Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Dneska som mal smolu pri footbale som si zlomil ruku :( bol som v brane a lopta mi odrazila loptu do tice branky a bola zlomena fakt ma to nas.alo
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Miso29 píše:Dneska som mal smolu pri footbale som si zlomil ruku :( bol som v brane a lopta mi odrazila loptu do tice branky a bola zlomena fakt ma to nas.alo
aspon ze tou druhou mozes aspon pisat :?
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mňa naštvalo, že som si ako blb nekupoval lístky na Depeche Mode, lebo som si myslel, že nebudem mať čas tam ísť. Trt a dva orechy! Teraz sedím doma a môžem si maximálne pustiť DVDčko:-(
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

mrk píše:
Miso29 píše:Dneska som mal smolu pri footbale som si zlomil ruku :( bol som v brane a lopta mi odrazila loptu do tice branky a bola zlomena fakt ma to nas.alo
aspon ze tou druhou mozes aspon pisat :?
To hej ale zlomil som si pravu a som pravak a lavou pisem hrozne pomali :cry:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ale aspon mas cas is rozmysliet co pises ;) ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

eMKa Slovensko píše:ale aspon mas cas is rozmysliet co pises ;) ;)
To hej :) :)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Cestou na garančku mě nepotěšila velká objížďka (25km) a pak ta spousta blbců, co se vyrojila na cestách. To je až neskutečné, co si někteří řidiči dovolí. Cestou zpět jsem je začal počítat. Na úseku Hradec Králové - Žamberk (cca 60km) se předvedlo 19 umělců (předjíždění na plné čáře, myšky, v obci min. 80km/hod, mimo obec min.120km/hod. Nic proti pražákům, ale z těch 19 jich bylo 13 s SPZ začínající A. Všichni mi chtěli ukázat jaký jsou borci. Nejsem nijak předpisový řidič (v obci kolem 60, mimo obec do 100), ale korunu tomu nasadil debil s kamionem, který mě začal předjíždět na začátku obce na plné čáře (já jsem měl na tachometru ještě skoro 70) a ještě houkal. Do protivky auta a on by se tam nevešel, ještě by mě smětl. Na brzdy by to taky nevyšlo a tak jsem musel podřadit na 3 a část obce prolítnout kolem 110 a hňupovi ujet. Kdyby měřili, tak jsem se nedoplatil. Málem průser kvůli "profesionálovi".
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Vojta píše:Cestou na garančku mě nepotěšila velká objížďka (25km) a pak ta spousta blbců, co se vyrojila na cestách. To je až neskutečné, co si někteří řidiči dovolí. Cestou zpět jsem je začal počítat. Na úseku Hradec Králové - Žamberk (cca 60km) se předvedlo 19 umělců (předjíždění na plné čáře, myšky, v obci min. 80km/hod, mimo obec min.120km/hod. Nic proti pražákům, ale z těch 19 jich bylo 13 s SPZ začínající A. Všichni mi chtěli ukázat jaký jsou borci. Nejsem nijak předpisový řidič (v obci kolem 60, mimo obec do 100), ale korunu tomu nasadil debil s kamionem, který mě začal předjíždět na začátku obce na plné čáře (já jsem měl na tachometru ještě skoro 70) a ještě houkal. Do protivky auta a on by se tam nevešel, ještě by mě smětl. Na brzdy by to taky nevyšlo a tak jsem musel podřadit na 3 a část obce prolítnout kolem 110 a hňupovi ujet. Kdyby měřili, tak jsem se nedoplatil. Málem průser kvůli "profesionálovi".
Táta mi říkal, že na cestě z Hradce Králové k vjezdu na dálnici je taková poměrně úzká silnice a teda co tam někteří prováděli... :roll: :roll:

Hlavně ale "frajírci" s BMW, Mercedes......dvojitá plná je nezajímala a nějaký kamiony v protisměru při předjíždění už vůbec ne. Takže takových magorů je na silnicích spousty a až mi jednou bouchne kotel, tak je za cenu pomačkaných plechů budu vytlačovat ze silnice a předjet je nenechám. Když se zabijou o strom nebo kamion...jejich věc. Mě ohrožovat nikdo nebude. Sice to praktikuju už teď, že když mi nějakej trouba chce ukázat, že jeho poruchovej Němec jede víc než náš Korejec, tak prostě přidám a on nepředjede. Jedeme si takhle vedle sebe a je veselo:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

djpsx píše: Jedeme si takhle vedle sebe a je veselo:-)

A kdo je teda vlastně větší magor?
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Habron píše:
djpsx píše: Jedeme si takhle vedle sebe a je veselo:-)

A kdo je teda vlastně větší magor?
odpovím - djpsx
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ale pánové:-) Nesmíte mě brát tak, že to dělám za každých okolností:-) Když se nevzdává a jede něco v protisměru tak ho pustím, ale pokud je tam volno, tak proč si nepohrát. Třeba si dají pak pozor a uklidní se.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Blbovi je lepší ustoupit, na druhou stranu řada těch frajírků na to spoléhá. Faktem je, že můj život je pro mě cennější než nějakého takového vola, a kdyby se kvůli vlastní blbosti někde vytřískal, v žádném případě bych neměl výčitky svědomí, že jsem to sám nestrhl do škarpy.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Jsem už starší člověk, to že mě někdo dojede a chce předjet mě nenas*re, když je místo dám mu pravej blinkr, nohu z plynu a jeď . Když mi poděkuje (4 blikrama) řeknu Ok - byl aspoň slušnej a jedem si každý dál svým tempem. Ale co mě dokáže nasrat, to je když někoho dojedu, začnu ho předjíždět a on začne závodit. To mám v tom okamžiku chuť ho z tý silnice srazit do příkopu, a garantuju, že mi jednou jebne a někoho sejmu. Připadá mi, že tohle je národní sport a zajímalo by mě, kolik už tenhle sport stál na silnicích životů :?: :roll: Domnívám se že mnoho nevysvětlitelných nehod (čelních srážek na rovných a přehledných cestách) mohlo vziknout jako důsledek podobného jednání jako tu ukazuje djspx, a podobné chování v současném provozu je pro mě nepřijatelné :evil: :evil: :evil:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Já teda zatím starší člověk nejsem, ale závodníky pouštím blinkrem taky. Málokdo ale "vyhodí trojúhelník" jako poděkování. To by přece bylo pod jeho úroveň.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Špatný taky je když vás nějakej "závodník" začne předjíždět, ale nemá na to a táhne se vedle vás jak sopel. To potom je dilema jestli tomu blbovi připrzdit nebo přidat. V každým případě vám někdo takovej rozhodí vaši plynulou jízdu.
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Odpovědět

Zpět na „POKEC“