Registrace

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Vojta

Registrace

Příspěvek od Vojta »

Už několik zájemců o registraci se na mě obrátila s tím, že mají problém se zaregistrovat. Šlo by s tím něco udělat? Vím, že Milosh má teď jiné starosti.
Možná je problém u uživatelů, možná je jinde. Já měl taky problém se zaregistrovat. Když už by se něco dělalo - nešlo by to zařídit nebo nastavit tak, aby registrace byla podmíněna i místem bydliště? Pořád se registrují noví a odkud kdo je, se neví.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

po registraci prijde mail na ktery se musi kliknout, tim se ucet aktivuje, nemam na to abych to delal rucne :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Registrace

Příspěvek od V.Brousek »

Vojta píše:Už několik zájemců o registraci se na mě obrátila s tím, že mají problém se zaregistrovat. Šlo by s tím něco udělat? Vím, že Milosh má teď jiné starosti.
Možná je problém u uživatelů, možná je jinde. Já měl taky problém se zaregistrovat. Když už by se něco dělalo - nešlo by to zařídit nebo nastavit tak, aby registrace byla podmíněna i místem bydliště? Pořád se registrují noví a odkud kdo je, se neví.
Vojto, proč pořád toužíš po tom kdo kde bydlí.Vždy je to přece jedno. Můj názor je ten, že je to každého věc, jestli uvede své bydliště. Když tak navrhuji na toto téma udělat referendum :lol:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:po registraci prijde mail na ktery se musi kliknout, tim se ucet aktivuje, nemam na to abych to delal rucne :roll:
přesně tak , nedej se Miloši vtáhnout do nějaké podivné hry(cenzurovat bydliště) :lol: , to jdi raději na procházku s Verunkou.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Prochazka jeste musi chvili pocta, tak ve stredu nejdriv :)

Vojta je posedly vedet o vsech clenech kde bydli, me to je jedno u lidi co sem napisou 1x za rok, ti co casteji tak uz to tam maj vyplneny ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Re: Registrace

Příspěvek od Vojta »

V.Brousek píše: Vojto, proč pořád toužíš po tom kdo kde bydlí.Vždy je to přece jedno. Můj názor je ten, že je to každého věc, jestli uvede své bydliště. Když tak navrhuji na toto téma udělat referendum :lol:
Hmm, referendum. U nás je zvykem spíš na každou kravinu vytvořit komisi
Václave, mám rád jasno, s kým se bavím. Když už je každý pod přezdívkou (až na výjímky), tak ať alespoň vím, odkud zhruba je. Po nikom nechci adresu (vyjma členů Matíz clubu - to jen kvůli poště). Ty jsi to vyřešil znakem svého města - kdo chce, zjistí si. Co mi je platné, když někdo napíše, že .... u nás v servisu mají to a to za tolik a za tolik,...... když nevím kde. Proto i nadále nebudu reagovat na příspěvky od uživatelů, kteří nemají uvedeno město. I kdyby se příspěvek týkal přímo mě.
Howg, domluvil jsem.
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Re: Registrace

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Hmm, referendum. U nás je zvykem spíš na každou kravinu vytvořit komisi
Václave, mám rád jasno, s kým se bavím. Když už je každý pod přezdívkou (až na výjímky), tak ať alespoň vím, odkud zhruba je. Po nikom nechci adresu (vyjma členů Matíz clubu - to jen kvůli poště). Ty jsi to vyřešil znakem svého města - kdo chce, zjistí si. Co mi je platné, když někdo napíše, že .... u nás v servisu mají to a to za tolik a za tolik,...... když nevím kde. Proto i nadále nebudu reagovat na příspěvky od uživatelů, kteří nemají uvedeno město. I kdyby se příspěvek týkal přímo mě.
Howg, domluvil jsem.[/quote]

V tomto se přikláním k Vojtovi,nejedná se přeci o žádnou cenzuru.Navíc Vojtovi dlužím část důchodu za poslanou registraci do MatízKlubu,tak alespoň ví že je dlužník z Ráje českého,hezkého... Apropó pánové, jsou zde i tři ženy a když budete mít bydliště Madagaskar,tak o Vás okamžitě sice ztratí zájem :lol: ale málokterá si u Vás objedná přebývající náhr.díl,tedy automobilový.
Ale teď trochu vážněji.. Bydliště přeci není nic tajného a cokoliv nabízíte vč.rad je s přívlastkem "U nás..." jaksi,taksi k ničemu.Pak hledáte odkud vlastně V.Brousek (t.j. příklad,aby si dotyčný Matízkář nemyslel,že mám zájem o jeho ženu !!
:lol: pochází. Forum Daewoo je díky skvadře na velmi dobré úrovni a info o bydlišti a bydlisku jej rozhodně nezkazí.Posílám všem něco tepla a zalézám do ledničky....
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Vojtu musím ale pochválit, že on a muselo mu to trochu času zabrat si zjistil odkud že to V.Brousek je. Pro neznalé V.Brousek je z České Lípy a je to znak města.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

