelny podvozek WEITEC HICON GT :lol: :lol: juchuuu

diky luxusnimu pocasi dneska, sme s brachou namontovali podvozek, vsechno sedlo krasne a bez problemu, za 3 hodky nebylo co delat -i

omluvte pls ty zimaky, ale letni kola jeste nahazovat nebudu...ale pro predstavu si myslim ze staci...

predek i zadek pujde jeste samozrejme dolu, ale uz ted je to masaker :mrgreen: musim se naucit si davat pozor na retardery, zitra bych zmeril prozatimni vysku predku, ale jeste tak 3-4cm musi jit dolu ale to az na leto...
no a ted slibene fotky :o)
Přílohy
2.jpg
1.jpeg
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Rudolf Š. »

Noooo super -i -i -i -i -i -i -i -i :lol: :lol: už se těším na konečný výsledek :PP: :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

-i -i -i
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od pejee »

Bombaaa -i asi máte silnice v lepším stavu, než u nás :mrgreen:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“