Doba dodání

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Doba dodání

Příspěvek od milosh »

nebylo by levnejsi a rychlejsi si pro nej sjet do zahranici?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

kolargol
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 02, 2009 17:09
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Doba dodání

Příspěvek od kolargol »

milosh píše:nebylo by levnejsi a rychlejsi si pro nej sjet do zahranici?
No, to je otázka. Prostě auto v mý specifikaci nebylo (i když rozhodně nebyla nijak "vymazlená") a já na to zas tak nechvátal - a představa, jak jedu něco řešit do Německa nebo Rakouska a všechny ty související obstrukce mě bezpečně odradila. Tak uvidím, jestli ho zejtra vzhledem k předpovědi počasí dovezu domů vcelku (mám to asi 50 km) ;-)
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS Moroccan Blue
Obrázek
Tano
Příspěvky: 31
Registrován: sob črc 11, 2009 17:56

Re: Doba dodání

Příspěvek od Tano »

A teď si vem, že si ho zítra přivezeš domů a pokud nemáš garáž, tak přes víkend má podle předpovědi napadnout až půl metru sněhu. To před sousedy ani nezafrajeříš ;) :)
Ale hlavně ať zítra šťastně dojedeš domu a autíčko ať ti dobře slouží.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Doba dodání

Příspěvek od chrudoš »

Tak uz ho mam u dealera taky, objednavka na konci rijna, dodani pulka ledna (o mesic drive, nez dealer sliboval, ale je pravda, ze ho sehnal od jineho dealera z nemecka), ted uz jen nejdelsi cekani na svete na kola a gumy a jedem pro nej :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Doba dodání

Příspěvek od xsoftx »

chrudoš píše:....ze ho sehnal od jineho dealera z nemecka
Takže také gratulace -i Jakou jsi si objednal verzi? Ptám se proto, že cruzík je v Německu o něco dražší a pravděpodobně budou rozdíly ve výbavě ve prospěch toho německého. Např. elektrické sklopení zrcátek, nebo čidla alarmu pro ostrahu prostoru pro cestující, to vše v české LT není ač je v manuálu. Existuje také verze LTZ, ale ta pravděpodobně není určená pro evropské trhy.

Hodně bezpečných kilomentrů s novým cruzíkem... :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Tano
Příspěvky: 31
Registrován: sob črc 11, 2009 17:56

Re: Doba dodání

Příspěvek od Tano »

Pro Xsoftx. Já jsem úpně nové auto ještě nikdy nekupoval. Rád bych se zeptal, jestli je v kupní smlouvě přesně vypsané co obsahuje výbava, nebo jestli je tam jen název verze např. LT a ta výbava je jen někde na prospektech. Reaguji na to, že by výbava mohlá být jinačí, když se auto objedná přes Německo.
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Doba dodání

Příspěvek od xsoftx »

Ve smlouvě to není, ta obsahuje jen spec.kód daného modelu a toto číslo specifikuje verzi+motorizaci a k tomu výbavu. Myslím, že ten kód taky určuje zda jde o metalízu nebo klasickou barvu. více by asi mohli zdělit jiní z tohoto fóra...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Doba dodání

Příspěvek od chrudoš »

xsoftx píše:
chrudoš píše:....ze ho sehnal od jineho dealera z nemecka
Takže také gratulace -i Jakou jsi si objednal verzi? Ptám se proto, že cruzík je v Německu o něco dražší a pravděpodobně budou rozdíly ve výbavě ve prospěch toho německého. Např. elektrické sklopení zrcátek, nebo čidla alarmu pro ostrahu prostoru pro cestující, to vše v české LT není ač je v manuálu. Existuje také verze LTZ, ale ta pravděpodobně není určená pro evropské trhy.

