Zabehanie lacetiku...

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No vždyt píšu, kulatý výdechY jako má HB a k tomu to oživit pruhem z falešnýho dřeva. Já třeba nesnášim tu kůži a opravdový dřevo v autě (obzvlášť Mercedesy se mi tim dost hnusej). Mně přijde ta palubka u HB že má moc velkou tu tmavou a tu světlou plastovou plochu.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
bobpe
Příspěvky: 58
Registrován: čtv led 27, 2005 10:51

listy

Příspěvek od bobpe »

Objednava sa to z Madarska, tam je sklad, a tie kruhove výduchy sú drahé, mne to tiez ponúkali ale je to vela penez. Mozno to dám dole a streknem to, videl som to a bolo to OK. Ked to dobrý lakovac spraví, tak to bude drzat a bude to dobré.
Pozri na foto, dal som koncovku výfuku.
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

Krtek: no proste imitacia mi nesedi......a tak.........., neviem ci drevo zapada do sportoveho designu......hmm?

bobpe: no dnes mi maju volat koli cenam......ale aj tie listy vyjdu dost vela...........a tie fukace ze treba menit cele tak sa na to vyflaknem asik tiez..... :lol: , no sak dam vediet........vyfuk je fasa......tie elektrony ta co vysli?????
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

V nazoru na imitaci dreva se pridam k Shermiarovi. Taky kdyz sem se dozvedel, ze moje Nubca bude mit "drevene pruhy", tak sem moc nadsenej nebyl, ale nedalo se nic delat, protoze imitace hliniku v te dobe byla jen v nizsi vybave.

Nemam nic proti drevu v aute, ale musi to byt drevo a musi to tomu autu sedet. Nemam nic ani proti drevu ve sportovnich autech - treba interier Jaguaru XK se mi docela libi :) . Proste si myslim, ze drevo je doplnek az do uplne luxusnich aut.
Uživatelský avatar
bobpe
Příspěvky: 58
Registrován: čtv led 27, 2005 10:51

elektrony

Příspěvek od bobpe »

su to Alessio, kupoval som ich priamo s autom a predajca mi dal cenu 2900/ks. Chcel som podobné ako sú na oficiálnych fotkách Lacetti, preto som si vybral takéto. Koncovka je origos Fabia diesel - na zahnuté výfuky.
Tie fukače som tiež preto neobjednal lebo je to podla mňa tiež veľa peňazí za to.
A ešte do predu, do nárazníka, tam kde sú tie otvori pod značkou na nasávanie na chladič som dal tahokov, čierny, taký tvar a veľkosť oka ako je tá umelá mriežka na maske.
foto je v ....
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

pekneeee :lol: ...... neviem , kedy sa ja k takymto upravickam dokopem, potrebujem afto do roboty everyday (100km) takze s casom nic moc....... :cry: tie allesio mam tiez katalog od dealera.....ale vzhladom na to, ze musim kupovat este aj zimne gumy.....no je to dost....
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

taka vec ma napadla.....ako sa da odstranit fotka, ktoru som uz updatol na tuto stranku???´ide to??? potreboval by som spravit nejake zmeny..... :lol: ....ak to niekto z moderatorov, alebo adminov moze, tak prosim vas, deletnite tie fotky kde mam afto zpredu a zozadu a tu interierovu.........vdaka!
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
mustang
Příspěvky: 64
Registrován: stř črc 23, 2003 13:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od mustang »

To Shermiar> vsimol som si, ze v podpise mas uvedenu vybavu SX, no spominas aut. klimu a na fotkach vidno ovladanie radia na volante. Nie je to nahodou az vo vybave CDX? Alebo je to mozne dokupovat aj pri nizsich vybavach? :roll:
Moja Ex: Daewoo Nexia Sedan GLE, zelená met., r.v.96, 185 tis. km
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

no SXkova vybava ma ovladanie na volante a ja som si priplatil za automaticku klimu a bocne airbagy............ takze CDXka ma navyse len dazdovy senzor, elektrony a TCS ci jak sa to vola, jo a este aj ten aktivny posilovac riadenia......... :lol:
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Posilovač řazení ? :lol:
když jsme tady u těch typů, co by měla obsahovat moje CDX z roku 1998. Nemám elektrony, nemám ovládání na volantě ani automatickou klimatizaci. Přijdu si jak chudák´ :evil:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

no vybavu 1998cky neviem, ale ten posilovac v CDX je AKTIVNY ci taky daky, to zmanena nie klasicky posilovac, ale tan je nejaky vylepseny, ked stojis a ides pomaly tak zabera viac, ako ked ides po dialnici, je to koli bezpecnosti ci co..... 8)
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Hmm zajimavý, tak tohle určitě nemám protože já žádný rozdíl v těchto situacích nesleduji :lol:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

:lol:
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
Romeo
Příspěvky: 42
Registrován: úte srp 30, 2005 14:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romeo »

Shermiar píše:no SXkova vybava ma ovladanie na volante a ja som si priplatil za automaticku klimu a bocne airbagy............ takze CDXka ma navyse len dazdovy senzor, elektrony a TCS ci jak sa to vola, jo a este aj ten aktivny posilovac riadenia......... :lol:
a samozrejme obklad palubovky z imitacie kovu a 8 repro.
ake mas klucky ??? cierne alebo chrom ? ja mam CDX a su cierne :(
kto je vyrobca motora ??? mas to v COC, tak tam mrkni.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Shermiar píše:no vybavu 1998cky neviem, ale ten posilovac v CDX je AKTIVNY ci taky daky, to zmanena nie klasicky posilovac, ale tan je nejaky vylepseny, ked stojis a ides pomaly tak zabera viac, ako ked ides po dialnici, je to koli bezpecnosti ci co..... 8)
tak to ma i CDX ve verzi jedna, podle toho jak jsem jel z brachovou 1,6 a ta moc neposiluje
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“