Admin uz ma 2 auta :) (nexia stale na prodej)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

milosh píše:za ty prachy to je pohodicka
S tim souhlasim 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

jj my sme ta nechceli v ziadnom pripade znechutit len poukazat na mozne veci :D Takze to neber zle ale ty to neberes :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

To určite neber v zlom Miloshi, tie pripomienky.. :oops:

Aj tak Ti ticho závidíme. ;) Je to fakt pěkné autíčko, tak si ho uži v poriadku. :arrow:
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

dik, nexie byla dobra, ale jak se clovek sveze v necem lepsim, a jeste navic automatu, uz neni cesty zpet :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Vždycky je cesty zpět. Pokaždé (i když je to asi tak jednou, dvakrát měsíčně), když usedám do staré dobré nexie a kousek se s tím projedu, tak si vždycky říkám, že to není zase až tak špatné auto ;)

Ohledně automatu se nevyjadřuju.
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

nexia bola fajn, ale vyvoj ide dopredu. Obcas by som sa tiez zviezol ale uz nemam na com :?
Peugeot 307 Break, 1,6, 110k
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:oops: vidim, ze si posluchal a jezisek ti priniesol pazouta uz v predstihu :oops: :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Pěknej Oplík:-)
Ohledně mého názoru na tohle auto....už jsem ho tu někde psal...Oplu moc nevěřím (co do spolehlivosti), navíc mě odrazují ceny náhr. dílů a co se týká automatu....když jsem jel autem s automatem - Opel Sintra - nudil jsem se. Ale jinak přeju pěkné poježděníčko, manželce hodně úspěchů v řízení a málo ťukanců a malé hodně zdraví a pohodlí v autíčku.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

djpsx píše:Pěknej Oplík:-)
Ohledně mého názoru na tohle auto....už jsem ho tu někde psal...Oplu moc nevěřím (co do spolehlivosti), navíc mě odrazují ceny náhr. dílů a co se týká automatu....když jsem jel autem s automatem - Opel Sintra - nudil jsem se. Ale jinak přeju pěkné poježděníčko, manželce hodně úspěchů v řízení a málo ťukanců a malé hodně zdraví a pohodlí v autíčku.
dik, ja se nenudim, mam aspon cas si hrat s kilmatizaci, elektr. oknama nebo radiem, na to v nexii cas nebyla taky tam z toho 2/3 nebyly :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

milosh píše:
djpsx píše:Pěknej Oplík:-)
Ohledně mého názoru na tohle auto....už jsem ho tu někde psal...Oplu moc nevěřím (co do spolehlivosti), navíc mě odrazují ceny náhr. dílů a co se týká automatu....když jsem jel autem s automatem - Opel Sintra - nudil jsem se. Ale jinak přeju pěkné poježděníčko, manželce hodně úspěchů v řízení a málo ťukanců a malé hodně zdraví a pohodlí v autíčku.
dik, ja se nenudim, mam aspon cas si hrat s kilmatizaci, elektr. oknama nebo radiem, na to v nexii cas nebyla taky tam z toho 2/3 nebyly :lol:
:lol: :lol: tak to pak jo :lol: :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“