Hodně bezpečných kilomentrů s novým cruzíkem... :)
Ha, tak to jsi me dostal :) Predpokladam, ze bude uplne stejny, el. sklopeni zrcatek ma i nase verze LT, aspon myslim, no abych pravdu rekl, vubec jsem to nezkoumal a zenska v renocaru nic o jine vybave nerikala. Taky presne nevim, jak to s autem bylo, toto je historka Renocaru, jestli je pravdiva nebo ne, je mi uz docela jedno:) Ja jsem rad, ze mi zmenili puvodne cervenou na vinovou, tu jsem chtel uz pri objednan, ale jeste nebyla, takze max. spokojenost. No jinak jeste cekam na kola a technicak, takze auto jdeme prevzit nejdrive ke konci pristiho tydne, tak uvidm, co v nem bude nebo ne :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Doba dodání

Příspěvek od xsoftx »

chrudoš píše:....el. sklopeni zrcatek ma i nase verze LT, aspon myslim....
Naše verze má elektrické ovládání zrcátek-nastavování a navíc vyhřívání, nikoliv sklopení. K tomu má dojít, když je ovladač zrcátek v poloze "0" a zatáhne se dolů.....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Doba dodání

Příspěvek od Riko »

Ja som bol objednávať cruza 1.8LT biely plus navigačka, 30.12 2010 vraj pojde moja objednávka do výroby až 20 januára niekedy v strede januára mi volali že výroba sa posúva na 20 februára a povedali mi že od tedy nožem rátať neaké 4 mesiace.Takže teoreticky by som mal ešte čakať,ale 1 apríľa mi volali že auto už je vyrobené a treba už len počkať na dovezenie!
Už je tomu 49dní a ešte stále neprišlo.Dúfam že to nebol prvoapríľový žart.
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Doba dodání

Příspěvek od Iacobus »

Riko
Musíš byť veeeeeeeeeľmi trpezlivá osoba a silný charakter. -i -i -i -i To by som nedokázal takto kupovať auto. A asi máš veľmi vyhranený vkus a nie si ochotný ustúpiť zo svojich požiadaviek, aj to sa niekedy cení :D .
Ja som mal určitý obnos na neurčité auto, rozhliadol som sa.......a našiel som Cruza, ktorý bol "k mání" a na druhý deň bol doma. Bol nádherný,lacný a hlavne hneď - no nekúp to ! :lol:
Ešte nevyrobili také auto, na ktoré by som čakal 1/2 roka. Áut je "jako sraček", to nie je ako za totáča.
Tak držím palec, aby si sa dočkal. Určite nebudeš sklamaný, Cruze je krásne auto na ktoré sa oplatí čakať (niektorým) :PP:
59charlie
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 08, 2010 19:23

Re: Doba dodání

Příspěvek od 59charlie »

Chlapi,nebylo by pro mne trochu optimismu?
Od 17.února mám objednaného Cruze.Tak čekám.
Čekárnu už mám betonovou,v ní vystátej dost hlubokej důlek.
4.května mi volali,že auto je vyrobeno,Nevím,jak rychle naučili mého Cruze plavat,
ale dá se odhadnout,kdy dorazí?
Potají jsem doufal,že by se dal stihnout i sraz...
Snad příště.
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Doba dodání

Příspěvek od Riko »

Mne povedali že plavba može trvať mesiac aj 3!!!Ťiež čakám 1.4 mi volali že je vyrobený a ešte stále je vraj niekde na lodi!Už neviem čo mám robiť.
59charlie
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 08, 2010 19:23

Re: Doba dodání

Příspěvek od 59charlie »

Kurňa 3 měsíce,to by byla síla.
Počítal jsem velmi zhruba:Korea (jižní) - Evropa 12000 Km.
Rychlost lodi 30Km/hod.Kdyby...
Tak to vyjde cca 17-20 dní.
To máme starosti my zatím neCruzáci co?
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od odrifuk »

To samé som mal aj ja .Objednávka 29.11.2010 -i .auto vyrobené asi 20.01 2011.Dodané 30 03 2011.
4.mesiace -P -P .Ale čakanie stálo za to :D :D
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“