ake su vyhody clenstva???

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ahoj Nicolo, je super, ze ses rozhodl pro tento vuz 8)

Vyhody pro cleny, kteri zaplati, jsou tyto:
- 1ks samolepky clubu a 1ks s adresou webu pod SPZ
- pozvanky formou mailu na vsechny srazy clubu ale i ostatni srazy a akce
- slevy pri vstupu na tuning srazy
- slevy u vybranych firem (nejen tuningovych)

Samozrejme dalsi vyhody budou casem pribyvat :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

nicolo

Příspěvek od nicolo »

vdaka! ani jedna z vyhod ma zatial nejak neoslovila, ale napriek tomu idem spisat registraciu. myslim, ze ani len netusim kolkokrat budem vase rady este potrebovat 8)
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

nicolo píše:vdaka! ani jedna z vyhod ma zatial nejak neoslovila, ale napriek tomu idem spisat registraciu. myslim, ze ani len netusim kolkokrat budem vase rady este potrebovat 8)
Přesně tak!
Hlavně od toho mame forum, abychom si mohli o problemech nasich aut pokecat a poradit si navzajem! 8)
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
nicolo

Příspěvek od nicolo »

hi,
registraciu som spisal a odoslal v utorok okolo obeda a dnes je stvrtok. ja viem, ze 150 kacek nie je vela, ale doteraz som ziadnu odozvu nedostal, to tie praxy nechcete? ci ako? sorry, nechcem rypat, ale 2 dni je primerany cas na odozvu. nie? stale cakam!
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

nicolo píše:hi,
registraciu som spisal a odoslal v utorok okolo obeda a dnes je stvrtok. ja viem, ze 150 kacek nie je vela, ale doteraz som ziadnu odozvu nedostal, to tie praxy nechcete? ci ako? sorry, nechcem rypat, ale 2 dni je primerany cas na odozvu. nie? stale cakam!
Ahoj kolego, behem poslednich 2 dni mi prislo par mailu s registraci, kde byla jen polovina udaju, chybel mail a mobil, takze toto nelze akceptovat.
Tvuj mail samozrejme zkontroluji a odpovim. Mam toho ted nejak moc a vcera jsem byl dlouho v praci, kde ani nemuzu na svuj freemail na centrum.cz, takze v tom je taky trosku problem, ze nemuzu okamzite regovat :(
Dnes odepisu, OK? :oops:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
nicolo

Příspěvek od nicolo »

milosh píše:
nicolo píše:hi,
registraciu som spisal a odoslal v utorok okolo obeda a dnes je stvrtok. ja viem, ze 150 kacek nie je vela, ale doteraz som ziadnu odozvu nedostal, to tie praxy nechcete? ci ako? sorry, nechcem rypat, ale 2 dni je primerany cas na odozvu. nie? stale cakam!
Ahoj kolego, behem poslednich 2 dni mi prislo par mailu s registraci, kde byla jen polovina udaju, chybel mail a mobil, takze toto nelze akceptovat.
Tvuj mail samozrejme zkontroluji a odpovim. Mam toho ted nejak moc a vcera jsem byl dlouho v praci, kde ani nemuzu na svuj freemail na centrum.cz, takze v tom je taky trosku problem, ze nemuzu okamzite regovat :(
Dnes odepisu, OK? :oops:
O.K.
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

reklama

Příspěvek od voyo »

nic v zlom a prosim nenadavajte na mna, ale toto vyzera na skrytu reklamu :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: reklama

Příspěvek od milosh »

voyo píše:nic v zlom a prosim nenadavajte na mna, ale toto vyzera na skrytu reklamu :lol:
hele, ty Vajo, teda vojo, nebo snad VOYO, zdrz se hlasovani :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jaká skrytá reklama naprosto veřejná :|
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“