Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od Richard »

koukám, že ten sever má spoustu uživatelů :-) Já ještě pamatuju, když se jezdilo ze Svoru jako na Nový bor do toho krpálu a pak přes šraňky a pak po úpatí Klíče do Boru a tam hned u silnice rostla spousta lesních jahod a borůvek ..... mňam
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od Ivo R. »

Richard píše:koukám, že ten sever má spoustu uživatelů :-) Já ještě pamatuju, když se jezdilo ze Svoru jako na Nový bor do toho krpálu a pak přes šraňky a pak po úpatí Klíče do Boru a tam hned u silnice rostla spousta lesních jahod a borůvek ..... mňam
No jasně a výlety motorákem do Cvikova. :PP: :D Když se šlo na Klíč ze Svoru, tak těch borůvek :roll: Topol může vyprávět :D
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od Slam »

Vazoun píše:
Děčín - náměstí.jpg
Toto je malé náměstíčko v Děčíně
To teda není - já tam vidím Náchod! :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od n3oklan »

Panove, netusite kdo byl ve ctvrtek pred polednem s bilou Legou (3H8... tusim) v Nemecku v Zittau ? Estli to teda byl nekdo z fora :)
Chvili jsem za nim byl povesenej na mestskym okruhu a snazil se identifikovat ridice, ale po chvili odbocil do bocni ulicky a ja pokracoval dal :mrgreen:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od Topol »

Ivo R. píše:
Richard píše:koukám, že ten sever má spoustu uživatelů :-) Já ještě pamatuju, když se jezdilo ze Svoru jako na Nový bor do toho krpálu a pak přes šraňky a pak po úpatí Klíče do Boru a tam hned u silnice rostla spousta lesních jahod a borůvek ..... mňam
No jasně a výlety motorákem do Cvikova. :PP: :D Když se šlo na Klíč ze Svoru, tak těch borůvek :roll: Topol může vyprávět :D
Pěkný den :D
Tak popořadě.Do Cvikova motorák ale i pára ale vlastně celá trať je už dávno dávno zrušená.Abych si nevymýšlel ale aspoň 30let! Co se stavěl obchvat Boru.Mělo to jít na Českou Lípu.Po převratu to zarazili,nebyly peníze.Asi před dvěma roky začali stavět u České Lípy/Tam u Sosnový co je autodrom,výpadovka z Lípy na Boleslav ale i vlastně na Prahu přez Mělník/ jenže tahle zlodějská vláda zase nemá peníze tak to už na podzim zakonzervovali :evil: Blbě se tam jezdí protože to jedete vlastně stavbou různě klikyháky a jeden směr asi ty tři metry nebo kolik to dělají.No a v zimě do toho sníh a pomalu nevíte v kterým pruhu jedete.
Ale nechme toho přidám vám fotku Klíče ode mě ze dvora.Vzdušnou čarou asi 5km.Je to focený letos 9.2.2011 a na vršku je zeťák s vnukem.Volali mě mobilem,že jsou na vršku tak jsem je vyfotil.Jinak jsem musel fotku upravit,aby to šlo na stránky.Jinak lesy jsou tu pěkný ale myslím,že už jsem to tady psal,že mě S___U ti zbohatlíci na čtyřkolkách jak jezdí po lesních cestách a nikdo s nima nic neudělá protože pitomci udělali jako přez les cest/Říkají tomu cesta k přátelům/ Je to jako hlavně pro kola ale ty ostatní neuhlídaj :evil: :evil: :evil: Tak ještě tu turistickou mapu.
http://www.mapy.cz/#mm=TTtTcP@sa=s@st=s ... 17536@z=13
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
P1010012.JPG
(93.46 KiB) Staženo 510 x
PS: Foťák Olympus 3,0megapixel 8x optický a 24xdigital za 500kč na Aukru co jsem svůj zapoměl na srazu v hospodě :(
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od alvin »

