Už je to tu zase

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

DREAM píše:sam o jedny uvazuju..a zakazy jsou od toho aby se porusovali..nebudte vsichni tak usedli jak 50ti lety fotrove :D :roll:
Jenze problem je v tom ze oni nejezdej nekde na zavodisti, ale mezi nama ostatnima a ohrozujou normali lidi, ktery jsou schopny dodrzovat psana pravidla hry, tito jedinci neumi hrat - poslal bych je z kola ven a hned.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

DREAM píše:..a zakazy jsou od toho aby se porusovali..nebudte vsichni tak usedli jak 50ti lety fotrove :D :roll:
Jj, krást je taky zakázáno.Tak až Ti někdo ukradne auto, nebo vykrade , byt, tak ho pochopíš. Vždyť zákaz je od toho, aby se porušoval. Nebudeš přece jako usedlej padesátiletej fotr :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No mně se zatím daří žít s motorkáři v míru a pokoji. Když vidim v zrcátku motorku, tak uhnu vpravo, motorkář je rád že nemusí do protisměru, já jsem rád, že nikoho zbytečně nezdržuju a oba si v pohodě jedeme dál po svým. A po naší ulici jezdí akorát dvakrát denně babeta, což se dá vydržet :D
Jinak co se týče motorkářů, tak je to myslím úplně stejné jako u šoférů aut, náklaďáků, autobusů, koloběžek a jízdních kol...některý prostě řídí slušní lidi a nekterý řídí prasata...

DREAM: S těma zákazama...třeba krást auta je taky zakázaný a asi by se ti nelíbilo kdyby tenhle zákaz porušil někdo v souvislosti s tvým autem ;)

edit: Neopisoval jsem od tebe, Vojto...akorát mám pomalý připojení :D
Naposledy upravil(a) Kessler dne ned dub 16, 2006 21:26, celkem upraveno 1 x.
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nevim ja to neresim a nedodrzuju .. myslet si o tom kazdy muze sve,ja to proste tak mam..delam spousty veci co se nesmi,vzdy jsem je delal a budu delat ..
ad motorky: jinak kdo nejel na motorce poradne rychle nevi jaky je to pocit..mozna by pak pochopil
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

to DREAM: takže se tady na fóru přiznáváš, že úmyslně porušuješ dopravní předpisy a jezdíš pod vlivem (...ty čtyři piva...)? No hlavně, že se nechováš jak usedlý 50ti letý fotr..., a tady na foru jsi se mi zdál fajn. No asi se já chovám jak starý dědek. :cry:

Na našich silnicích jsme pomalu všichni jednou nohou v hrobě, ale ty máš bohužel nakročeno i tou druhou... Pro ty, co tvrdí, že se jim to stát nemůže, mrkněte na http://nehody.motobanda.com/fotky.htm
Naposledy upravil(a) Jenda dne ned dub 16, 2006 22:35, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

DREAM píše:ad motorky: jinak kdo nejel na motorce poradne rychle nevi jaky je to pocit..mozna by pak pochopil
jj, a možná taky ti, co jezdili na motorce rychle a jejich posledním pocitem bylo to, že se řítí do zdi, pochopili, že se nedá jezdit rychle všude...
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jj..s tim do toho jdou .. horsi je kdyz ohrozej ostatni,ale to je stejny jak na motorce tak v aute .. a clovek kdyz ridi tak musi mit oci vsude a snazit se predvidat
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Brašule má taky krossku a taky s ní dráždí široké daleké okolí. Naštěstí letos, díky technikým problémům, ještě nevyjel. :evil:
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

zacinam mat pocit ze uzivatelovy DREAM niekto hackol ucet, lebo sa posledne dni sprava ako pubertalny 18 rocny zmetek ktory musi vsetko porusit, lebo zakony a pravidla robia sedivy dedkovia ktory mladym chcu zakazat vsetku srandu.

narazam na :
-alkohol pred jazdou
-porusovanie dopravnych predpisov

osobne aby som sa venoval aj teme, mam rad "harlejakov" ktory su sice hlucny, vyzeraju nebezpecne, ale v 99% pripadoch jazdia slusnym sposobom.

