DOVOLENÁ 2010

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od conpet »

Hawlinko neřeš to -i Nejlepší fotka je stejně ta Tvá na přídi lodi -i Jen roztáhnout ruce alá Titanic ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Cituji: nevidím rozdíl mezi hotelem a jachtou, tak to staci abych videl ze vlastni deti nemas a nevis co dovedou. hotel ok ale jachta tak od 10let s detma driv ne.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Hawlinka »

Kdybych děti už měla a plavbu ještě neabsolvovala a někdo mi řekl, ať jedu, asi bych se otřepala hrůzou. Ale byla jsem tam a můžu říct, že při řádném zabezpečení a dozoru dospělého se riziko úrazu snižuje na minimum. Samozřejmě, že bych dítě nenechala běhat po přídi a bocích lodě, jak se mu zachce! A bez sítě taky ani ránu!
A krtku, máš naprostou pravdu - každé dítě je jiné. Znám 3leté, které jsou jakž takž samostatné a naprosto hodné, ale i ty daleko starší, které sebou neustále šijou a neposlechnou, ani kdybyste se na hlavu stavěli.. Takže hodně záleží na temperamentu a stupni psychického vývoje dítěte. S hyperaktivním ADHD bych si teda plavbu opravdu řádně rozmyslela, ale pokud se neprojevuje nijak zvlášť hyperaktivně a respektuje autority, proč ne. Jo, jistě, dítě z rodiny aplikující až přílišnou ochranářskou výchovu asi nebude z jachty příliš nadšené, ale pokud jsou rodiče akční a dítě v takovém prostředí vyrůstá odmalička, je to o něčem jiném.. Myslete si o mně, že jsem třeba ta nejhorší potenciální matka, ale já s klidným svědomím budu dál tvrdit, že dítě na jachtu bych vzala.
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Hawlinka »

Milosh: Vlastní děti opravdu nemám, ale s dětma pracuju a i v rámci praxe jsem viděla stovky dětí - postižených, zdravých, hyperaktivních, klidných, různě starých, takže opravdu vím, co dovedou. Možná jsem ten rozdíl jachta/hotel napsala moc striktně, to uznávám, ale ona se ta dovolená nekoná pořád na té jachtě (stejně jako se nekoná jen v hotelu), ta jachta spíš slouží jako přepravní prostředek a místo ke spaní, měla jsem na mysli to okolo - koupání, pláž, atd... U hotelového bazénku/pláže přece taky z dítěte oči nespustíš, ne? Na jachtě to máš tak - hoďku plavba, pak koupání třeba celý den někde v zátoce, oběd a večer doprava do nejbližšího přístavu... Celý režim se uzpůsobí podle tvých potřeb (resp. potřeb tvého dítěte). Chápeme se?

Conpet: Neboj, aji Titanic byl (ve spolupráci s mým milým), ale je to už takové kýčovité :D
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Chapeme jasny, ale porad to je tak ze to dite muzes mit jen jedno, my uz mame 2 a to je docela problem uhlidat, jsou trosku zivejsi (prej po me :lol: ).
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Hawlinka »

Jasnačka, to je potom hodně individuální záležitost. Sice jsem viděla početnější rodinkoposádky, ale temperament ani věk tvého potomstva neznám, takže nemůžu tady poučovat, že i tak by se to dalo.. Já taky striktně netvrdím, že stopro se svým dítětem (zadaří-li se někdy) na loď vyrazím. Jestli bude hodné a klidné po tatínkovi, tak jo, ale pokud se přimíchají nějak extra divoké dispozice, tak jedině s předem najatým komandem psychiatrů a speciálně vycvičených hlídačů :lol:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od simone »

Simone a simone junior idu sem.

http://www.primorskobg.com/bg/familna_kushta_mariq.html

samozrejme autičkom.... na cele 2 týýýýždne
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od conpet »

Hawlinka píše:
Conpet: Neboj, aji Titanic byl (ve spolupráci s mým milým), ale je to už takové kýčovité :D

Byl jo ?? :D No tak to nám ho teda musíš ukázat -i Neboj , budem jen tiše závidět ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Ivo R. »

milosh píše:Chapeme jasny, ale porad to je tak ze to dite muzes mit jen jedno, my uz mame 2 a to je docela problem uhlidat, jsou trosku zivejsi (prej po me :lol: ).
To já bych na jachtu klidně třeba příští rok jel s oběma klukama, jsou sice živější, ale uhlídám je :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od J.Bad »

odpadlik píše:
conpet píše:Krásný , ale taky nevím jak bych uhlídal ty svý dva nezmary na palubě :lol:
Místo ranní sprchy skok do moře, to by mě lákalo -i

jen aby ti tu jachtu nezapalily :lol:
ne ne on to má vymyšlený - jeden zapaluje a druhý hasí .. tak nevím co řeší...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od PeterF »

Ahoj Hawlinka a mozem sa spytat kolko taka dovolenka aspon priblizne stoji je to taky moj maly sen len sa bojim ze to je cez limit.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od J.Bad »

simone píše:Simone a simone junior idu sem.

http://www.primorskobg.com/bg/familna_kushta_mariq.html

samozrejme autičkom.... na cele 2 týýýýždne

není to tohle ?? http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... ivite.html
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Hawlinka »

Conpet: V našem případě to ovšem nebylo tak působivé jako tehdá v tom filmu :lol:

PeterF: jo, zeptat se můžeš ;) . Pronájem jachty nás stál 4200 € (2100€/týden), k tomu je povinné pojištění jachty, které dělalo zhruba 20 tis. Kč (nevím jistě, fakturu jsem neviděla, na stránkách nepíšou, radši zjisti jinde). Kapitán, kterého musíš mít s sebou (pokud nemáš kapitánskou licenci) si účtuje 120€/den + jídlo - živíš ho ze svých zásob (tomu našemu stačil jen Staropramen a jak byl šťastný! :lol: ), při převzetí platíš jednorázově 100€ za úklid po předchozí posádce. Parkovné s hlídáním vozítka stojí na týden 200Kn.... Každé 2-3 dny je nutno kotvit v přístavu a dočerpat palivo a vodu (ceny cca 150-500Kn, jak kde). Pokud projíždíš národním parkem, taky nějakou tu stovku na naše kačky dáš. Loď musíš odevzdat s plnou nádrží.. Připočteš prachy za cestu, jídlo, útratu.. Suma sumárum jsi na nějakých +- 200 tis. CZK na dva týdny. Když se to vydělí např. 8 lidmi, není to nejhorší.

http://www.sm-mediteran.com -- těch jachet máš víc typů a každý měsíc to stojí jinak. A všímám, že mají i last minute
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od PETO »

:D No pre mňa je to dosť veľká pálka :( ,ale ten zážitok za to určite stál -i .
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od simone »

to J.BAD a tiež studie preukazali škodlivost mobilov, mikrovniek TV a pod..... studie urobí výsledok v zavislosti kto je sponzorom
Inak nieje to tá pláž. Ja idem do Primorska
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Odpovědět

Zpět na „POKEC“