Zoznam servisov v SR

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Marek2

Zoznam servisov v SR

Příspěvek od Marek2 »

Moze sem niekto vypisat oznam servisov Deawoo v SR ? Alebo aspon predajni s ND. Vdaka. Marek.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

A ako ste si nimi spokojný?

Žilina: Ak sa nemýlim, tak Daewá predávala kedysi firma TopCar (teraz predávajú Kiu) a robia aj servis Daewoo. Aký sú, neviem.
Ďalej je tu Opel/Chevrolet. Ak nemusíte, tak tam nechoďte. Servis je väčšne plný, musíte čakať minimálne týždeň a kvalita nie je najlepšia. Radšej sa vyhnite. O ochote personálu sa vám môže len snívať. Náhradné diely na Chevrolet majú maximálne: ťažné, deflektory, zástreky a strešný nosič, inak nič.

V ČR mám skúsenosť iba s Chevrolet Im-Expo Trade v Čimeliciach (okres Písek) a môžem vrelo odporúčať. Ochotný, rýchly, proste bez jedinej chybičky.
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

Trnava - opel/chevrolet - cigan na nahradnych dieloch total tupec servisaci magori zatial posrali co mohli
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Piestany byvala centrala pre daewoo motor slovakia. Servis v povodnych priestoroch. ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Banská Bystrica - v budove spolu zo Suzuki na Zvolenkej ceste. dobry servis

Zvolen - firma AutoRaster. Je hned vedla hlavnej cesty na ZH. Vedla je BBN ;) Niekedy maju dobre ceny na ND ;)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Blue Lanos píše:Piestany byvala centrala pre daewoo motor slovakia. Servis v povodnych priestoroch. ;)
jasne, ja tam chodim odkedy som kupil auto a maximalna spokojnost, ci uz id o servis alebo o predajnu ND.

MOzem iba vrelo odporucat.

A este je Opel/Chevrolet aj v Trenčíne ale nepočul som na nich žiadne dobre reakcie. ND sa vam moze snivat, zhanal som pod znacku ten umely cuplik a slubovali mi dva mesiace ze ho budu mat ze mi ho objednali ale figu borovu mi objednali. a ako uz tu bolo pisane ochota ludi sice je ale taka ze pridete sa pozriet na Chevrolet ze by ste mali zaujem o kupu a oni vam tam z nicoho nic zacnu nukat opel ze je to lepsie auto. Ano je ale aj cena je inde a to podstatne vyssie, a potom ze sa malo predavaju, nastastie som to ina pocul a nemam s tym vlastnu skusenost - chvalabohu.

Uz aby sa zahajil aj predaj Chevroletov v Piešťanoch a vratili sa spyt tie casy ktore boli kedysi. Ochotny ludia, profesionali. A hlavne ochota pomoct a poradit.
Nakoniec dnes na zraze ste sa mohli presvedcit ako to bolo.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

Prešov PK Auto - pri kúpe auta mi tvrdili, že nič sa nedá k výbave doplatit, len to čo je uvedene v tabulke pri standard, elite, platinum ...... , ked som chcel nieco navyse, vraj nech si kúpim vyssiu výbavu
v tom case mi tam opravovali espero - nikdy viac -P
Košice - PAN EURO - opravovali mi tam LACETTI - dodávka ND 3 týždne z Madarska, ochota na celkom dobrej urovni a aj lak zatial drzí

Košice - F-K auto /asi/ - bez problemov, ale nemajú zatial zmluvu na CHevrolet, robia len Deawooo
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
dioda
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 22, 2005 13:06
Bydliště: Martin - SR

Příspěvek od dioda »

mipo píše:A ako ste si nimi spokojný?

Žilina: Ak sa nemýlim, tak Daewá predávala kedysi firma TopCar (teraz predávajú Kiu) a robia aj servis Daewoo. Aký sú, neviem.
Ďalej je tu Opel/Chevrolet. Ak nemusíte, tak tam nechoďte. Servis je väčšne plný, musíte čakať minimálne týždeň a kvalita nie je najlepšia. Radšej sa vyhnite. O ochote personálu sa vám môže len snívať. Náhradné diely na Chevrolet majú maximálne: ťažné, deflektory, zástreky a strešný nosič, inak nič.

