Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

Hanzy píše:
tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Surpane pro tebe je ta posledni veta slozita na pochopeni?
Hanzy ty jsi fakt kokot :!: Už mi došla slušná slova na tebe...
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Ivo R. »

Já jsem loni pochopil, že nikdo netrvá na Olšovci a že prostřednictvím SZ se lomngi a Hanzy nakonec v klidu dohodli na tom, že letos bude snaha uspořádat sraz jeden a dát třeba i hlasovat o místě. Osobně si myslím, bez ohledu na nějaké předsudky , že kemp ve F.p.R. je za dobré peníze, se zajímavým okolím a hezčím prostředím. Ale to je můj názor a nikomu jej nenutím. Nejak tomu asi nerozumím :(
Nicméně každý ať si tedy vybere. Nedělil bych striktně srazy na Aveo (které mám i já) a na tzv. starou gardu. To je blbost. Z mého pohledu je to o setkání lidí (mají kolikrát již jinou značku auta). Do Frenštátu jede více těch, kteří se znají již spoustu let ze srazů a více se věnují zábavě (ale auta také proberou)a Olšovec je více o autech. NICMÉNĚ FRENŠTÁT RÁD UVÍTÁ I NOVÉ MAJITELÉ DAEWOO A CHEVROLET :PP: :PP: :lol: Jako hladolev, který dorazí s Cheroletem Malibu :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Ivo R. »

surpan píše:
Hanzy píše:
tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Surpane pro tebe je ta posledni veta slozita na pochopeni?
Hanzy ty jsi fakt kokot :!: Už mi došla slušná slova na tebe...
surpane, nezlob se , soudíš lidi a nikoho ani z jedné strany jsi neviděl. Promiň, ale dojeď na oba srazy a pak posuzuj. Rád s tebou pokecám :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Sraz 2014

Příspěvek od smire666 »

Chlopi, neriešme to už :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

surpane, nezlob se , soudíš lidi a nikoho ani z jedné strany jsi neviděl. Promiň, ale dojeď na oba srazy a pak posuzuj. Rád s tebou pokecám :PP:[/quote]

Nesoudím lidi, ale Hanzyho. Dokonce jsem měl zájem jet na oba srazy, poznat lidi, pokecat, užít si to...Frenštát se mi podle fotek líbí i víc, je to tam moc pěkné, ale proč bych si měl kazit víkend posloucháním toho, co čtu pořád tady?
Pokud je Hazny schopen posuzovat a urážet lidi co s ním nesouhlasí, jsem schopen posoudit i jej ať jej znám či ne...Rád se uvidím s kýmkoliv, jsem schopen na pokec zajet i na mini sraz někde v Brně, kdyby někdo chtěl omrknout Traxe třeba před koupí...nic není pro mě problém, až na jednu osobu, ke které se již nebudu vyjadřovat, nestojí mi za to, bohužel to pro mě znamená, že Frenštát je pro mě sraz, kam prostě nepojedu. -P
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Ivo R. »

surpan píše:surpane, nezlob se , soudíš lidi a nikoho ani z jedné strany jsi neviděl. Promiň, ale dojeď na oba srazy a pak posuzuj. Rád s tebou pokecám :PP:
Nesoudím lidi, ale Hanzyho. Dokonce jsem měl zájem jet na oba srazy, poznat lidi, pokecat, užít si to...Frenštát se mi podle fotek líbí i víc, je to tam moc pěkné, ale proč bych si měl kazit víkend posloucháním toho, co čtu pořád tady?
Pokud je Hazny schopen posuzovat a urážet lidi co s ním nesouhlasí, jsem schopen posoudit i jej ať jej znám či ne...Rád se uvidím s kýmkoliv, jsem schopen na pokec zajet i na mini sraz někde v Brně, kdyby někdo chtěl omrknout Traxe třeba před koupí...nic není pro mě problém, až na jednu osobu, ke které se již nebudu vyjadřovat, nestojí mi za to, bohužel to pro mě znamená, že Frenštát je pro mě sraz, kam prostě nepojedu. -P[/quote]
Nechci tě přemlouvat, ale stav se a uvidíš. Buďto to bude výlet na otočku, nebo zůstaneš a zjistíš, že nic není tak horký jak vypadá :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy píše:
tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Jsem rád že konečně první nezaujatý který mě v životě neviděl jen už tady je nějakou dobu a má přehled napsal stručně a jasně jak to je a musí to vidět každý nezaujatý průměrně inteligentní člověk co umí číst.

