MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Tak gratuluji k dlouho očekávané výměně mylinku. Já mám ještě měsíc před sebou.Jak jsi se dohodl na tom odškodnění za tak dlouhou čekací lhůtu?Je povzbuzující že snad dostanu tuto novější.To hlasové ovládání siri v tom není?
Reklama
 

Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no ten zbytek se tam podle mne ukaze po instalaci v telefonu. todle je tam z nejakeho duvodu predpripravene. ja musim jeste mesic pockat na telefon s androidem.

dohodli jsme se na sleve 5tisic Kc z pristi servisni prohlidky
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

..gratuluju, to mně tam asi dali z jiného auta -trošku jsem na ně tlačil na záruku - nu uvidím jak dlouho vydrží
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
goffix
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 06, 2013 19:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: MyLink

Příspěvek od goffix »

Zdravím všechny přítomné svým prvním postem ve fóru ;-)...

K věci:

Jen bych Vás rád informoval, že dnes konečně vyšla plánovaná aktualizace navigace BringGo pro Android a s ní by měli být odstraněny omezení pro většinu zařízení. Nyní by prý restrikce měli platit pouze pro zařízení, která selhala při testu kompatibility.

Osobně doufám, že tomu tak není, protože vlastním Galaxy Nexus, který je dokonce vyjmenovaný mezi podporovanými smartphony a stejně mi východoevropská verze nejde stáhnout. Alespoň trošku pozitivní však je, že již mohu stáhnout verzi pro Brazílii a USA/Canadu. Tedy pozitivní v tom smyslu, že se opravdu alespoň něco málo událo a nešlo tak úplně o plané řeči vývojářů ;-).

Zkuste tedy vlastní zařízení. Třeba budete mít více štěstí. Osobně budu dál situaci kolem navigace sledovat.

UPDATE:

Ha, změna... Asi jsem na ně moc rychlej. Už mi jde vše kromě západní Evropy a Koreje (tu asi přežiju). Tzn., že východní Evropa ANO. Tak rychle než to zase nepůjde ;-).
Chevy Cruze SW 1.8 LTZ (Velvet Red)
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

...tak to pokouším a zatím nejsem úspěšnej -P
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

a ako sa dostanem k upgrade mojho mylinku (10.23-95245754)? mam iphone a v nom bringgo Eastern Europe ale nic v odkaze smartphone nie je...
cruze hb 1.8 white MY 2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no musis do chevroletu k update SW v Mylinku, ma to byt zdarma
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

Dnes jsem navštívil servis (AutoBond) v K. Varech a požádal jsem o upgrade MyLinku - koukali na mne jako z "jara", že prý to je "novinka" v autech a že o žádném přehrání sowtu nemají ani páru.....
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Dnes jsem byl v servisu kde mi po měsíci vyměnili Mylink a mám tam již navigaci BringGo. Bohužel telefon synka HTC One V není kompatibilní a nejde mi stáhnout z uvedených stránek Gogle play .Os Android 4.0.Některé telefony mají nižší os a jsou vhodné.Nejsem až tak velký odborník na IT.Už tu navigaci někdo rozchodil?Jinak jsem byl mile překvapen v servisu Emil Frey Vysočany kde mi umyli tu mojí blátivou kouli.Jinak bohužel o Mylinku toho také moc nevědí je to moc nový a bude asi chvilku trvat než se to víc zajede.
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no tak s tim HTC One V si mne nepotesil :( mel bych ho dostat pristi mesic jako novej sluzebak. tak budu muset sefa presvedcit ze potrebuju Samsung Galaxy S3
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
goffix
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 06, 2013 19:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: MyLink

Příspěvek od goffix »

Tak to musím naopak pochválit Autosalon Dědek v Rychnově nad Kněžnou.

Auto tam mám zatím sice jen blokované, ale už jsem jim psal, zda-li by mi mohli MyLink pro jistotu aktualizovat (zejména kvůli tomu co tu čtu - že to servisy neznají) a ještě odpoledne mi odepsali, že provedli rovnou aktualizaci ve všech automobilech co tam mají a mám tam ikony pro BringGo (východ, západ), TuneIn a Stitcher. Tedy vše co tam má být. Ještě mi napsali, že Pandora tam není a brzy se asi ani neplánuje kvůli licenčním problémům služby v Evropě.

Takže já musím pochválit.

Navigaci jsem si do telefonu sice ještě nestáhl, protože nechci plýtvat zkušební 30-denní lhůtu, ale můj telefon je již nyní konečně podporovaný (viz můj předchozí post). Dokonce už nyní mohu stáhnout všechny druhy (US, Brazilie, Korea, apod..). Akorát jsem četl, že se někomu na tomto telefonu navigace hryže, tak se modlím, aby mě to minulo ;-).

beja166: Ještě stále nadává bohužel hodně lidí, ale mnoha lidem co to nešlo už to nyní jde. Teď už by snad neměl být problém alespoň s oficiálně vyjmenovanými smartphony. Co čtu, tak nadává mnoho lidí s Huawey a třeba i s takovým nabušeným telefonem jako je HTC One X. Přeji hodně štěstí do budoucna. Věřím, že když se budou lidi hodně ozývat, tak některá omezení ještě zruší.
Chevy Cruze SW 1.8 LTZ (Velvet Red)
spout
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 30, 2013 18:47

Re: MyLink

Příspěvek od spout »

Informoval som sa na Slovensku v Bratislave na update MyLinku kvoli navigacii Bringgo, ale zevraj ju este nemaju a mam skusit o mesiac.
Mate niekto pozitivnejsiu skusenost?
Chevy Cruze SW 1.4 Turbo LTZ
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

ja som pisal styrom servisom a od troch som dostal kladnu odpoved, ze to bude v blizkej dobe mozne (zaciatkom maja),ten upgrade. dokonca jeden ma uz objednal na stvrtok tohto tyzdna do Michaloviec,ze oni to budu davat do svojich aut tento tyzden. a jeden o tom este nepocul. v piatok tam mam cestu tak dam vam potom vediet ako som pochodil.
cruze hb 1.8 white MY 2013
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

...tak se mi konečně podařilo "nacpat" Bringo do telefonu a teď už jen zaktualizovat MyLink :roll:
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

Dotázal jsem se na centrále v Praze zda už je možnost upgrade MyLinku u všech dealerů. Dostal jsem tuto odpověď:
"Koncem minulého týdne byly všichni naši dealeři informováni, že aktualizace MyLinku je možná.
Můžete se nyní již obrátit na jakékoliv naše autorizované zastoupení značky Chevrolet."


......no v Karlových Varech nic neví -P , budu muset zajet do Plzně tam už ho taky dělají.
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“