Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Docent píše:Se jenom snažím Krtkovi vysvětlit, že dneska nejsou pošťáci, ba ani učitelé, státní zaměstnanci... Takže, stejně jako za bolševika, akorát fízlové a dneska k tomu přibyli kašpárci z NBÚ a podobných institucí...
To jsem pochopil :)

Podívejte se na http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronik ... l?id=24121
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Reklama
 

Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak dobrý :lol:

Ale třináct bodů samozřejmě dostat nemohl.
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

V.Brousek píše:Hlavně že všechny svá práva známe my ! Že. Zde přece nejde o to co kdo zná a jestli ten či onen má na něco oprávnění či školení
Uzasny (aneb dokonala anarchie v praxi :twisted: ), takze podle Tebe uniformovany statni urednik si muze prekracovat zakony, jak se mu zlibi a jeste za to brat mzdu z nasich dani... ale beda, jestli se plebs zapomene pripasat nebo rozsvitit svetla. Jme si rovni, ale nekteri rovnejsi, tos chtel naznacit? :roll:

PS: Radsi pozdravuj strejdu Husaka, ten nam predvedl v praxi dokonale, co znamena prislovi kazat vodu a sam chlastat vino, jak to Ty obhajujes, resp. navrhujes... ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Docente tak zrovna třeba pošťáci a tramvajáci jsou pro mně státní zaměstnanci. Sice pracujou u firem ale ty jsou státní tak i kdyby měli bejt v mínusu tak je platěj z našich daní. Do nedavna to bylo i u krávacomáků. Já taky nerozlišuju jestli je nějakej úřad ministerstvo, kraj nebo obecní úřad a už vůbec nechápu proč se o stejný prachy často přetahujou. Má je někam dát stát tak je jedno jestli ministr nebo okres nebo kraj či co to vůbec dneska máme. Plácat že to neni ze státního rozpočtu ale třeba z rozpočtu kraje nebo města je úplnej nesmysl, jsou to stejný prachy. Stejně tak i zaměstnanci ve státních firmách.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

No já nevím jak kde, ale v Brně je dopravní podnik akciovka, i když jediným akcionářem je město.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak pošta sice státní je, ale nějak jsem si nevšimnul, že by byla v minusu, spíš si od ní stát několikrát koncem roku půjčoval na důchody... A dopravní podniky jsou městské, ne státní. Třeba se ti to zdá jako jedny peníze, jenže to tak není (třeba dluhy měst a obcí se nepočítají do státní sekery, mohutně zaťaté socdemáky)...
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já si dnes přečetl v MF jak pan policejní prezident Husák jezdí do práce. Až mě teda nějaký policista zastaví a bude mě chtít pokutovat např. za rychlou jízdu, budu trvat na odvozu na ministerstvo dopravy a radši se nechám stejně jako pan policejní prezident pokárat ministrem, než bych o nějaké body přišel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Slam píše:
V.Brousek píše:Hlavně že všechny svá práva známe my ! Že. Zde přece nejde o to co kdo zná a jestli ten či onen má na něco oprávnění či školení
Uzasny (aneb dokonala anarchie v praxi :twisted: ), takze podle Tebe uniformovany statni urednik si muze prekracovat zakony, jak se mu zlibi a jeste za to brat mzdu z nasich dani... ale beda, jestli se plebs zapomene pripasat nebo rozsvitit svetla. Jme si rovni, ale nekteri rovnejsi, tos chtel naznacit? :roll:

PS: Radsi pozdravuj strejdu Husaka, ten nam predvedl v praxi dokonale, co znamena prislovi kazat vodu a sam chlastat vino, jak to Ty obhajujes, resp. navrhujes... ;)
Ty jsi ale .......Pleteš tu dohromady hrušky s jablky.Jsi úplně mimo mísu.
To co děláš ty,že vystřihuješ jednotlivé věty s kontextu, to jsou praktiky totáče. Tak ty zase pozdravuj ty svoje soudruhy, kteří tě to naučili.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Tak včera u Kauflandu MP kontrolovala řidiče. Shodou okolností zastavili i mého kolegu z práce. Všechno měl v pořádku až na tohle: Doklad o pojištění - povinné ručení, na kartičce má od ......... do doba neurčitá. Tuhle kartičku už má několikátý rok a nikdy nebyl problém. No jo, ale MP chtěli důkaz, že má pojištění na tento rok zaplacené, ža taková kartička nestačí. Prostě buzerace.
Z toho plyne, že kdyby měl na kartičce od 1.01.2006 do 31.12.2006, tak budou spokojení, ale pojistné se dá přece platit i čtvrtletně.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Tohle mi včera přišlo mailem.

Myslím, že by bylo dobré co nejvíce řidičů informovat o možnostech obrany při kontrole a obstrukcích, které sice body nezachrání, ale alespoň
zaměstnají úřady. Budu stručný: hlavní zbraní je požadování kalibračního
protokolu, který musí policista předložit na místě a to v ORIGINÁLE (event.
notářsky ověřená kopie), dále Vám musí ukázat kalibrační známky na těle
měřícího zařízení a jeho hlavě (v praxi to znamená Vás naložit, zavézt k
radaru, což na např. na dálnici zabere půl hodiny). Pokud něco z toho na
místě nemá, je třeba to uvést do protokolu a měření je neplatné (a lze
zvážit podání trestního oznámení za zneužití pravomoci event. pokus o
podvod!!!). Dále máte právo žádat o dodatečné přezkoumání měřícího zařízení - to bude sice asi v pořádku, ale radar bude na dva tydny vyřazený - když to tak udělají všichni NEBUDE ČÍM MĚŘIT:) :-) Pokud Vám připadá příslušník při kontrole pod vlivem alkoholu či nějaké látky a uvedete to do protokolu, měl by se neprodleně odebrat na odběr krve, aby toto podezření vyvrátil:) V přestupkovém řízení lze také požadovat dokument o tom, že daný příslušník byl proškolen k obsluze radaru a samozřejmě také notářsky ověřenou kopii jeho OP nebo jiného průkazu, aby byla jistota, že je skutečně tím za koho se vydává.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

To co ste sa v Cechach zblaznili. Mestski policajti kontroluju povinne ruceni. Co potom robia statni policajti a hlavne dopravna policia? Mestsky policajt by mal dohliadat na poriadok v meste pripadne na nespravne parkovanie a nie takto buzerovat ludi. To im dali take pravomoci?
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak já mám samozřejmě na potvrzení od povinného ručení od do doba neurčitá.

S PČR jsem nikdy neměl problém, pokaždé se podívali na tu kartičku a řekli, jo, doba neurčitá, v pořádku a jednou mě upozornili, abych si ještě zkontroloval datum na zelené kartě, kdybych chtěl jet do zahraničí, abych neměl problémy, jinak prostě bez problémů.

Navíc podle zákona nemá městská policie právo kontrolovat doklad o zaplacení povinného pojištění. Městská policie, nebo celníci mohou požadovat pouze průkaz totožnosti, řidičský průkaz a doklad o registraci vozidla. (pragraf 6, odstavec 8. zákona).
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Este k tomu povinnemu ruceni. Minuli rok ma zastavili v Ceskom Tesine policajti a chceli odomna kopiu zmluvy o povinnom ruceni. Ukazal som im iba karticku z Allianzu ze mam u nich uzatvorene poistenie. Pozerali sa na to nechapavo tak som im vysvetlil ze na Slovensku staci mat pri sebe iba tu karticku. Chceli odomna aj ustrizok zo seku. Tak som im vysvetlil ze poistenie platim cez Internetbanking a nie postovou poukazkou. Chvilu pozerali na tu karticku a potom ma pustili. Asi si uvedomili ze naco kontroluju Slovakovi povinne ruceni. Maximalne mohli chciet zelenu kartu. Ale nechal som ich nech na to pridu sami.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Pokud vim, vůůůbec nemusíš mít povinný růčo ani zaplacený. Stačí jenom kartička/smlouva o tom že ho máš uzavřený. Složenku s sebou nevozim už asi 5 let. Kolega na to dojel když ho trefil blbec kterej měl sice povinný uzavřený ale nezaplatil ho, tak mu ho pojišťovna vypověděla a odmítla za něj zaplatit škodu. Ale podle lopicajtů byl vpořádku páč doklad o uzavření PR měl :x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

V.Brousek píše: Ty jsi ale .......Pleteš tu dohromady hrušky s jablky.Jsi úplně mimo mísu.
To co děláš ty,že vystřihuješ jednotlivé věty s kontextu, to jsou praktiky totáče. Tak ty zase pozdravuj ty svoje soudruhy, kteří tě to naučili.
Aneb kdyz dojdou argumenty, prichazeji na radu soudruzi... Dik, zes mi to potvrdil. :D
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“