Co se týče rebela je otázka proč to zrušil bezdůvodně to nebylo ale má doměnka je že do něho někteří aktivní ryli a a proto se na to vysral.
Co se týče lezení do zadku platí oboje někdo rád leze někdo ne a někdo má rad když je mu lezeno a jiný zas ne a někdo nemá rád když je mu lezeno a tady v tom taky mimo veškerá jasná fakta může byt hlavní problém... ;) :PP:
Nebaví mě to tu číst jak pořád mě někdo napadává, takže Jirka nikdy a nikde o žádné dohodě nepsal, nepodepsal a ani nebyl její součástí!!

S nikým jsem nic neřešil, ani mě nikdo nekontaktoval a ani neoslovil, takže Tome jsi mě překvapil co jsi napsal, když o ničem nevíš a nebo ty víš zdali se mnou někdo bavil a domlouval se, nebo mě kontaktoval?, ale hlavně, že víš, že na to s vysoka seru -P Ani v loni a ani letos jsem nikým osloven nebyl, takže dohoda pokud vůbec nějaká byla se mě netýká. Pokud si Tome dobře četl z loňska debatu Olšovec 2013 a i letošní tak jsem psal a vybízel jak to teda se srazem bude a že není problém vše zrušit.

Co vím já jen letmo, že se dohoda nějaká řešila ještě před pořádáním srazu na Olšovci 2013 a Frenštátu 2013, bylo my něco letmo řečeno, že stará parta dojede na náš sraz a zas na oplatku někdo od nás na Frenštát a udělalo se to, aby přestali hádky co vznikli. Osobně nejsem o ničem vědom, že po skončení srazů, že by se řešila další otázka či dohoda o společném srazu, protože podmínky co slíbil Hanzy nebyli splněny, takže nevím co to kdo mele o nějaké dohodě, která vlastně ani nevznikla a zanikla asi dříve nežli začala.

Už jsem to psal na začátku co měl Hanzy a Jožka v loni před srazy je jejich soukromá věc. Sraz děláme pro lidi co chtěli pokračování a ne pro pár blbců co to budou někomu nasazovat prasečí hlavu a tlachat blbosti.

Letos na srazu dám svoji hlavu klidně na špalek ať nejsou kvůli mě rozbroje a náhodou nebránil společnému srazu i když spousta lidi o něj ani nestojí včetně staré party. Na Olšovci rozhodnou opět lidi samy na našem srazu co chtějí, kde bude další sraz a s kým budou chtít další sraz. Podle toho se zařídím a ne to co chce Hanzy nebo druhá skupina :PP:

Osobně i když jsem nikomu nic neudělal, nikomu nenadával, nikomu nelezu někam a nikam, ani nemám žádné provize proč na Olšovci ( důvody jsem už psal několikrát), ale jet na jarní společný sraz, posedávat po skupinkách a dívat se vzájemně přes prsty, to raději přestanu jezdit na jarní srazy a budu raději jezdit jen na podzimní do Piesočné, která se bude dělat navzdory dalším útokům co určitě ještě vzniknou jak to tu znám.
Každý ať si to přebere jak chce a určitě pár lidí bude mít radost :PP:


PS:.... jen na závěr tolik, že pořád jen Scorpion, sere na dohody, dělá si svoje srazy a další bláboly a urážky, takže použiju slova co napsal Tom a to, že "Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil", že nejsem všemohoucí-bůh a sraz nedělám sám od své vůli, takže je nás více so sraz děláme a pořádáme, i snad více lidí co mají o sraz zájem, takže je logicky pokud-kdybych byl sám nebyl by ani sraz -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Sraz 2014

