Klicek zapalovani + bouchani zadni napravy + popelnik

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no koukam ze to mas nejaky zvlastni.ulozeni stabilizatoru jsou asi jen gumy ale je mi divne ze to nenasli.tohle je videt vetsinou na prvni pohled.horni ulozeni tlumicu je zvlastni ze by klepalo no nevim.spis klepou tlumice ale jak kdy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak jsem po dnesku zase o 14 tisic lehci a...... BOUCHA TO UPLNE STEJNE JAKO NA ZACATKU!!! :( :x :cry: Vzadu uz mam pritom podle faktury vymeneny zrejme vsechno (nove vsechny srouby, matky a gumovy dily + tyce stabilizatoru + paky zadnich napravy + stity zadnich brzd + kontrola tlumicu). :roll: Snazim se to nest statecne, ale nejak to nejde s vedomim, ze jsem vyhodil uz skoro tretinu porizovaci ceny auta a efekt defacto temer zadny... :oops:

Jeste pujdu pristi tyden na vymenu vlnovce (je pry vyrezly), ale neverim, ze to bude konecne ta pricina toho bouchani... Muze mi nekdo poradit, co mam delat (mimo hodit si provaz) :?: :cry:

PS: Navic jsem zjistil, ze prestalo z niceho nic fungovat tlacitko zadnich mlhovek (nejde zamacknout) a zacala z niceho nic blbnout antena - asi se nevysouva cela (jsou vsechny dily anteny po vysunuti stejne dlouhe? - me totiz jeden dil - druhy odzdola - vyjede jen cca 2cm, ostatni dily maji tak 10cm) - a pri dorazech (pri vyjizdeni i zajizdeni) mi to vzdy 2x silne krupne! Kdyz jsem to predtim zkousel naposledy, antena vyjizdela i zajizdela zcela plynule a bez razu... :(

Jo a u panelu klimatizace nejdriv najednou prestalo skoro vsechno svitit (vyjma 2 tlacitek na kraji, pak mi byla vymenena 1 zarovka - zacaly svitit dalsi 2 tlacitka, potom po case sami od sebe zacaly svitit dalsi 2 tlacitka :?: :shock:, nacez byly vymeny dalsi 2 zarovicky a sviti i ten kruhovy ovladac vlevo, ALE zas nesviti ta 2 tlacitka, co zacala z niceho nic svitit... No je tohle normalni?!? :evil: )
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Ty jo pane já mám pocit že jsis bohužel pořídil zrovna kus ve kterém je ubytovaný PEŠEK nijak si to nedovedu vysvětlit - leda že ti servisáci co ti to dávají do kupy za nic nestojí :(
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

To s tymi ziarovkami v ovladani klimatizacie a vetrania poznam :). Znicoho nic to zhaslo a po mesiaci to zase zaalo svietit :shock: .
Ale ten vlnovec co je na espere mi nepripada zeby mohol zhrdzaviet. Jeho ulozenie je uz ako tabak ale zamotne droty vlnovca mi pripadaju ako z nerezu. Su len zaspinene ale bez hrdze.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Slam píše:Tak jsem po dnesku zase o 14 tisic lehci a...... BOUCHA TO UPLNE STEJNE JAKO NA ZACATKU!!! :( :x :cry: Vzadu uz mam pritom podle faktury vymeneny zrejme vsechno (nove vsechny srouby, matky a gumovy dily + tyce stabilizatoru + paky zadnich napravy + stity zadnich brzd + kontrola tlumicu). :roll: Snazim se to nest statecne, ale nejak to nejde s vedomim, ze jsem vyhodil uz skoro tretinu porizovaci ceny auta a efekt defacto temer zadny... :oops:

Jeste pujdu pristi tyden na vymenu vlnovce (je pry vyrezly), ale neverim, ze to bude konecne ta pricina toho bouchani... Muze mi nekdo poradit, co mam delat (mimo hodit si provaz) :?: :cry:

PS: Navic jsem zjistil, ze prestalo z niceho nic fungovat tlacitko zadnich mlhovek (nejde zamacknout) a zacala z niceho nic blbnout antena - asi se nevysouva cela (jsou vsechny dily anteny po vysunuti stejne dlouhe? - me totiz jeden dil - druhy odzdola - vyjede jen cca 2cm, ostatni dily maji tak 10cm) - a pri dorazech (pri vyjizdeni i zajizdeni) mi to vzdy 2x silne krupne! Kdyz jsem to predtim zkousel naposledy, antena vyjizdela i zajizdela zcela plynule a bez razu... :(

Jo a u panelu klimatizace nejdriv najednou prestalo skoro vsechno svitit (vyjma 2 tlacitek na kraji, pak mi byla vymenena 1 zarovka - zacaly svitit dalsi 2 tlacitka, potom po case sami od sebe zacaly svitit dalsi 2 tlacitka :?: :shock:, nacez byly vymeny dalsi 2 zarovicky a sviti i ten kruhovy ovladac vlevo, ALE zas nesviti ta 2 tlacitka, co zacala z niceho nic svitit... No je tohle normalni?!? :evil: )
Tohle není normální anténa občas když už je hodně špinavá a zanesená bordelem tak se takhle chová ale ten povozek to není normální abys platil takový příšerný prachy a přitom ti to neopravili :shock:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

petrm píše:ten povozek to není normální abys platil takový příšerný prachy a přitom ti to neopravili :shock:
A co s tim mam (resp. muzu) delat? :cry: Ono to zrejme pri jezdeni (doufam!) nijak nevadi (vyjma usi), auto se nechova nijak nestabilne, ten hluk se casem nezvetsuje ani nezmensuje... Blby je, ze sam do toho nevidim a ani se nechci stat domacim kutilem... :( Nejvic mi asi vadi, ze kdykoliv auto prebiram a rozeviram penezenku, tak je mi receno, ze uz tam nic neboucha a ja jeste ani nevyjedu ze vrat a uz to tam slysim...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak vedle hokeje jsem dneska mel duvod slavit konecne i kvuli autu! Uz je konecne (az na ty 2 zarovicky pod knofliky) ve stavu dle mych predstav. :PP:

Nakonec tim zdrojem bouchani byl vyfuk, ted akorat nevim, jestli za to mohl ten vlnovec za necelych 1100,- a nebo jak to tak vypada spis jen tesneni katalyzatoru za 50,- a pruzne ulozeni za 75,- coz je zjevny pakatel proti 30 tisicum, ktere jsem do toho celkem zainvestoval... :? No, snad mi ten defacto vymenenej celej spodek (az na tlumice) nejakou dobu vydrzi, hlavne ze uz dole nic ani nepipne. -i
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to gratuluju ale jestli to byl fakt výfuk tak bych po nich chtěl něco zpátky nejlíp peníze aspoň za práci dejme tomu , že bys přistoupil na cenu dílů i když taky není malá a může tě hřát jen to , že asi nikdo nemá zadní nápravu v tak dobrým stavu jako ty :?
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Slam píše:Tak vedle hokeje jsem dneska mel duvod slavit konecne i kvuli autu! Uz je konecne (az na ty 2 zarovicky pod knofliky) ve stavu dle mych predstav. :PP:

Nakonec tim zdrojem bouchani byl vyfuk, ted akorat nevim, jestli za to mohl ten vlnovec za necelych 1100,- a nebo jak to tak vypada spis jen tesneni katalyzatoru za 50,- a pruzne ulozeni za 75,- coz je zjevny pakatel proti 30 tisicum, ktere jsem do toho celkem zainvestoval... :? No, snad mi ten defacto vymenenej celej spodek (az na tlumice) nejakou dobu vydrzi, hlavne ze uz dole nic ani nepipne. -i
Koukam na stare prispevky a nestacim se divit :lol: kvuli vyfuku si vymenil temer cely spodek auta :shock: po tobe kdo koupi to auto bude rad :lol: Jinak myslim jak si rikal zes za vic nez rok najel jen 6000km mam pocit ze kdybys jezdil taxikem tak hodne usetris a jeste si muzes po ceste cvaknout neceho dobreho na zdravi :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Koukam na stare prispevky a nestacim se divit :lol: kvuli vyfuku si vymenil temer cely spodek auta :shock: po tobe kdo koupi to auto bude rad :lol: Jinak myslim jak si rikal zes za vic nez rok najel jen 6000km mam pocit ze kdybys jezdil taxikem tak hodne usetris a jeste si muzes po ceste cvaknout neceho dobreho na zdravi :lol: :lol: :lol:
Jenze ja si auto nekupoval, abych v nem honil kilometry a setril - beru ho jako narocny konicek. 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Slam:Jen si ji setri a hyckej,jednou z ni bude sberatelsky kousek,je totiz opravdu nadherna,ve skutecnosti jeste hezci nez na fotkach... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Slam píše:
Hanzy píše:Koukam na stare prispevky a nestacim se divit :lol: kvuli vyfuku si vymenil temer cely spodek auta :shock: po tobe kdo koupi to auto bude rad :lol: Jinak myslim jak si rikal zes za vic nez rok najel jen 6000km mam pocit ze kdybys jezdil taxikem tak hodne usetris a jeste si muzes po ceste cvaknout neceho dobreho na zdravi :lol: :lol: :lol:
Jenze ja si auto nekupoval, abych v nem honil kilometry a setril - beru ho jako narocny konicek. 8)
Tak to joo asi mas jeste jedno auto na jezdeni nebo MHD? :lol: Jinak jak rikal Goosik setri ho pro nase deti... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Tak to joo asi mas jeste jedno auto na jezdeni nebo MHD? :lol:
Hele, ja bych treba rad jezdil do prace autem, ale kdyz ono tam fakt neni kde zaparkovat a tech 10 minut jizdy + 15 minut hledani mista k zaparkovani je moc i pro masochistu, tak radsi jezdim 15 minut na kole (pry je to i zdravejsi)... :? Jo a HK neni Praha, kde dostat se z jednoho konce na druhy je na celodenni vylet (bez metra). ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tak to jo za to kolo to te chvalim,aspon setris nase ovzdusi jako my s LPG :lol: :lol: Uz se taky chystam davat na strechu drzaky na kola at vyrazim nekam do prirody :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

Hanzy píše:Tak to jo za to kolo to te chvalim,aspon setris nase ovzdusi jako my s LPG :lol: :lol: Uz se taky chystam davat na strechu drzaky na kola at vyrazim nekam do prirody :lol:
Nevím ,jak vám,ale mi nejde zamáčknout spínač zadních mlhovek-vše je pouze na mikrospínač. Zamáčkneš a pouze se ti rožne kontrolka na displeji.
Bouchání dělají tlumiče.Odzkoušeno.Potvrzeno.
Jinak přeji hezký den a optimizmuz!!!!!
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“