Co s vrakem Matyska ?

Moderátor: Blue Lanos

TOTAL
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 14, 2005 13:13
Kontaktovat uživatele:

Co s vrakem Matyska ?

Příspěvek od TOTAL »

Minuly tyden se mi stala nehoda s mym Matyskem. Narvala to do me dodavka VW Transporter. Oprava kastle by vysla kolem 110k. Tedy je to pro pojistovnu totalka. A ja ted resim, co s tim, co mi zbylo. Matysek r.v. 2001 stribrne barvy a najeto 117000. Nikdy zadny problem. I v tech mrazech skvele auto. A ted dopadlo takhle :( Hlavne, ze se nikomu nic nestalo. nevite nekdo o nejake bazaru, ci vrakaci, kde by to nekdo za nejaky peniz odkoupil ? Dekuju moc za pripadne rady. Bouchnute zezadu, kastle o 10cm hnuta ...

zde foto ...
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

hmm, tak toho je fakt skoda :oops:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

nejake miestecko na vecny odpocinok a postupny rozpredaj by sa nenaslo ?
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

No jo...nejake veci by bodly urcite. Ja by som to niekde odlozil a postupne rozpredal.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Opravdu je nejlepší to pomalu rozprodávat a pak zbytek hodit do řeky ;)

Mě by se určitě šiklo pár věcí ;)
Uživatelský avatar
radovan
Příspěvky: 44
Registrován: čtv zář 02, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od radovan »

Vitej v klubu majitelu vraku Matyska.
Muj zeleny dopadl po narazu autobusu zezadu prakticky stejne, i kdyz byl pomuchlany trochu vic (nastesti v aute nikdo v dobe havarie nebyl).
Ja ho schoval do stodoly a postupne rozprodaval.
Taky jsem si poridil jineho Matize, mirne bouchleho zepredu a pouzil na nej dily z puvodniho.
Stříbrný sršáň r.2000 - ABS, klima, servo, AL kola
a Zelená moucha cabrio na náhradní díly r.2000 po zkrácení o cca 0.5 m způsobeném autobusem.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Uprimnou soustrast, ale hlavne, ze se nikomu nic nestalo a pojistovna bude plnit. Pokud to byla vina toho vzadu (predpokladam tak), doporucuji si hned vzit na reseni pojistne udalosti pravnika (automaticky hrazeno z pojisteni vinika). Cela vec se urychli a hlavne zjednodussi, protoze pravnik vyridi skutecne vse.

Za +/-10kkc mi asi cely vrak neprodas, co? Mel bys to bez starosti. Co znamena hnuta kastle? Urcite bude srolovane dno kufru (to jsem mel taky i pri mnohem mensim narazu) a tim je posunuty nosnik panhradky a pak je zadni naprava mimo osu auta, ale to je jen drobny problem. Jsou moc hnute podelne nosniky? Podle fotky, to vypada celkem zdrave, ale chtelo by to videt i z boku.

Pokud budes rozprodavat, mam zajem o obe zpetne zrcatka a asi i predni naraznik.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Sakryš, přední nárazník jsem chtěl taky :D
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Este ani neviete jak sa rozhodne a uz mu ho tu rozoberate :lol: .......v tom pripade by som potreboval gumove tesnenia okolo dveri 8)
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Já chci ten voňavej stromeček co je na zrcátku , ale jen když je to vanilka ....... :lol: :lol: :lol:

Ale vážně , cítím s tebou , jak píše Ondra hlavně, že se nikomu nic nestalo. Všim jsem si , že tam není vidět opěrka hlavy, tys jí neměl , nebo je zlomené a položené opěradlo, to musela být teda pecka....
Naposledy upravil(a) Tomáš dne pát úno 03, 2006 12:59, celkem upraveno 1 x.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

Matize je škoda, mizerná dodávka :evil:

pokud budeš rozprodávat, koupil bych vnitřní zpětné zrcátko,
zničili mi ho při výměně čelního skla :(
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

cena

Příspěvek od rcmichal »

napis cenu kolko zanho chces mozno ho kupim cely
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
TOTAL
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 14, 2005 13:13
Kontaktovat uživatele:

Zde je dalsi foto ...

Příspěvek od TOTAL »

V servisu mi rekli, ze ta kastle je hnuta o 10cm. Zkusim to nafotit lip ... Ono rozprodat to po jednotlivych dilech, by bylo prima, ale co mi potom zbyde ? Musim to nejak vymyslet, ponevadz to nemam kde nechat stat. Bez zadniho skla je to na houby :( Letos v listopadu nove zimni pneu KLOBER ALPINE za 4k. Motor mel nalitano 117k, ale naprosto bez problemu. Zasnul jsem. Bylo by idealni to strelit komplet, ale ja nemam predstavu, co za to chtit ... V rijnu jsem byl na technicke. Papiry k tomu jsou, vsechno ... Zde je dalsi fotka.

http://www.total-photo.net/DUC3.jpg
TOTAL
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 14, 2005 13:13
Kontaktovat uživatele:

Stesti ...

Příspěvek od TOTAL »

Sedeli jsme v tom dva. Vyhodil jsem blinkr, pribrzdil, zastavil, cekam asi 10s , az protijedouci auta zmizi a najednou rana ... a vysledek je tenhle. Odlitnul jsem asi 15m. Sedacky jsou zkroucene. Neuveritelny stesti. Jindy vzadu vozim kluky do skoly, jen ted meli zkouskove .... STESTI. Matysek byl skvely auto, jen ted budu chtit neco vetsiho, aspon trochu. Diky vsem za podporu :)
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

To se mi nezdá, že by oprava stála 110.000,- :( Když to půjde na stolici, tak bych tipnul max. 50 a ani to ne
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“