Příspěvek od smire666 »

Pekne napísané, Jirko -i -i -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

tomask píše:Melete furt dokola to samé, sraz měl být společný podle domluvy, ale Jirka si chce dělat v termínu hl. srazu svojí párty. Brání se tím, že se to lidem minulý rok líbilo, tak proč to neudělat i letos. Zvysoka sere na nějakou domluvu a bavit se o společném srazu nechce. Průměrně intelig. člověk s této témy pochopil o co jde, ostatní tupě píši po něčem, čemu vůbec nerozumí.
:PP:
Hanzy píše:Loni byla nejmenší účast ale i to je k něčemu dobré já byl na spousta srazech i malých a ty malé mají zase své kouzlo nebo se lidi víc poznají... :PP:
Čo keby sa to tu už naozaj uzavrelo tak že kto chce vidieť Hanzyho a starú partu nech ide na Frenštát, Kto chce vidieť Scorpiona nech ide na Olšovec, A kto chce vidieť oboch nech ide na oba zrazy!!! A po mail-i čo som obdržal od1 člena starej gardy tak už vôbec nemám chuť isť na Frenštát, lebo by som musel niekomu napluť do Tváre.
Mimochodom ten dotyčný by sa mohol aj podpísať a nie sa schovávať pod nijaké vymyslené meno.
Ten dotyčný je ten istý ktorý ma pred 3 rokmi obvinil s toho že som ulial peniaze ktoré som vyzbieral na pomoc pre Alvina. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Tak že Hanzy ešte trošku pokračuj a ostatný tiež a na zrazoch bude účasť stále menšia a menšia.
Ešte že sú zrazy ako Bratislava Brno alebo Pieštany- tam nikdy nič nerieši a každý sa zabáva .
Svedčí o tom aj účasť na poslednom zraze v BA. Vďaka patrí smire666 a všetkým účastníkom. Ved nás bolo viac ako na Frenštátu minulí rok :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
A už sa Teraz teším na Olšovec a na Scorpiona a na všetkých známych aj neznámych nových členov fóra
Hurá Olšovec 2014 a vôbec mi jejedno ako sa volá zraz a či to má nijaku tradíciu alebo nie. A sludmi starej gardy -česť výnimkám nechcem mať po dnešku nič spoločné a sú mi absolútne ukradnutý. To je moje posledné slovo!!!!!! A po dnešku viem že spoločný zraz nebude . radšej si urobím zraz pre tých ktorým je jedno kto a kde to robí a nezaujíma ich nič len to aby sa zabavili.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od surpan »

lomngi píše: Čo keby sa to tu už naozaj uzavrelo tak že kto chce vidieť Hanzyho a starú partu nech ide na Frenštát, Kto chce vidieť Scorpiona nech ide na Olšovec, A kto chce vidieť oboch nech ide na oba zrazy!!! A po mail-i čo som obdržal od1 člena starej gardy tak už vôbec nemám chuť isť na Frenštát, lebo by som musel niekomu napluť do Tváre.
Mimochodom ten dotyčný by sa mohol aj podpísať a nie sa schovávať pod nijaké vymyslené meno.
Ten dotyčný je ten istý ktorý ma pred 3 rokmi obvinil s toho že som ulial peniaze ktoré som vyzbieral na pomoc pre Alvina. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Tak že Hanzy ešte trošku pokračuj a ostatný tiež a na zrazoch bude účasť stále menšia a menšia.
Ešte že sú zrazy ako Bratislava Brno alebo Pieštany- tam nikdy nič nerieši a každý sa zabáva .
Svedčí o tom aj účasť na poslednom zraze v BA. Vďaka patrí smire666 a všetkým účastníkom. Ved nás bolo viac ako na Frenštátu minulí rok :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
A už sa Teraz teším na Olšovec a na Scorpiona a na všetkých známych aj neznámych nových členov fóra
Hurá Olšovec 2014 a vôbec mi jejedno ako sa volá zraz a či to má nijaku tradíciu alebo nie. A sludmi starej gardy -česť výnimkám nechcem mať po dnešku nič spoločné a sú mi absolútne ukradnutý. To je moje posledné slovo!!!!!! A po dnešku viem že spoločný zraz nebude . radšej si urobím zraz pre tých ktorým je jedno kto a kde to robí a nezaujíma ich nič len to aby sa zabavili.
Rád Tě lomngi poznám na Olšovci, stejně tak další pohodové lidi, které zatím neznám. Něco málo jsem už slyšel od kluků z Brna, takže vím, že to bude opravdu pohodový víkend... :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Sraz 2014

