Nubira cuká dál....

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zkus zmenit benzinku.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikewone »

Hele skus ty kabely změřit měly by mít něco kolem 20 kohm cokoli nad
50 kohm je v čudu a to s tou pumpou od miloše taky není špatný nápad.
A propo jaké svíčky s tam dal já tam měl obyč schampion a to byl skippy (klokan) jako hrom Ted jsem tam dal starší tříbodové brisky (ač brisk mi nic neříká) a pohoda. Mimochodem umyl jsem motor ač odpojená baterka maras
-dvouválcová nubira haha cus. mirek :lol: :lol:
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Odporucam ked to blbne, teda za studena zmerat lambdu a pripadne aj emisie a z toho inteligentny servisak musi zistit aspon okruh kde je problem. Bez toho je to len vestenie a navyse bez karat alebo sklenenej gule. :)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Pepino_ píše:Ahoj borci,nevíte někdo jak rozpohybovat krokový motorek?Je sice vyčištěnýa ve vysunuté poloze a když mu dám 12V tak v něm jenom jemně cukne ale žádný pohyb kuželky nenastane.Po přpolovaní to stejné.Díky.
a nema nahodou ten motorek 3 poly?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

a co takhle vstřikovače na benzín? Když jezdíš na plyn...zkusit vyčistit, téma na to už tu bylo....hledej... a krokovej motorek jistíš tak, když ho normoš připojíš ale necháš venku a sepneš zapalování.... musí povyjet a vrátit se do původní polohy... a zkus to víckrát (mě to blblo, občas vyjel občas ne), každopádně ho chce rozhýbat, je tam převod, tak to jde docela těžko s tím hýbat... 8)
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

PEPINO-vyměnil jsem lambda sondu a je po cukání po svícení checku a jede jako čert kromě toho výměna kabelů a svíček :shock:
ŘEZNÍK
Franta
Příspěvky: 255
Registrován: pát dub 02, 2004 10:41
Bydliště: Praha Západ Štěchovice-NUBIRA I + LACETTI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Podívej se na olej, pokud máš velkou spotřebu, tak můžeš mít problém slambda sondou i novou zaneseš tak za 15 tis km a začne cukat znovu (je nutné udělat gufera u ventilů, nebo pístní kroužky). Pokud je olej vpořádku, tak projeť tak 400 km na benzín a je to OK (lambda sonda je otrávená z LPG). Já mám spotřebu oleje tak 1litr na 2500 km - tak se chystám na "GO MOTORU"
Franta
NUBIRA-I 1.6 16V WAGON 98 + LACETTI 2.0 D 08 - LPG Katalogy dílů STAHUJTE ZDE [url=http://www.nubira.wz.cz]Návody + Foto[/url]
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

se z toho pos... konec rychlé jízdy nubi už zase cuká při 2000-2500ota
a hlavně když je zaplá klima nebo rádio a světla prostě když je zatíženej motor a malý otáčky-bere snad 15l na 100 :( :( kouří se z ní jak z nafty
protože nepálí některej válec 2 a 3 může za to cívka :?
ŘEZNÍK
Franta
Příspěvky: 255
Registrován: pát dub 02, 2004 10:41
Bydliště: Praha Západ Štěchovice-NUBIRA I + LACETTI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Podívej se co dělá olej, zda není velká spotřeba. Pokud jedeš na benzín, tak každý válec má vstřik a na vstřiku je konektor. Pokud budeš konektor odpojovat a postupovat po jednom válci, tak poznáš který válec nepálí.
Při odpojení se otáčky motoru nezmění.
Franta
NUBIRA-I 1.6 16V WAGON 98 + LACETTI 2.0 D 08 - LPG Katalogy dílů STAHUJTE ZDE [url=http://www.nubira.wz.cz]Návody + Foto[/url]
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

OT. v sobotu pojedeme kolem jedem na Orlík teda chtěl by jsem jet pokud to
pojede :roll: :roll: :(
ŘEZNÍK
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“