V ČR mám skúsenosť iba s Chevrolet Im-Expo Trade v Čimeliciach (okres Písek) a môžem vrelo odporúčať. Ochotný, rýchly, proste bez jedinej chybičky.
Pre všetkých zo severu Slovenska doporučujem:
A.M. PLUS s.r.o.
Alej Slobody 1899
026 01 Dolný Kubín
Sú rýchly, kvalitný a dobré ceny.
Daewoo Espero 1,5 GLX, ///Alpina 9830 + Audison SRx4 + Hertz Hsk 165 + U dimension J.R.1004 + Hertz Dcx 165.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

]Rebro[ píše:Banská Bystrica - v budove spolu zo Suzuki na Zvolenkej ceste. dobry servis

Zvolen - firma AutoRaster. Je hned vedla hlavnej cesty na ZH. Vedla je BBN ;) Niekedy maju dobre ceny na ND ;)
Zatial som tam bol 2 x ale len na predajni po dake diely a povedal by som ze som sa dost nacakal kym predavajuci siel po suciastku ktoru som potreboval.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

NITRA - predajňa Chevrolet + servis.
Servis na vysokej úrovni, spoľahlivosť, kvalita opravy.
Taktiež predaj náhradných dielov Daewoo za rozumné a prijateľné ceny.

KOMÁRNO - predajňa Chebrolet + servis.
Servis kvalitný - mechanici školený na Daewoo a teraz na Chevrolet - spoľahlivosť , kvalita.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
djneo
Příspěvky: 55
Registrován: stř led 14, 2009 09:01

Re: Zoznam servisov v SR

Příspěvek od djneo »

BRATISLAVA - CAREX s.r.o. - Mam snimi velmi dobre skusenosti. Skontroluju co si poviete, neoklamu vas a spravia az ked si sami poviete. Ceny maju tiez dobre a co spravia to naozaj aj funguje. Ukazu vam a vysvetlia co bolo pokazene a co menili. Mozem vrelo odporucit. Dobre je predtym ako ich navstivite zavolat, popisat problem a dohodnut sa kedy sa tam zastavite. Na http://carex.sk najdete kontaktne info a adresu.
Daewoo Leganza 2.0 CDX 1997
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoznam servisov v SR

Příspěvek od seky »

Prešov - PK Auto - Opel/Chevrolet nič moc
ACK Auto - je to teraz Suzuki, ale predtým to bolo Daewoo,servis robia nadalej

Bardejov- EKO-AUTO- Hyundai,Mazda,VW, predtým to bolo Daewoo,servis robia aj na
Daewoo-velmi dobrý prístup k zákazníkom
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoznam servisov v SR

Příspěvek od Stanleyk »

KOSICE, skvela predajna na Bardejovskej medzi garazami, hned vedla F..t predajne. A servis ??? Haaaa sukromne... Skvely mechanik, ktory sa mi staral o vsetky vozy co som doteraz mal.. Servisuje nam vozy v celej rodine.. a to mame feldu, WV Polo, Spark, Lanos, tak isto moje byvale espero :-), nehovoriac o pocetnych skodovkach a sem tam sierra :-). Ak je zaujem dam kontakt.. vrele odporucam, rychlo, spolahlivo a hlavne kvalitne.
Uživatelský avatar
lechi142
Příspěvky: 154
Registrován: stř led 14, 2009 00:35
Bydliště: Sobrance ale častejšie Košice

Re: Zoznam servisov v SR

Příspěvek od lechi142 »

prosim ta v tej dielni na bardejovskej robia aj komplet diagnostiku? je to autorizovany servis ci ani nie? a kde to je konkretne, daj nejaky zachytny bod lebo mi ta ulica nic nehovori :lol:
Lanos 1,5, 5D, strieborna metaliza, bez klimy a ABS, folie, JBL GT4.12, JBL GTO75.2, JBL GT5.502, BM Boschman 6.9 (SPL 130,8 dB), šiška JDM Performance, šošovkové hmlovky s angel eyes a 10 000k HID
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Zoznam servisov v SR

Příspěvek od ppp »

djneo píše:BRATISLAVA - CAREX s.r.o. - Mam snimi velmi dobre skusenosti. Skontroluju co si poviete, neoklamu vas a spravia az ked si sami poviete. Ceny maju tiez dobre a co spravia to naozaj aj funguje. Ukazu vam a vysvetlia co bolo pokazene a co menili. Mozem vrelo odporucit. Dobre je predtym ako ich navstivite zavolat, popisat problem a dohodnut sa kedy sa tam zastavite. Na http://carex.sk najdete kontaktne info a adresu.
Ja ,a, s nimi kusok ine skusenosti. Ceny premrstene, najma za diely. Filtrazna jezibaba na vstupe ktora napise B namiesto A do popisu problemu. Ako na vymenu dielov mozno budu dobri, ale to zvladne kazdy co vie chytit skrutkovac do ruky. Ak mate problem tak na nich zabudnite. A este nieco, ak im vyslovne a hlavne pisomne neprikazete pri zlozeni niecoho co ma tesnenie, dat nove tesnenie, tak vam tam frknu stare, ci uz to tesni alebo nie, ich to netankuje. A o nejakej improvizacii mozete zabudnut, bud novy diel aj ked by stacilo chytit len klieste do ruk, alebo chod do p..... . Takze ak chcete napriklad preplatit vymenu rozvodov, preco nie, inak vrelo neodporucam. Uz som ich tu parkrat spominal.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“