mňa to napadlo,ako popri mojich polovičkách už 3. v poradí sobčas zahliadnem superstar,inak to nesledujem,ale tie výroky porôt o hlasoch a dispoziciach.holt ja som len laik amatére´,a mám sluch ako na hudbu,čo sa mi páči tak aj na iné a taktvrdím,že aj u spevákov profíkov,má nie každá hlas na všetko, napr.aj dobrý popový spevák nemusí vždy byť 100% ný na moju srdcovú rockovú skladbu,a spev takého inak dobrého speváka,prpipomína skôr jazdu malého mestskéh vozítka na náročnú rychlostnu jazdu v kolone na horskej ceste s nutným častým podra´dovaní ma pratáčaním vo vysokých otáčkach,ako príklad dám toto,inak skladba od super popovej skupiny,ale tu ručička teplomera by stúpala tvrdo do červeného poľa,aj otáčmkoer hlasu by ukazoval zakáazne pásmoinak mám rád tuto skupinu,je to moje detstvo
http://www.youtube.com/watch?v=iFmZ5AoPo-E
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od alvin »

a moja najobľúbenejšia skladba od nich ? nič o rocku,to som vtedy žral iné kapely,už aj STATUsov,ale neodmysliteľná spomienka na pre mňa krásne leto roku 1972,ke´d sme sa hádali s chalanmi na dvore,ktore je lôepšie auto,čo Dacia,Žiguli,alebo Wartburg ? :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=2Tho2NZpEcE
ja som vtedy síce hlasoval za wartbueg,ale v mysli sníval o Fiate 128,ale ten sa nedal kúpiť len tak v mototechne,zo sa ich doviezlo pár a zvyšok pre Tuzex,zmenilo sa to až na jeseň 1974,ke´d sa k nám dostal jeho srbský kríženec so Simcou 1100,ale ceny náhradnych dielov nakoniec rozhodli,že rodinná rada nakoniec zvolila ten wartburg aj V´DAKA TOMU,ZE nakoľko som pomáhal otcovi opravovať trabnata mal som 2 hlasy,tak sme prahlasovali žiguli 1200 čo chcel zvyšok rodiny :lol: ,ta zastava sa nedostala napokon do finále,iba ŠKODA 120,Lada1200 a Wartburg ktorý nPOKON VYHRAL A v´daka otcovym známostiam sa dal zohnať
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od FoXo »

Kokso tak co sa teraz deje nad BB krasa nadhera taka krasna leskova show len dufam ze nebude aj tak zbesilo prsat ach to bude zase odpaenych zariadeni
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od alvin »

Minulý utorok u nás v práci,aby sme videli čo vlastne vyrábame,priviezli z Volfsburgu VW Passat B7,kompletne nám oddeklovali elektrickú a motorovú časť,tak sme mohli vidieť všetky detaily. Žiaľ podľa ,prac.poriadku je v celom areáli závodu prísny zákaz fotiť,inak by som bol s radosťou nasekal nejaké fotky,tak si aspoň musím vystačiť s tými z NETu
http://carscoop.blogspot.com/2010/10/20 ... llery.html
holt Daewrolet to nieje :P :P :P :P ,ale keby som tento príspevok dal na Opel fórum asi by ma ukameňovali :twisted: :twisted: :twisted:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od smire666 »

Viete niekto, kde presne sa nachádza k BA najbližší zo starých vodných mlynov na Malom Dunaji?
Bol by som veľmi vďačný za nejakú mapku, príp. GPS...
Ďakujem.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od kesko »

http://www.muzeum.sk/default.php?obj=pa ... vkmje_vmga, pred Jelkou je tabuľa a odbočiť do prava. Bol som tam asi pred 2 rokmi.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od smire666 »

Takú rýchlovku som nečakal, vďaka, Vojto -i
Zajtra tam ideme.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od kesko »

EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od smire666 »

Vytlačené...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Příspěvek od smire666 »

Správa zo včera:

GM pokračuje pri "ozdravovaní" Oplu dôraznejšie ako bolo doteraz známe. Vývojové centrum v Rüsselsheime, zamestnávajúce okolo 4500 ľudí, podľa požiadavky manažérov z USA, nemá v budúcnosti pripravovať budúcu Zafiru, ani motory pre tento model. Podľa informácií periodika SPIEGEL má byť táto úloha prenesená na francúzskeho partnera GM, ktorým je PSA Peugeot Citroën.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „POKEC“