Závazné informace o Daewoo srazu na Moravě

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Brainman píše:omlouvam se Tomas je vyjimka ten ma Matize a jeho manzelka Nubiru :lol:
To se ten Tomášovo Matiz musel asi pěkně stydět, když je na tý fotce červenej a ne modrej, ne :lol: ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ztrácí to tady informační hodnotu. Zamykám.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

MiPo, dnes mi došel dopis od Tebe, ale PENÍZE V NĚM NEJSOU!!!! Jen dopis, že posíláš peníze za nocleh!!!! Obálka byla evidentně na boku rozlepena a zase zalepena, nešel mi vytáhnout ani ten dopis, protože byl ze vnitř přilepený k boku obálky!!! Fakt nevím, co mám dělat... poslal jsi ty peníze určitě? Neposlal jsi omylem jen prázdnou obálku? Peníze v obálce opravdu nebyly!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

No kazdopadne panove posilat penize v obalce ze slovenska k nam nejevi se mi jako idealni metoda platby.... Jinak celkem pruser no...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Peca píše:No kazdopadne panove posilat penize v obalce ze slovenska k nam nejevi se mi jako idealni metoda platby.... Jinak celkem pruser no...
ked je poplatok vyssi ako posielana suma, tak si myslim ze to za ten risk stoji ;) ;)

v kazdom pripade, pruuuuuser
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Když jste se nebyli, pánové ze Slovenska, schopni domluvit na bezhotovostním převodu, tak je to holt takto :? MiPo, možná jsi měl do obálky dát víc papíru, nebo já nevím. Myslel jsem si, že už se to dnes něděje, ale jak je vidět, tak se kradu furt, všude a všechno. :evil: :evil:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Ivan píše:MiPo, dnes mi došel dopis od Tebe, ale PENÍZE V NĚM NEJSOU!!!! Jen dopis, že posíláš peníze za nocleh!!!! Obálka byla evidentně na boku rozlepena a zase zalepena, nešel mi vytáhnout ani ten dopis, protože byl ze vnitř přilepený k boku obálky!!! Fakt nevím, co mám dělat... poslal jsi ty peníze určitě? Neposlal jsi omylem jen prázdnou obálku? Peníze v obálce opravdu nebyly!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
tak to je v prdeli kua :evil:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ivan píše:MiPo, dnes mi došel dopis od Tebe, ale PENÍZE V NĚM NEJSOU!!!! Jen dopis, že posíláš peníze za nocleh!!!! Obálka byla evidentně na boku rozlepena a zase zalepena, nešel mi vytáhnout ani ten dopis, protože byl ze vnitř přilepený k boku obálky!!! Fakt nevím, co mám dělat... poslal jsi ty peníze určitě? Neposlal jsi omylem jen prázdnou obálku? Peníze v obálce opravdu nebyly!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Kurva! Mňa asi mrdne. Schválne som tam dával papier, aby to nebolo vydieť!
Peniaze tam určite boli, ešte som si dával schválne pozor, aby som ich tam nezabudol dať. Pošta mi ich asi po nejakej reklamácii nevráti, či sa nebodaj mýlim?
Asi už nič nenarobíme. Peniaze ti samozrejme dám znova, ale asi až na zraze, nevadí?. Kurva fix!!!
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mipo, s tím u pošty neuspěješ. Za prvé nevíme, jestli to ukradli kurvy na Slovensku nebo v ČR a za druhé ta obálka nejevila známky poškození. Ale evidentně byla na boku rozlepena a pak zase zalepena, protože tan papír, co byl vevnitř, byl omylem taky přilepený k boku obálky v místě, kde byla rozdělána. Ani nevíš, jak mě to sere :evil: :evil:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivane, a mas nocleh zdarma,vid? :lol:
Ne ted vazne, me clenove nexiaclubu posilaji uz nekolik let penize v obalce, at z CZ nebo SK a nikdy nebyl problem, no treba to taky jednou prijde :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Miloši, neser, copak já mám zapotřebí brát z obálky 250 korun? :evil: :-) Vážně je to divný, obzvlášť, když Tobě chodí peníze v obálce a vždycky to bylo OK... :?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Ivane, ne že bych chtěl rýpat do Brňáků, ale asi bude zrada v Brně. Mému bývalému kolegovi se stalo to samé na podzim. Posílal do Brna v obálce pětistovku a došla prázdná obálka. Taky byla zalepená. Divná náhoda.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Vojta píše:Ivane, ne že bych chtěl rýpat do Brňáků, ale asi bude zrada v Brně. Mému bývalému kolegovi se stalo to samé na podzim. Posílal do Brna v obálce pětistovku a došla prázdná obálka. Taky byla zalepená. Divná náhoda.
Jasně, to je klidně možné. Bohužel není v našich silách to vypátrat... :-(

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

ja bych z dovolenim Mipovi prispel ( nemyslim to tak ze by na to nemel) ale prijde mi to takove hloupe, i ja mam podobnou zkusenost s Ceskou postou.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Brainman píše:ja bych z dovolenim Mipovi prispel ( nemyslim to tak ze by na to nemel) ale prijde mi to takove hloupe, i ja mam podobnou zkusenost s Ceskou postou.
Taky mě to napadlo. Složíme se mu na registrační poplatek. Co Vy na to?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „Srazy“