Vodní hadice

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jirka Plzen

Vodní hadice

Příspěvek od Jirka Plzen »

Zdravim všechny "Esperáky" a zase potřebuji poradit! Nelíbí se mi jedna vodní hadice a raději bych ji vymněnil.Konkretně při pohledu zepředu je to hadice co jde z levé strany od chladiče.Mám ji ze dvou dílů a ten druhý krátký a ohnutý se mi jeví jako hrozně vyboulený,bojím se ,že to může prasknout!Mám to tak již dost dlouho a myslím,že by tam měl být normál.oblouk bez boule! Do znač.servisu se mi moc nechce a nevím,zda jinde uspěju!Máte nějaké zkušenosti s vodními hadicemi a případně typ na sehnání náhradní! Díky predem za rady!
Reklama
 

goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

dneska sa pozrem na svoje esperko ako to je s tou hadicou
a dam vediet
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

tak som pozeral a ja tam mam iba jednu tu hadicu taka hruba zahnuta,a nema ziadnu bulu,budes musiet kupit hadicu co ma taky isty vnutorny priemer ,bude to stat isto len par korun
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
lapi

Příspěvek od lapi »

mal by sisi pozriet chladic ze ci nie plny kamena ako som ho mal ja
Jirka Plzen

Vodní hadice

Příspěvek od Jirka Plzen »

To s tím kamenem (předpokládám vodním) je to zajímavé,ale hlavně co jsi s tím udělal a jak se tě to projevovalo?
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“