Co vsechno ma byt pri zapnutych svetlech podsvetleno?

Moderátor: Blue Lanos

phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

tieto ziarovecky sa daju bezne kupit v obchode s elektickymi suciastkami a stoji to par korun. uz som ich vymenil X, jediny problem moze nastat ze tie co kupis mozu mat mierne inu intenzitu a tak sa oplati vymenit vsetky co su vedla seba.
napriklad tu:
http://www.gme.sk/index.php?action=deta ... pict=&jaz=
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

tak potvrzeno na vlastní oči samozřejmě že ten ovladač má normálně svítit i když tam není ta regulace ;)
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Prodejce všech možných žárovek a el. zařízení:

http://www.autolamp.cz/indexframe.php?id=katalog


Když jsem si minulý rok koupil Nubiru, chyběla mi kontrolka světel na palubovce. Tak jsem si zapojil neosazenou kontrolku DRL (denní svícení), jako kontakt do konektoru přístrojovky jsem použil kontakt do konektoru rádií (ISO- běžně dostupný). Nedávno mi odešla žárovička podsvětlení ovládače sklonu světlometů. Místo žárovky jsem tam dal zelenou diodu, použil jsem sice nějakou silnou, ale vypadá to dobře, tak uvažuji, že to vyměním všude..
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

petrm píše:tak potvrzeno na vlastní oči samozřejmě že ten ovladač má normálně svítit i když tam není ta regulace ;)
Bohuzel dneska mi v servisu netvrdili, ze to svitit nema, pro zmenu mi rekli, ze tam je pry dioda a vymenovat cely ovladaci prvek by bylo zbytecne drahe a dostal jsem vizitku na nejakeho soukromnika, ktery mi to snad opravi... to same cudliky na stredovem panelu, pry maji diodu = neudelaji mi to... :cry:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no nevim ale u zadneho daewa jsem jeste diodu u tohodle osvetleni nenasel.kdyby tam totiz byla tak nejspis neprestane svitit.jeji zivotnost je nekolikrat vyssi nez bezna zarovka.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

oni asi měli na mysli tu mini žárovičku co je tam letovaná a nazvali ji dioda což je samozřejmě nesmysl a samozřejmě se to vyměnit dá to sem ti psal už dřív jde jen o to jestli se s tím chtějí patlat u nás v servisu ty žárovičky taky nemáme ale kdybys takhle "otravoval" tak ti je seženeme a rozhodně tě nebudemem posílat někam jinam ;) škoda že nejsi od Prahy koukli bysme na to pořádně ;)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

petrm píše:škoda že nejsi od Prahy koukli bysme na to pořádně ;)
No, az bude moje mira zoufastvi/nastvanosti na maximu, tak se asi do Prahy vydam, kdyz se tak pekne nabizis. ;)

Ale musis uznat, ze vyhodit 30 tisic, protoze mi neco vzadu boucha a ono to boucha vesele dal, mi usmev do tvare nevhani. :cry: Dneska jsem to tam dal kvuli te vymene vlnovce vyfuku a bylo mi receno, ze to zpusobuje on (mel jsem chut se zeptat, proc jsem teda vyhodil tech 30 tisic predtim?).
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

tak to bych se do nich pustil aby se na tobě napakovali a nakonec to byla oprava řádově nižší
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Slam píše:
petrm píše:škoda že nejsi od Prahy koukli bysme na to pořádně ;)
No, az bude moje mira zoufastvi/nastvanosti na maximu, tak se asi do Prahy vydam, kdyz se tak pekne nabizis. ;)

Ale musis uznat, ze vyhodit 30 tisic, protoze mi neco vzadu boucha a ono to boucha vesele dal, mi usmev do tvare nevhani. :cry: Dneska jsem to tam dal kvuli te vymene vlnovce vyfuku a bylo mi receno, ze to zpusobuje on (mel jsem chut se zeptat, proc jsem teda vyhodil tech 30 tisic predtim?).


Klidně přijeď rádi tě uvidíme oškubeme o pár peněz a zase můžeš jet :lol: :lol: :lol: dělám si srandu vážně můžeš přijet nebo se jen stavit kdybys měl cestu kolem aspoň pokecáme . To ti věřím že seš tak trošku naštvanej je to dost peněz ale dejme tomu hlavně kdyby to bylo opravený ale takhle spíš nechápu že si to nakonec zaplatil :? máš prostě divný auto
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak uz mi vsechno sviti, jak ma. Nechal jsem si teda ty zarovky, co mi jeste nesvitily (knoflik na ovladani sklonu prednich svetlometu a tlacitka ICS a CRS), vymenit. No a ten soukromnik si za to rekl 715 Kc, coz mi prislo docela dost, ale hlavne, ze uz je to OK... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“