Příspěvek od ladinek »

Lomngi minulej rok to bylo super i když jsem přijel pozdě, obhajoval jsem jednu nadnárodní firmu :D zasvědcení ví. Připadne mě osobně, že na foru staré gardy se plácají po ramenech, sem nanapíší co je rok dlouhej a pak se tu přihlásí dělat rozbroje. A zase plácají jak to tu vře. Mám toho dost a jsem rád , že jsou dva srazy. Jelikož jsem ani v nejmenším nikomu kurva nikomu nic neudělal, tak jsem stejně hozen do pytle aveáků a jsem ve stádě. Nevadí já jsem spokojen.

Nevím co tu řešíte stejně by 80% fora odsud ani na Frenšát nejela.AAAAAno 80% aveáků, zase bude někdo namítat.Namítej.Nic s tím neuděláš. Zvláštní že lidi se kterýma jsem si v Maníně třepal pravicí najednou bezdůvodně otočili a pomlouvají Aveáky atd. Nechci s nima nic mít. Těším se na Olšovec.

Mundus vult decipi, ergo decipiatur.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

ladinek píše:Lomngi minulej rok to bylo super i když jsem přijel pozdě, obhajoval jsem jednu nadnárodní firmu :D zasvědcení ví. Připadne mě osobně, že na foru staré gardy se plácají po ramenech, sem nanapíší co je rok dlouhej a pak se tu přihlásí dělat rozbroje. A zase plácají jak to tu vře. Mám toho dost a jsem rád , že jsou dva srazy. Jelikož jsem ani v nejmenším nikomu kurva nikomu nic neudělal, tak jsem stejně hozen do pytle aveáků a jsem ve stádě. Nevadí já jsem spokojen.

Nevím co tu řešíte stejně by 80% fora odsud ani na Frenšát nejela.AAAAAno 80% aveáků, zase bude někdo namítat.Namítej.Nic s tím neuděláš. Zvláštní že lidi se kterýma jsem si v Maníně třepal pravicí najednou bezdůvodně otočili a pomlouvají Aveáky atd. Nechci s nima nic mít. Těším se na Olšovec.
Ladinku Teba rád uvidím kedykolvek a kdekolvek aj o Pol noci.
A po dnešku zasa nadobudol význam vety čo to raz napísal jeden dotyčný.
Chevroletáci -Aveaci všech zemí spojte se!!!!!

Tak že Hurá Olšovec a hurá Piesočná.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Sraz 2014

Příspěvek od ladinek »

-i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Sraz 2014

Příspěvek od 18lukin18 »

To jste moc hezky napsali -i -i -i -i
Konečně rozumná řeč a doufám že tím se to už konečně uzavře
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

Pánové já fakt žadnu,ale shrnu to asi takhle. Surpane ty nikoho neznáš,ale už urážíš,a vy chlapci z aveama si konečně sáhněte do svědomí!!! Díky vašemu parazitování na foru ,se vám podařilo celej klub narvat dio sekce aveo,to samé pak učinily cruzaci a už i orlandáci. Děte do p..ele,protože jste dokázali za 1 rok zkurvit to co,se tady za x let dalo do hromady a fungovalo to skvěle.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy“