hladove oko

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

souhlas, ja netankuju vic jak 45lt protoze tam vic nedam :lol: . Preste a jednoduse nejezdim ani az do cerveneho. Jak se ho to dotkne tak tankuju :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

SKUBI píše: Nějak jsem si udělal komplex, že jak je pod půlkou, tak jsem nervózní. :oops:
:) to vyzerá na fóbiu z nedostatku paliva :) .... ja v poslednej dobe akosi neustálne skúšam, či mi svieti kontrolka :) ...a zasvieti vždy, takže funguje
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Já jsem viděl kontrolku svítit jen jednou, když jsem to auto vezl z bazaru s vyschlou nádrží.Od té doby jí dopřávám pravidelný přísun papání. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nubira 1,6 Wagon, 98
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Nevím jestli to sem patří, ale zkoušel jste někdo krmit autíčko Shell V-Power (ne Racing)? My ho lejem do Kombi a je to docela znát. Je to živější.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Richard píše:Tam je plovák a ještě někde na dně je potopenej odpor, ten když se vynoří z benzínu tak se ohřeje a změní odpor a na ten reaguje ta kontrolka .... capíto? :lol: Tak tam valstně jsou dva nezávislé systémy.... :lol:
Na kontrolku je tam jen ten odpor je to nezávislé na plováku proto můžeš jet 50 km a pak teprve se ti rozsvítí kontrolka i když plovák už dávno leží . Taky moc nedoporučuju jezdit na rezervu ale jednou na zkoušku by nemělo vydit a je to opravdu pro silné nátury když se rozsvítí je to na minimálně 50 kilometrů jízdy takže tam ještě nějakej ten litřík je když se nerozsvítí kontrolka po ujetí 50 km na prázdný plovák neriskoval bych dál a natankoval ;)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré po půlnoci :D Sraz za 37 venku nula ;)
Já teda beru vždycky plnou a to hladový oko jako nechávám rozsvítit ale kontroluji to ještě tachometrem.Jinak ještě k djpsx.Ten V-Pover už se to tady řešilo ale ve zkratce.Já na něj jezdím většinou a mám to čipnutý takže u mě je znát i racing.Jinak jsou prý auta stavěný hlavně na 91 ale 95 pochopitelně vemou radši.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Topol píše:Dobré po půlnoci :D Sraz za 37 venku nula ;)
Já teda beru vždycky plnou a to hladový oko jako nechávám rozsvítit ale kontroluji to ještě tachometrem.Jinak ještě k djpsx.Ten V-Pover už se to tady řešilo ale ve zkratce.Já na něj jezdím většinou a mám to čipnutý takže u mě je znát i racing.Jinak jsou prý auta stavěný hlavně na 91 ale 95 pochopitelně vemou radši.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Jojo, chip bych bral taky, teda spíš na kombíka (1,6), na sedana zatím ne. 2,0 l mi stačí a když za to trochu vezmu, tak mě to stejně vmáčkne do sedadla :-)Ten V-Power jsme zkusili jen tak, jestli to bude o.k. Jinak taky nám bylo při koupi řečeno, že je to stavěný na 91(95).
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
bimbo
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 22, 2006 20:11
Bydliště: Most

Příspěvek od bimbo »

Já jsem na rozsvícený(ne problikávající)hladový oko najel 50 km v poho a to už několikrát-no ale je pravda že by se tankování nemělo odkládat kvůli pár halířům.
Zelená Nubča SX 1.6Wagon
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Já jsem na svítící jel asi 40 km a pak jsem do Matyze bral 35,41 litru... Nádrž má podle papírů na 35, takže moc benzínu tam asi nezbývalo (i když do Fóbie s nádrží na 45 jsem bral běžně 48-51 l...).
Uživatelský avatar
bimbo
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 22, 2006 20:11
Bydliště: Most

Příspěvek od bimbo »

tak vám ani nevim na kolik litrů má Nubira nádrž.Ale když tam dám při svítícím oku za 500(l=27.50),tak ručička vyleze jen k prvnímu dílku :cry:
Zelená Nubča SX 1.6Wagon
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Včera jsem jí vyjel až jsem se bál. Ručička byla na bílé čárce pod červeným polem, spíš ještě pod a oko nic. A jak sem se bál, tak jsem to raději nechtěl pokoušet, vzal jsem za 1000 a vylezlo to maličko přes půl.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Vlasta píše:Včera jsem jí vyjel až jsem se bál. Ručička byla na bílé čárce pod červeným polem, spíš ještě pod a oko nic. A jak sem se bál, tak jsem to raději nechtěl pokoušet, vzal jsem za 1000 a vylezlo to maličko přes půl.
Ja mam dojem, ze u me si rucicka uplne sedne na dolni zarazku a teprve pak se rozsviti "oko".
Uživatelský avatar
Krenisek
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 06, 2006 21:16
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od Krenisek »

Nubira má nádrž na 63 litrů. Je to psaný v papírech, ale bezproblémů se do ní vejde 68 litrů.
Rezerva se mi taky rozvítí tepřive, když se téměř opře o zarážku. Nejdříve jen problíkává ze zvětlejší do silnějki svítivé a berproblémů najedu 60 km. Ješte tam musí dost zbýt, protože když pak tankuju plnou, jsem rád, když tam nacpu 60 litrů a to si s tou pistolí opravdu hraju.
Daewoo Nubira 1.6/16 Wagon
Jiří Samek
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 23, 2006 23:18
Bydliště: Praha

Hladové oko

Příspěvek od Jiří Samek »

Vít, Jiří píše:tak já jsem docela silná nátura protože ta ručička mi ležela pod tím červeným polem dost dlouho ale že by se chtělo kontrolce svítit to ne :lol: :lol:
Jsi odvaha Jiříku, já to zkusil, ale bylo mi z toho takhle :oops: teplo ve tvářích, od rysky jsem ujel 80 km, pak jsem ale strachy nevydržel a natankoval, takže svítit kontrolku nikdy neuvidím, když jsem měkota.
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

A jak tankujete? Do prvního vypnutí nebo se tam snažíte nacpat co se vejde? U RAcera mi poslední dobou tekl benzín při druhé variantě tankování někudy na zem.. :evil:
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“