V.Brousek píše:Vojtu musím ale pochválit, že on a muselo mu to trochu času zabrat si zjistil odkud že to V.Brousek je. Pro neznalé V.Brousek je z České Lípy a je to znak města.
Hezký večer p.Brousku. Tak Českou Lípu tedy vůbec,ani trochu,ani náhodou ... znám :lol: Lada,Špičák... jinak tam dle mého názoru máte docela přijatelnou Policii,tedy na Ladech.Není to tak dávno kdy jsem se dostal do zajímavé situace,kdy jsem se ráno v ČL probudil opivněn a nejist zda mohu usednout za volant.Tak mě nenapadlo nic jiného,než že jsem zašel na služebnu a požádal přítomné,zda bych si nemohl za mírný poplatek ověřit obsah "krve v alkoholu".To co následovalo poté,se nedá popsat.Myslím že mimo velitele si mě přišel prohlédnout každý přítomný,slova "tak to jsme tu ještě neměli" mě docela pobavila.Ale... výsledek 0,2 promile mě utvrdil v jednom...lepší se sebe udělat baviče,než rok jezdit s ČD.Takže doufám,že jsem neudělal chybu,když jsem uvedl bydliště a nebudu neprávem označován za alkoholika... :lol: Hezký večer, nejen do ČL
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Mitch z ráje Českýho píše:
V.Brousek píše:Vojtu musím ale pochválit, že on a muselo mu to trochu času zabrat si zjistil odkud že to V.Brousek je. Pro neznalé V.Brousek je z České Lípy a je to znak města.
Hezký večer p.Brousku. Tak Českou Lípu tedy vůbec,ani trochu,ani náhodou ... znám :lol: Lada,Špičák... jinak tam dle mého názoru máte docela přijatelnou Policii,tedy na Ladech.Není to tak dávno kdy jsem se dostal do zajímavé situace,kdy jsem se ráno v ČL probudil opivněn a nejist zda mohu usednout za volant.Tak mě nenapadlo nic jiného,než že jsem zašel na služebnu a požádal přítomné,zda bych si nemohl za mírný poplatek ověřit obsah "krve v alkoholu".To co následovalo poté,se nedá popsat.Myslím že mimo velitele si mě přišel prohlédnout každý přítomný,slova "tak to jsme tu ještě neměli" mě docela pobavila.Ale... výsledek 0,2 promile mě utvrdil v jednom...lepší se sebe udělat baviče,než rok jezdit s ČD.Takže doufám,že jsem neudělal chybu,když jsem uvedl bydliště a nebudu neprávem označován za alkoholika... :lol: Hezký večer, nejen do ČL
Kdepak že je policie na Ladech ????? :roll:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Kdepak že je policie na Ladech ????? :roll:[/quote]

Směrem od Špičáku jsem šel okolo Alberta,na světelné rovno...a po pravé straně byla služebna... ale to "není to tak dávno" jsou cca 3 roky.To víte pane Brousku,já už pojem čas beru jinak :D
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Mitch z ráje Českýho píše:Kdepak že je policie na Ladech ????? :roll:
Směrem od Špičáku jsem šel okolo Alberta,na světelné rovno...a po pravé straně byla služebna... ale to "není to tak dávno" jsou cca 3 roky.To víte pane Brousku,já už pojem čas beru jinak :D[/quote]

V.Brousek napsal:
Tak to nebyla Lada, ale sídl. Sever.Služebna pro dopravní nehody dodnes
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Vzhledem k tomu, že mi začala přezdívka djpsx připadat poněkud teenagerská, zaregistroval jsem se pod novou (pravým jménem) Ivoš.

ale pořád jsem to já :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Ivoš píše:Vzhledem k tomu, že mi začala přezdívka djpsx připadat poněkud teenagerská, zaregistroval jsem se pod novou (pravým jménem) Ivoš.

ale pořád jsem to já :lol:
... hele , nějakej nováček :lol: :lol: :lol: , aspoň , že má nubiru ..... :lol: :lol:

čau ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Ivoš píše:Vzhledem k tomu, že mi začala přezdívka djpsx připadat poněkud teenagerská, zaregistroval jsem se pod novou (pravým jménem) Ivoš.

ale pořád jsem to já :lol:
Že bych i já následoval ???

MILOSHI, dá se změnit login name, aniž bych se musel znovu registrovat?
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“