Jak na autohifi v nexii

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No už to tak dopadne, ale neodpustim si jednu otazku. A jaký má právný Nexiák vzducháč? Co? Miloshi, Ivane? :lol: :lol: :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

cubafire píše:No už to tak dopadne, ale neodpustim si jednu otazku. A jaký má právný Nexiák vzducháč? Co? Miloshi, Ivane? :lol: :lol: :lol:
Mno, hlavne ne papirovy :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

cubafire píše:dobré, ALE
Woofer není problém koupit (resp postavit - protože návodů mám dost i nějaký ten SW na výpočet objemu abasreflexu) ale jak zabezpečit to, aby šel zvuk z kufru do kabiny, když je tam ten de*ilní plech? Vyvrtat ďůry? :roll: :twisted:
Právě asi nebude jiné řešení než ten plech vyříznout a ten woofer přidělat jako by do sedačky, molitan ti ty basy zas tak tlumit nebude...
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Olda píše:
cubafire píše:dobré, ALE
Woofer není problém koupit (resp postavit - protože návodů mám dost i nějaký ten SW na výpočet objemu abasreflexu) ale jak zabezpečit to, aby šel zvuk z kufru do kabiny, když je tam ten de*ilní plech? Vyvrtat ďůry? :roll: :twisted:
Právě asi nebude jiné řešení než ten plech vyříznout a ten woofer přidělat jako by do sedačky, molitan ti ty basy zas tak tlumit nebude...

NEVÍM PROČ BY JSI MĚL ŘEZAT SEDAČKU KDYŽ MÁŠ SEDAN TAK TAM MÁŠ
TU SKLOPNOU OPĚRKU A TOU TI PŮJDOU BASY DOVNITŘ
A JESTLI BUDEŠ MÍT JENOM TROCHU SILNĚJŠÍ WOOFER TAK SE BASY NESOU CELÝM AUTEMA NEJVÍC PODLAHOU
A JESTLI SI MYSLÍŠ ŽE MOLITAN BASY NETLUMÍ TAK SI VEDLE-ČÍM JSOU OBALENY SLUCHÁTKA :roll: :lol:
ŘEZNÍK
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

řezání sedaček nepřipadá v úvahu. To nikdy. Chtěl jsem vyříznout ten plech nahoře a dát tam mřížku, ale asi máš pravdu, že by to bohatě stačilo narvat do té díry v opěrce. Ještě bych oddělal ten rukáv, ten mi stejně jen zavazí. O molitanu nevím, proč sebavíte, ale já jsem jen hloupí amatér, takže se mě to stejně netýká. Každý z vás asi na srazu pochopil, že poslouchám od dechovky, cimbálovky až po rock, takže mě nejde o nějaké hlasité bouchání do oken, ale o sytý zvuk v celém pásmu. Ale to už si naladím sám.
Jinak dík, perfekt nápad s tou opěrkou. tama to bude hrát. To by mělo stačit.
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“