u nas (BA- DNV) po zime vytiahli vianocne darceky (chap motorky + cerstve A vodicaky) 18 rocny spratkovia, ktory sice maju na benzin, ale na prilby + prirucku k slusnemu spravaniu sa na cestach uz peniaze rodicov nezvysili.
prave sa nam tu pod oknami tocia 2 motorky na rovinke dlhej asi 500 m, kde je 40km.h, 3 prechody a po oboch stranach cesty zaparkovane auta(cize do stran nic nevidno) a za motorkami gumuje skodovica. super vecer. potom ze mam nervy a pisem taketo prispevky :?
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ono se me to vymsti a jim taky..a doufejme,ze u toho nebude nekdo nevinnej - to je o nicem
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

vcelku mi motorky nevadi a pokud neohrozuji me tak to moc neresim.osobne si myslim ze motorky opravdu udelaji mene skody nez auta na druhou stranu jaka koli nehoda motorky je vetsinou osudna jejimu ridici.
mam obrovsky strach z rychle motorky a tak vlastnim jen simsona co jezdi maximalne 60.ale mel jsem moznost se svezt na kawa 600 a je to prijemne na 2 -110(vic jsem se bal) ale po meste je to fakt strasny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

peco píše:zacinam mat pocit ze uzivatelovy DREAM niekto hackol ucet, lebo sa posledne dni sprava ako pubertalny 18 rocny zmetek ktory musi vsetko porusit, lebo zakony a pravidla robia sedivy dedkovia ktory mladym chcu zakazat vsetku srandu.

narazam na :
-alkohol pred jazdou
-porusovanie dopravnych predpisov

osobne aby som sa venoval aj teme, mam rad "harlejakov" ktory su sice hlucny, vyzeraju nebezpecne, ale v 99% pripadoch jazdia slusnym sposobom.

u nas (BA- DNV) po zime vytiahli vianocne darceky (chap motorky + cerstve A vodicaky) 18 rocny spratkovia, ktory sice maju na benzin, ale na prilby + prirucku k slusnemu spravaniu sa na cestach uz peniaze rodicov nezvysili.
prave sa nam tu pod oknami tocia 2 motorky na rovinke dlhej asi 500 m, kde je 40km.h, 3 prechody a po oboch stranach cesty zaparkovane auta(cize do stran nic nevidno) a za motorkami gumuje skodovica. super vecer. potom ze mam nervy a pisem taketo prispevky :?


tak pozor aj 18rocny pubertaci sa vedia za volantom spravat (aj ked vacsinou nie )
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Soulasím tady s většinovým názorem, že velké procento "motorkářů" jsou prasata...stejně jako řidičů aut, náklaďáků apod.

"Harlejáři" jsou fajn chlapi. Měl jsem možnost jich pár znát. Jezdí v klidu a spíš si jízdu vychutnávají, než aby proletěli krajinou jako vítr.

Já mám jen skútr..licencovanou Kentoyu 4-takt a upřímně řečeno sice mám někdy choutky jet rychleji (max mi to jede 85 km/h), ale stačí. Kochám se okolím (ne jako doktor ve Vesničko má, středisková) a užívám si jízdu. Jak je mezi motorkáři zvykem, když se potkají proti sobě, mávnutím ruky se pozdraví. Za ty 2 roky co jezdím to udělal pouze 1 na silniční moto, skútraři většinu také, ale harlejáři vždycky. Jsou to prostě free pohodáři. Věkově jsou taky jako můj táta (45) a víc, takže to mají v hlavě srovnané.

Kdybych měl řidičák na "velkou" mým snem je chopper.....jakýkoliv.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Reverend
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 21, 2005 08:03
Bydliště: SK-Bratislava

Příspěvek od Reverend »

Ja si myslim, že problemom je malo tolerancie a pochopenia. 18 ročný sopliak s moto od tata nechape, koľko treba odmakať na jej kupu a nema ani male dieta, ktore spi aj cez deň, keď on gumuje pod oknami. :evil: Zas ho chapem aky je vystresovany, ked ho plechovkari ignorujú, alebo ho chcú za každú cenu predbehnut a vytlačiť z cesty :?: (150PS, 3sec/100kmh) Až sa im obom postaví do cesty BUSák, ktorý už 20 raz točí tú svoju 16km trasu. Niežeby bol väčší (pes °ebe), ale má prednosť. Kuriérov na dodávkach a taxikárov neberiem do úvahy, lebo to sú ťažké prípady. A vysvetlovat Janovi vracajúcemu sa z krčmy, že brzdná dráha auta je zväčša dlhšia, ako vzdialenosť po jeho neosvetlený bicykel bez odraziek, už asi nemá zmysel. :lol: :lol:
No a ešte raz k tým motorkárom (sám vlastník jedného takého 8) ):
Treba si počkat až tvoj syn bude točiť po obmedzovač s výfukom "4 do ničoho" (alebo RAMUS) pod oknami toho terajšieho spratka a strašiť jeho ženu na prechode jazdou na zadnom v 120kmh :lol: :lol: :lol:
PS: za všetko môžu tie kapitalistické autoškoly po 89tom. :twisted:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“