Autopoťahy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
henryx
Příspěvky: 28
Registrován: ned zář 16, 2012 17:37
Bydliště: Topoľčany, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od henryx »

A este zadne potahy.
Přílohy
mad_zadne_potahy2_cruze.jpg
mad_zadne_potahy1_s_opierkou_cruze.jpg
mad_zadne_opierky_cruze.jpg
Chevrolet Cruze 1.6 16V 124k LT+ Smokey Grey
Reklama
 

Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Doyle »

Vypadá to opravdu precizně.. -i budu zvažovat .. ale když už tak nějaké spotrovnější výraznější provedení ale vypadá to fakt dobře
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Autopoťahy

Příspěvek od pejee »

super, musím našetřit a taky si od nechám ušít
-i
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
henryx
Příspěvky: 28
Registrován: ned zář 16, 2012 17:37
Bydliště: Topoľčany, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od henryx »

Doyle píše:Vypadá to opravdu precizně.. -i budu zvažovat .. ale když už tak nějaké spotrovnější výraznější provedení ale vypadá to fakt dobře
No ja som tiez na zaciatku pozeral nejake farebnejsie ale ked som si potom pozrel cenu tak som si to rozmyslel :-) Potom som to teda zladil ku farbe auta a vybral kolekciu classic co je asi najlacnejsie riesenie. Ale keby mi niekto podaroval 450 Eur :-) tak by som si dal asi taketo:
Přílohy
mad_zlto_modre.jpg
Chevrolet Cruze 1.6 16V 124k LT+ Smokey Grey
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ty taky nemaj chybu, ale ta cena taktéž né :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od VIP »

Super potahy. Můj názor je, že ještě že jsi neměl peníze, neboť ty, co máš jsou daleko lepší než ty žlutý. A to logo je úžasný. A cena ještě lepší. Jdu do toho taky!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: -i -i -i :PP: :shock: :shock: :shock: :lol: -i -i -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
henryx
Příspěvky: 28
Registrován: ned zář 16, 2012 17:37
Bydliště: Topoľčany, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od henryx »

VIP píše:Super potahy. Můj názor je, že ještě že jsi neměl peníze, neboť ty, co máš jsou daleko lepší než ty žlutý. A to logo je úžasný. A cena ještě lepší. Jdu do toho taky!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: -i -i -i :PP: :shock: :shock: :shock: :lol: -i -i -i
To logo sa aj mne paci a hlavne je kvalitne vysite a pri davani potahov na zadne sedacky ma napadlo ze preco som si to logo nedal vysit aj tam. Pacilo by sa mi to mat vysite aj na zadnych sedackach. Kazdopadne neviem ci by mi to tam vysili ale ak do toho ides tak sa ich na to spytaj ;-)
Chevrolet Cruze 1.6 16V 124k LT+ Smokey Grey
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od VIP »

Zeptat se na to můžu, ale já bych ho nechal jen na tom předku. Už jsem si ani nevím kdy nechal poslat katalog a vzorky látek a až teď, kdy mi tloustne peněženka :lol: a budou vánoce, tak o nich začínám opět uvažovat a asi do toho pudu. Čalounění na sedadlech mám nehorázně špinavý, už se na to nedá koukat. Potahy přece jen můžeš sundat a vyčistit a chci je taky proto, že bych si zvolil barvu, kterou bych chtěl já a ne Chevrolet. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
henryx
Příspěvky: 28
Registrován: ned zář 16, 2012 17:37
Bydliště: Topoľčany, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od henryx »

VIP píše:Zeptat se na to můžu, ale já bych ho nechal jen na tom předku. Už jsem si ani nevím kdy nechal poslat katalog a vzorky látek a až teď, kdy mi tloustne peněženka :lol: a budou vánoce, tak o nich začínám opět uvažovat a asi do toho pudu. Čalounění na sedadlech mám nehorázně špinavý, už se na to nedá koukat. Potahy přece jen můžeš sundat a vyčistit a chci je taky proto, že bych si zvolil barvu, kterou bych chtěl já a ne Chevrolet. :PP:
No to je pravda ze potahy mozes dat dole a vycisit ale nasadzovat ich je riadna makacka :-) Najblizsie dva roky by som ich teda davat dole nechcel. Po dnesnom 4 hodinovom vykone mam toho dost :-)
Chevrolet Cruze 1.6 16V 124k LT+ Smokey Grey
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od VIP »

No abych řekl pravdu, tak jsem nad tím nandáváním x hodin přemýšlel a docela mě to zaskočilo. Ale i tak je můžeš jednou za dva roky sundat a vyprat. Někdo řekne, že i sedačky se dají vyčistit. Dají, ale potahy jsou potahy. Tak já už teda nebudu říkat, že je chci kvůli snadnému čistění, ale chci prostě jinou barvu :D -i :PP: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Autopoťahy

Příspěvek od mino »

Ďakujem že podporujete firmu z nášho mesta. :PP: Ale nie tie poťahy su fakt super a kvalitka-sami máme doma v jednom aute od nich a až 4 roky su ako nove.Teraz niečo riešim aj do C 3 Picasska.
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“