Cyklovač predného stierača

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no fuj, Lacetti ma teda skarede packy :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

slaza píše:...Tady je paměťový, ale delší intervaly se mi moc nezdají, tak bych raději uvítal ten otočný, myslím že je to i bezpečnější, neboť neodpoutává tolik pozornosti od řízení, jak sledování intervalu mezi stíráním.
Počkej, chceš říct, že v Kalouskovi máš paměťový cyklovač? Zkoušel jsem to několikrát a mám dojem, že v poloze "INT" to jede pořád stejnou rychlostí.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od slaza »

Mirek píše:Počkej, chceš říct, že v Kalouskovi máš paměťový cyklovač? Zkoušel jsem to několikrát a mám dojem, že v poloze "INT" to jede pořád stejnou rychlostí.
.
Ano, v první poloze mám paměťový cyklovač. Co ale mám mít, na to jsem nikde nepřišel, neboť neznám označení modelu. Vyrobeno XI/04. Ale o tom píši jinde.
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

slaza píše:Ano, v první poloze mám paměťový cyklovač. Co ale mám mít, na to jsem nikde nepřišel, neboť neznám označení modelu. Vyrobeno XI/04. Ale o tom píši jinde.
A mohl bys, prosím, popsat, jak nastavuješ jeho interval? Možná dělám něco blbě.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od slaza »

Mirek píše:
slaza píše:Ano, v první poloze mám paměťový cyklovač. Co ale mám mít, na to jsem nikde nepřišel, neboť neznám označení modelu. Vyrobeno XI/04. Ale o tom píši jinde.
A mohl bys, prosím, popsat, jak nastavuješ jeho interval? Možná dělám něco blbě.
Zapnu a vypnu, počkám 2 vteřiny, zapnu a vypnu. Pak zapnu a cykluje po 2 vteřinách. Když počkám 5 vteřin, tak cykluje po 5 vteřinách. Na delších intervalech se mi to ale nějak nezdá.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

slaza píše:Zapnu a vypnu, počkám 2 vteřiny, zapnu a vypnu. Pak zapnu a cykluje po 2 vteřinách. Když počkám 5 vteřin, tak cykluje po 5 vteřinách. Na delších intervalech se mi to ale nějak nezdá.
Mně se to právě nezdá ani na těch kratších intervalech. Neměřil jsem interval se stopkami v ruce, ale mám pocit, že to cykluje pořád stejně. Postup pro "nastavení" jsem měl správný - tj. jak píšeš.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Odpovědět

Zpět na „KALOS“