Prazaci pozor!!!!

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Dorazim na srazik na CM???

Ano...
6
35%
Ne...
3
18%
Snad ano...
6
35%
Proc bych mel???
2
12%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Hanzy má takové speciání kufr, prý na Matize a Lanose.Tož já bych si ho půjčil.Ať taky můžu sbalit kufry. :D :D
Klucí ušatý, vždyť si nakupující na Černém mostě budou myslet,že to je nějaký reklamní tah- tolik Daewátek pohromadě.Tak co vy opozdilci,kdo se ještě zastaví? Už jen dva dny :D :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sakra bando mám takový nutkání přijet taky....resp. jedu v sobotu do Prahy na vzpomínku kapely Queen...je to v klubu Albion a pořádá to ofic. fanclub...kdybych měl kde přespat a mohl bych tam přijít k ránu (akce končí ve 3 hodiny ráno možná déle), tak vezmu auto a ráno bych se stavil na Čerňáku...škoda :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak prijed ke me ja te ubytuju.a nevymlouvej se.jinak zitra pred 10 jsme tam -serpico a ja.zkusim jeste poskadlit petrma jestli se taky nezastavi.rikal ze by prijel ale nevim jestli spis nemlzil.
tak kuci zitra rano presne za 12 hodin........11,59..........11,58...... :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak jsme zpatky ze srazu...jsem strasne stastnej,ze jsem videl zase super lidicky po dlouhy dobe...fotek moc nebude,ja osobne mam dve...a to jen mobilem a pocasi bylo nic moc... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Obrázek
Obrázek

Fotky jsem musel zmensit aby to nebylo moc velky...tesim se taky na video od MiSedla... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Ahoooj,už jsme doma.Bylo fajn Vás poznat a až na tu zimu to bylo super.Video a fotky sem hodím až večer,baterie už nestíhají a tak až to nabiju.
Ha dokonce už víme jak v reálu vypadá Maťuldův kufřík a asi to bude nakonec jiná volba.Účastníci srazu potvrdí :D my musíme sehnat velký kufr i ve druhém autě,které budeme kupovat :D :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

V tom případě je Nubira pro vás jako stvořená ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

MiSedl:Jasne...budeme se tesit... :lol:
Ivos:Kolik ma prosim te Nubi kombi objem kufru???
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

MiSedl píše:Ahoooj,už jsme doma.Bylo fajn Vás poznat a až na tu zimu to bylo super.Video a fotky sem hodím až večer,baterie už nestíhají a tak až to nabiju.
Ha dokonce už víme jak v reálu vypadá Maťuldův kufřík a asi to bude nakonec jiná volba.Účastníci srazu potvrdí :D my musíme sehnat velký kufr i ve druhém autě,které budeme kupovat :D :D
To MiSedl: Maťuldův kufr je normálně větší než jste viděli...Jdou dokonce sklopit sedačky a tam je pak místa habaděj!!
Jinak dobrej sraz - jen kdybych vstal dřív!!Takhle jsem si to moc neužil,ale i tak to stálo za dobrej pokec.... :)
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Tak tady to je klucí a děvčata :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=YmjGstyNH88

P.S. J.Bad -no to je dobrý nápad,ale my nemůžeme sklápět zadní sedačky i s dětma :D :D :D :D :D :D :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Výborne už to stahuju :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

A pár fotek :D :D :D :D
Jsou ve fotoalbu Srazy :D
Naposledy upravil(a) MiSedl dne pon lis 19, 2007 19:05, celkem upraveno 2 x.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Nadhera...ja se tak strasne tesim na nejaky dalsi sraz...lituju strasne toho,ze jsem uz tolik srazu vynechal...ale nedalo se bohuzel jinak... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kluci přiznejte se, čí je to krásný Lacetti...jinak poznal jsem Richarda, Palikxe, Tomáše, Slávka a Goose s doprovodem, ale jinak nikoho :( Jirku jsem tam nezaregistroval :(...ale teda Slávku, ty máš teda krabici :lol: :lol: :lol: Že se vrátíš zase k Daewoo, viď že jo :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tak sem taky dorazil domu ve zdravi a v poradku cestou z5 kolona asi 2 km bouracka kamion nedal prednost starymu renaultu 19 no nevypadalo to vubec hezky zrouna je vyprostovali hasici bylo tam podle sedacky i dite zase sem v tu chvili prehodnotil bezpecnost. Jinak sraz cool sice nekteri lovili rampouchy protoze si nechali bundu doma ale jinak pohoda ani me tak nenastvalo pocasi, asi sem zvyklej z baldovce :lol: :lol: fotky pekny a pro Goose prej nejspinavejsi auto je moje :lol: :lol: fakt vtip jako podle tych fotek tak sem to dnes vyhral ja ani MiSedl to nemel horsi a to mel o par km navic

To Ivoš
no ted jezdim s krabyci bo V70 mam po celi dilne :lol: ono volvo rozebrany do sroubku neni prdel pak slozit ale mam na to celou zimu nascesti prevodouka uz dorazila made in china :lol: :lol: ale neva zbytek je volvo takze se to tam strati :lol: :lol: :lol: ale zase krabice jede za levno :twisted: :twisted: do prahy a zpatky me to stalo 250 korun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „Srazy“