SERGEJ & CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Hanzy »

Ty joo tak to je jak pracovni vuz pohrebni sluzby :D
Mno a muj nazor na zacernene svetla je takovy ze to jsem delal v 18 a dnes uz se to urcite nedela a po osobnich zkusenostech ze na techto autech neni videt kdyz sviti slunce jestli brzdi blikaji takze tohle uz urcite ne -P
Urcite to chce diky tem kolum dolu pak to bude parada -i a jeste ten vyfuk vypada jak svisly penis :D ale je to chrochtak takze mu to patri :D
Brzdy jeste do bila bych nesel hlavne z praktickych duvodu ale tva volba ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Life5 »

SERGEJ_3 píše:tak panove fotky z vikendovych uprav,

konecne jsem odstanil drzank na predni SPZ takze ted uz je znacka primo na narazniku + nalakovany zadni svetla
No me se to líbí jak to mas cerné.Krásne vynikne ten chrom. Nikde nemuzu sehnat šroub na upevnění SPZ a záslepkou.Kde jsi to koupil.
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Pekne tie upravene znaky! Vy ste uplny kutilove! :D Sergej, daj sem fotku svojho cernaka, ked budes ma s vsetko hotove-nech to vidime komplet! :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od milosh »

Jako super pohrebak, kola tomu slusi i ty znaky i kdyz ten zlaty znak se mi k ty cerny hodi lepe -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Life5 píše:
SERGEJ_3 píše:tak panove fotky z vikendovych uprav,

konecne jsem odstanil drzank na predni SPZ takze ted uz je znacka primo na narazniku + nalakovany zadni svetla
No me se to líbí jak to mas cerné.Krásne vynikne ten chrom. Nikde nemuzu sehnat šroub na upevnění SPZ a záslepkou.Kde jsi to koupil.
ja to koupil tady u nas v ostrave, maji to fakt skoro vsude, nejaka mototechna nebo tuning shop
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Pekne je to Sergeju. -i To je final uprava? Ako ti svietia tie svetla? Hod take nocne foto.
Ja som rozmyslal nad zaciernenim tych cervenych casti svetiel, ale menej ako ty. Chcel som to len tak jemne zatmavit. Jak si si to urobil?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Kjub »

By sa ti k tomu perfektne hodil nas hafan, ktoremu hladame domov :o)

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/687298 ... -domov.php
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Life5 »

ja to koupil tady u nas v ostrave, maji to fakt skoro vsude, nejaka mototechna nebo tuning shop[/quote]


Tam más vrut do toho plastu nebo sroub ( jak jsi tam dal matku ze zadu, za ten cernej pevnej nastavec na spojleru ).
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

2 Life5: mam tam normalne samorezne vruty, primo ty co byly obsazeny v tom baleni na SPZ, a drzi to krasne

2Kjub: diky kamo, psa uz mame takze dalsiho nechci :mrgreen: a jinak ty svetla sviti tak normalne, ve tme to jde videt krasne a brzda uplne skvele, a ja taky nejdriv planoval svetlejsi odstin...ale nejak sem se do toho zazral a tak to dopadlo :lol: jinak ja sem oblepil ty bile casti paskou presny tvar a potom sem to zastrikal...a tak mam jen cervene casti nacerno
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od ladinek »

no nebyla by lepší ta chrom lišta vzadu taky origo černá nějak to tam moc křičí :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Ne chrom tam je dobry! :lol: Este klucky by som dal-ale tie cele origo, len s takym chrom pasikom! :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od ladinek »

no když už černý tak všechno,ať to není moc křiklavý mě teď jak jsou i ty černý světla ,znaky a všechno ta lišta tam moc nesedí,ale to je jen můj názor :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od 666 »

Ještě černocha dovnitř a bylo by to super : :lol:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Nahoře jsem četl, že jste něco dělali ze zadní značkou. Strašně mě séře, že když zavírám kufr, tak to strašně drnčí. Už jsem uvažoval, že to něčím podložím. Řešili jste to nějak?
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ja sem znacku podlepil tlustsi oboustrannou lepici paskou (aby nedrncela) a potom jsem ji prisrouboval primo na kufr, bez jakekoliv posdlozky a to je podle me nejlepsi a vypada to dobre,

jinak ta chrom lista nebyl muj plan, mel sem tam original cernou (vybava LS) ale kdyz mi menili cidlo otevirani kufru tak objednali listu z LT a tak mam chrom, nejdriv se mi to taky nelibilo ale ted uz se mi to libi tim ze to aspon trosku rozbije tu cernou, zase uplne vsechno cerne by taky nebylo fajn, a je chrom logo a vyfuk, takze je to ok, a cerna s chromem vypada luxusneji :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“