Univerzalne riesenie pre vsetky autoradia

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
jarkn
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2006 13:19
Kontaktovat uživatele:

Univerzalne riesenie pre vsetky autoradia

Příspěvek od jarkn »

Ako pripojit USB kluc, CD changer, CD/MP3/WMA/DVD prehravac k vasmu radiu. :D KOS-A200
Obrázek
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kvalita zvuku přes FM modulátor bude jistě úchvatná :( . Surfování po USB Mass Storage naslepo taky.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

No za ty prachy , no nekupto :lol:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ondras píše:Kvalita zvuku přes FM modulátor bude jistě úchvatná :( . Surfování po USB Mass Storage naslepo taky.
Kvalita asi nebude zadnej zazrak, ale nakonec stejne vetsinou v aute posloucham FM radio a staci mi to. A rekl bych, ze po USB nesurfujes po slepu, ze to posila jmena v RDSku, aspo podle tehle vety mi to tak prijde: "Displays text information from USB and 5L interface on Factory Radio ".
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

PavelZ píše:...A rekl bych, ze po USB nesurfujes po slepu, ze to posila jmena v RDSku, aspo podle tehle vety mi to tak prijde: "Displays text information from USB and 5L interface on Factory Radio ".
Vida to jsem přehlédl, ovšem ono RDS je dost pomalé na nějakou rychlejší práci třeba s adresáři. No a ta cena... Asi někdo upadl na hlavičku :lol: ...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak za tu cenu ... ehm ehm ... no nemyslím si, že by to mělo valné využití.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ondras píše: Vida to jsem přehlédl, ovšem ono RDS je dost pomalé na nějakou rychlejší práci třeba s adresáři. No a ta cena... Asi někdo upadl na hlavičku :lol: ...
Ta cena mi fakt prijde dost mimo :).
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“