CHevrolet Epica

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Tak dnes som vo Fancare sedel v novej Epice. Prave ju skladali z auta. Bola to verzia LT s automatickou prevodovkou. Kedze este nebola na znackach tak som sa nemohol zviezt ale urcite ju vyskusam. Prve dojmy su velmi dobre. Odskusal som aj Captivu s 2.4 litrovym benzinom ale je to slabota. Ten motor je na to auto slaby. Ten trojliter bude urcite lepsi, lenze cena 1.4 miliona sa mi zda trochu prehnana.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

skuska

Příspěvek od mzprx »

Tiez som skusal tu Captivu a dosiel som k rovnakemu zaveru, pri nizkych otackach ten motor ako, tak taha a potom pri 4 tisic ma uz dost...Chcelo by to asi trochu precipovat. Aj tak sa asi bude predavat najviac ten 150k diesel. s 4x4.
Epicu (uz je na znackach) idem vyskusat dnes...uvidim.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Tak mi připadá, že k vám na slovensko dorazily ty auta nějak dřív, než k nám :?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Kolega, ktory bol vcera so mnou pozriet na tu Epicu hovoril ze je taka malo vyrazna a nic zvlastne ho na nej nezaujalo. Nie je skareda ale nie je tam ziadny rukopis. Hovori ze Evandu si nepomyli so ziadnym autom ale ze Epica je take bezne europske auto. Najviac mu to pripominalo novy Passat. Mozno to bolo tym ze bola v tmavej farbe a cela prachova ako ju priviezli na privese. Uvidime ake budu jazdne vlastnosti.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Este k tej Captive. Cele auto bolo popisane napismi 4X4. Cital som test v Auto Motor a Sport a tam pisali ze trvalo su pohanane predne kolesa teda rozdelenie vykonu 100:1 na predne kolesa a len v pripade zhorsenych adheznych podmienok sa prenasa vykon na zadnu napravu v pomere 50:50. Neda sa ale manualne zapnut pohon 4X4. Ten isty system je v Toyote RAV4 s tym rozdielom ze tam sa da permanentny pohon 4X4 zapnut aj rucne.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

EPICA

Příspěvek od mzprx »

Cudro, mas EVANDU so znackou BA 691..a bol si dnes vo FANCARE? Ak ano tak ta zlata na parkovisku vo Fancare vedla nej bola moja...
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Mam znacku BA 228.. Vo Fancare som bol rano okolo deviatej a stal som pred predajnou. Vedla mna nestala ziadna ina Evanda ale bol tam nejaky Bavorak. Evanda je auto ktore si nemozes nevsimnut.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Příspěvek od mzprx »

Aha, tak to bol iny...tak niekedy inokedy....Ja mam BA859
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Test: Chevrolet Epica 2,5 L6 - švihák korejský

Příspěvek od Cudro »

Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

http://www.auto.cz/testy/chevrolet-epic ... ea2d0555fd Musim rict ze ta Epica je nadherna a pripomina mi vylepsenou Evandu.Hlavne ten tempomat ve volantu je dizajnove lepsi,provedeni zavazadloveho prostoru,palubovka super a samozrejmne motor a hlavne ten naftak.Ale na jedne strane sem rad ze se tolik Evand neprodalo,aspon mam raritu.Za tu dobu co ji mam jsem jeste zadnou nepotkal a ani nevidel a neni tydne co by se mne nekdo nezeptal jak jsem s ni spokojeny.No proste moje mila EVANDA.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já taky nedavno Epicu okukoval někde vystavenou. No... zas v tom bude bordel. Jak jsem čet že ta vyší výbva má na palubce hliníkový prvky a digi klimu tak tohle mělo digiklimu ale palubka a interier jednobarevnnej černej že mi Aveo připadalo hezčí :cry: Zadek hezkej ale nějaak mi tam nesedla ta leštěnálišta, bylo to jak hypernoha-tuziinng. A předek mně dooost zklamal. Na fotkách to vypadá jak inspirace BáWem 5 ale zblízka to byl pro mně návrat ke koreji 90. let :x Uvidíme až budou i jiný barvy, já viděl stříbrnou.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

To je teda sranda v Kuvajtu se prodava Epica a pritom je to Evanda. http://www.chevroletarabia.com/content_ ... cntryCd=KW Tak to jsi videl tuto- http://www.fr.chevrolet.be/models/epica ... le_1_0.htm No tu co jsem ja u nas v servise videl,tak se mi zda ze se to tam vice blyskalo.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Mam pocit, že název Epica neni zas tak novej. Asi i v americe to byla původní Evanda. Doufam že v tom zas bude Daewoo-Chevrolet bordel. Teď potkávam Chevy Kalos, Daewooo Kalos, Chevy Aveo a všechno jsou to Kalosy HB. A ještě do toho můžou zamotat Daewoo T(r)osca a bude to dokonalý.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Taky sem Epicu okukoval, 2.0 ve vyssi vybave a vevnitr se mi to libilo. Pohodlny, pekny. A hlavne ten zvuk motoru, 6-valec je proste 6-valec.
Odpovědět

Zpět na „EPICA“