Brousím si zuby na Calibru

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Brousím si zuby na Calibru

Příspěvek od Ivan »

Kolegové, kromě Hondy Integry mě neskutečně láká ještě Calibra. Co říkáte třeba na tuhle?

Obrázek
Obrázek

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Jednoduše. Je to oplastovaná stará vrana. Vždyť to auto se vyrábělo kolem roku 1990. Nemluvě o tom, že kdo to auto měl, tak jej nijak nešetřil. Proč taky, takže kápnout na dobrý kus, je zhruba taková šance jako vyhrát jackpot sportky 2x po sobě. :roll:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jasně, máš z části pravdu, ale na druhou stranu mám dojem, že Calibry se vyráběly až do roku 1997 ;)

A není tato pěkná?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No pěkná je, ale měl bych strach u nás koupit jen tak jetou Calibru. Navíc, jak znám Opel, tak zvenku nic není vidět a zevnitř auto hnije jak sviňa. Prostě raději bych šel do té Hondy. Ale hezká je, dal si s tím práci.
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Starej vrak, to se neda dodat nic jinyho...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Stara bude, ale je taky pekna.
Ale spis bych asi bral tu Hondu. ;)
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Integra je fajn, ale myslím, že je jich dost málo...není výběr...zato Caliber je dost...ale pěkná z roku 1997 bude stát určitě hodně přes 100.000...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Za Calibru dá člověk 150 tisíc, Integra stojí téměř dvojnásobek :cry:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Kup kalibru. Ale najdi dobry kus!!! To auto sa vyrabalo dost davno ale designovo je stale cool 8)

A inak o tych vrakoch by som pomlcal lebo nexia neni urcite technicky dalej nez Calibra. :roll: Sak si spomente kedy sa vyrabali Kadety :lol: Espero bolo zhodne priblizne s Vectrou, Vectra = Calibra. Takze asi tak. Mozte proti tomu protestovat, mozte nesuhlasit ale to je jedine co stym narobite ;)

Takze moj nazor je ak najdes dobry kus ber Calibru, je to urcite o par tried lepsie nez nexia. A ano, ople nenisu zrovna najkvalitnejsie vozi, ale to plati o vacsine znaciek. Ak nechcete vrazat moc do afta, jazdite na filckach.

PS: Calibra bol vzdy aj moj sen ;)
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Ivan píše:Za Calibru dá člověk 150 tisíc, Integra stojí téměř dvojnásobek :cry:
a co este nahradne diely :?: To nebude dvojnasobok ale kludne aj stvornasobok :lol: Japonec ta zozere a bude steba bezdomovec s Integrou :lol:

PS: asi by si to chcel aj tunit tak mrkni na ceny "tuningu" hondy a opla... ;)
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Mi Calibra příjde trošku těžkopádná. Tuta žlutá je z těch hezčích, ale stejně mě tam irituje pár věcí - podivný a absolutně nesedící př. nárazník, EVO výdechy na kapotě, ačkoli ty alespoň mohou být i fční. Zadní světla se povedly napasovat skvěle, i když ke žluťasovi, by se spíše hodily černé než chrom. Zato nárazník je otřes - nevím co lidi vede k tomu vyrábět takové padáky, co brání vzduchu opustit spodek auta.

Ceny ND Honda vs. Opel zde omílané jsou nesmysl. Honda prostě dražší není.

Ivane, Hondu...!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Ondras píše:Ceny ND Honda vs. Opel zde omílané jsou nesmysl. Honda prostě dražší není.

Ivane, Hondu...!
uz si mal japonca? A nedajboze sa ti neco pokazilo alebo rozbilo?
/jj aj na cestach a vrakoviskach je rovnako vela Integri a Calibri :lol: /

Ale ajtak je to len vec nazoru. Daj vedet Ivan ako si sa rozhodol ;)
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ondro, Tobě se opravdu ten přední nárazník na té žluté Calibře nelíbí? Mně právě připadne hodně povedený! Věc názoru...

U té Hondy by byl průser, kdyby se s prominutím podělal ten Vtec motor, protože potom by to byly pálky za opravy, že by se to snad ani nevyplatilo opravovat...

Pokud se mi výhledově (nespěchám, auto mám) podařilo sehnat krásný kousek Calibry 4x4 2.0 16V turbo, 210 koní, vzal bych ji. Na Integru budu muset ještě šetřit ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Rom@n

Příspěvek od Rom@n »

Já bych šel do té Calibry, tak co jiného když mám taky Opela :D
Jinak ta fotka mi přijde jako vizual tuning, když si vemu jaké má Cali zadní světla, tak s tímhle by byla šílená práce.
Jinak auto je to krásný.
Čtyřkolku jsi mohl vidět v akci na jarním Opel - Daewoo srazu v Milovicích, a myslím, že ta byla vymazlená.

Když už jsme u srazu, už jste někdo domlouvali s Kadett. cz (opelastra.cz) jak to bude na jaře se srazem?

Roman
Kadett.cz
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ahoj Romane, nabádáš mě ke koupi, abys přišel na sprintech o rovnocenného soupeře, co? :lol:

Calibru jsem v Milovicích viděl, moc krásná.

Ještě jsme to nedomlouvali, ale vše se rýsuje tak, že by měl být na jaře česko-slovenský DAEWOO sraz, všech modelů Daewoo. ;)

P.S. Jakub má Calibru, ne?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“